AQUA AURA

  • 11.00€

Toote detailid

  • Mudel: AQUA AURA poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Aura kristallid on ühed "New Age" ehk uue ajastu kristallid, mille on inimesed ise puhtast Mäekristallist valmistanud, kuumutades kristalli ja lisades kuuma protsessi juures erinevaid metalle juurde, mis annavad Aura kristallile oma värvuse. Mina olen Aura kristallidest lummatud ja usun, et pigem see tule energia, mis nendesse jäädavalt antakse, annab neile jõudu juurde. Aura kristallile antud värv on jäädav.


Aqua Aura on üks võimsamaid Kvartsilisi ja üks võimsamatest Aura kristallidest, mida üldse saab kasutada. Selle toime on kohene, kui seda kandma hakata, aga eelnevalt ma soovitan kõigil tulevastel Aqua Aura kandjatel näiteks kuus kuud varem Mäekristalli kanda, et Aura kristall suudaks oma tööd maksimaalselt tegema hakata. Mäekristall puhastab blokaade, mis takistavad Auradel energeetikasse jõuda.

Aqua Aura on ennekõike seotud intuitsiooni arendamisega, selgeltnägemise erinevate vormide välja arendamisega, Inglitega kontakteerumisega ja spirituaalse energia suurendamisega. Seega saab Aqua Aurat kasutada ka sellistes kristallikomplektides, et nendele jõudu juurde anda.

Aqua Aurat on soovitatav voodi kõrval hoida või voodi kõrval asuvas kristallikomplektis, mis on seotud hea une, astraalrännakuga, inglitega kontakteerumisega või prohvetlike visioonide nägemisega. Aqua Aura aitab kiiresti kanalduda ja öösiti astraalrännakut kogeda.

Kui sinu läheduses on Aqua Aura või sa tegeled selle kristalliga, siis see aitab sul Inglite poolseid sõnumid kergemini näha ning neid analüüsima hakata. Aqua Aura endaga kandmisel või selle hoidmine mõnes kristallikomplektis sinu magamistoas aitab sul näha numbrite kombinatsioone, mis Inglid sulle saadavad. Igal numbril ja numbri kombinatsioonil on oma konkreetne sõnum ja see on üks viisidest, kuidas Inglid sinuga kontakti astuvad.

Aqua Aurat sobib lisada ükskõik millise pendli laadimise geoodi kõrvale, kui see on seotud intuitsiooni, ettekuulutustega või Inglitega. Sobib kokku väga hästi Ioliidi, Lasuriidi, Opaliidi ja näiteks ka tavalise Mäekristalli laadimiseks. Peale selle aitab Aqua Aura võimendada ruunide tööd, kristallide ennustus komplekti ja ennustuskaarte. Kui tegeled ennustuskristallidega, siis mõne aja pärast soovitan sul lisada nende kristallide hulka ka Aqua Aura, sellega saad sa ennustada, aga samas aitab see võimendada õigete vastuste tulekut. See kristall aitab võtta sul täpselt õiget kristalli koti seest, millel on sinu jaoks see õige vastus olemas. Peale Aqua Aura mõjuvad ennustuskristallidele teised Aura Kvartsid samamoodi. Ennustuskristallide kohta saad lugeda lähemalt  SIIT.

Hoia Aqua Aurat koju loodud Feng Shui järgi Põhja kristallide komplektis, et see aitaks sulle tööalaselt hiilgavaid ideid tuua. Aqua Aura aitab läbi murda erinevaid probleeme, mis ei lase sul edukas olla.

Aqua Aura on väga tugevatoimeline kristall, mis edendab spirituaalsust ja see hakkab tööle nende inimestega kiiremini, kes tegelevad ka teiste intuitsiooni ja selgeltnägemise kristallidega. Aqua Aura on nagu "võimendaja kristall", millel on oskus kõiki teisi sellise energiaga kristalle kiiremini tööle panna.

INGLITE SÕNUMITE KRISTALLIDE KOMPLEKT

Loo endale Aqua Aurast, Ingli Aurast, Tselestiidist, Valgest Ahhaadist ja Küaniidist "Inglite sõnumite" kristallide komplekti. Aseta need kõik kristallid valge või helesinise koti sisse koos enda pildiga, mis on vähem kui kuu aega ennem tehtud, kui sa need kristallid kotti paned.

- Pildi taha kirjuta enda nimi ja sünnikuupäev numbritega. Kõige õigem aeg selle kristalli komplekti moodustamiseks on Noore Kuu loomise päev või Täiskuu loomise päev.

- Kui hakkad seda komplekti looma, siis aseta lauale valge küünal põlema, seejärel kirjutad pildi taha enda nime ja sünnikuupäeva, seejärel paned koos kristallidega pildi koti sisse ja seejärel seod koti paeltega kinni. Kui kott on kinni, siis kustutad küünla ja paned selle komplekti enda magamistuppa voodi alla. Sealt sa seda komplekti ei tohi vähemalt järgmise Kuu loomiseni ära võtta, kui tegid selle Täiskuu ajal, siis ootad järgmise Täiskuuni.

- Peale ühte kuud võid seda kaasas endaga kanda, võid hoida seal samas voodi all või panna Inglite kristallikomplekti peale. See sama väike kristalli rituaal aitab sinu Inglitel sinuga paremini kontakti saada ja sulle numbri kombinatsioone saatma hakata nii, et sa neid oskaksid ka märgata. Puhastamise ajaks ei võeta kristalle kotist.

RAVITSEMINE 

Aqua Aurat kantakse kurgutšakral talismanina, kui soovitakse tervendada järgmiseid haigusseisundeid:

- Ärevushäired, stress, närvilisus, kurguga seotud haigused, kilpnäärme probleemid, hingamisteede haigused (eriti kasulik laste puhul), melanhoolia, iseendasse mitte uskumine, enesehaletsemine, vihatunde ravimiseks.

Aqua Aurast vee-eliksiiri ei valmistata, seega kui soovid tervendamise pärast seda kasutada, siis soovitan seda ehtena kanda.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AQUA AURA, Kristallid, poleeritud, astraal, intuitsioon, selgeltnägemine, hea uni, inglid, inglite sõnumid, numbri kombinatsioonid, kristallidega ennustamine, pendeldamine, ennustamine, põhi, tööalaline edu, aura kvarts

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja