PUNANE JASPIS

  • 16.90€

Toote detailid

  • Mudel: PUNANE JASPIS püramiid
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


PUNANE JASPIS on tuntud oma energiat, jõudu, kirge ja armastust andvate omaduste poolest. Kui sellest valmistada püramiide, siis tuleb selle kristalli imeline jõud poole kiiremini välja, kui tavalisest poleeritud või lihvimata kristallist. Püramiidina kasutatakse seda Feng Shui elemendina paljudes erinevates ruumides sinu kodus. 


- Punase Jaspise püramiidi hoitakse armastuse, viljakuse või suhte kristallide keskel, et teiste kristallide toime jõuaks kiiremini ruumi ja selles ruumis viibivate inimesteni.

- Iseseisvalt asetatud Punase Jaspise püramiid magamistoas (soovituslikult aknalaual ja kui võimalik, siis lõunapoolses küljel) toob see püramiid perekonda/suhtesse/abiellu tagasi kire, romantika, üksteise hoidmise ja hoolimistunde.

- Punase Jaspise püramiidi hoidmine välisukse lähedal koos Šungiidi püramiidiga aitab takistada stressi majja tulekut, mis on põhjustanud teised inimesed, töökaaslased, naabrid, pereliikmed, kes ei ela teiega ühe katuse all.

- Püramiidi asetamine maja keskossa (eraldiseisvalt, mis tähendab, et selle kõrval ei ole teisi kristalle) aitab taastada maja positiivse Chi energia, mis on väga tähtis sealsete elanike elujõu jaoks. Kui maja keskpaigas Chi energia on negatiivne ega liigu, siis tervel perekonnal on tavaliselt stress, nad ei viitsi sõna otseses mõttes mitte midagi elus teha, ega saavutada. Siis Punane Jaspis aitab igal ühel oma tee taas üles leida.

- Laste tuppa asetatuna toob see lapses kohusetunnet ja austust vanemate vastu. Selleks soovitan seda hoida laste "positiivsuse komplekti" või Karneooli kristallipuu kõrval. Seal toimib Punase Jaspise püramiid kõige paremini.

Punase Jaspise püramiidi ei ole vaja eraldi puhastada ega laadida, kui igakuiselt ühe korra vähemalt puhastatakse kodu Salvei rituaalitaime suitsuga ning aegajalt põletatakse seal toas valgeid küünlaid või lastakse rahustavatel viirukitel suitseda.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PUNANE JASPIS, Väeesemed, püramiid, punane jaspis püramiid, elujõud, stressi takistamine, armastus, armastuse taastamine, laste tuba, viljakuse kristallide võimendamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja