MUST OBSIDIAAN

  • 2.30€

Toote detailid

  • Mudel: MUST OBSIDIAAN poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energiat. Must Obsidiaan annab enda energia edasi kiirelt ja selle kristalli kõrvale on alati vaja leebemaid kristalle, nagu näiteks Roosa Kvarts, Lumikvarts jne. ,et selle mõju meile närvilisust ei põhjustaks. Must Obsidiaan kaitseb silmast-silma kriitika eest ning selle kandmine aitab takistada teistel inimestel füüsiliselt teile liiga teha. Musta Obsidiaani peidetakse maja või aia nurkadesse, et kaitsta enda kodu vägivaldsete inimeste eest. Musta Obsidiaani kombineerimine Musta Turmaliiniga ning nende kristallide puude alla peitmine takistab ära needmist. Kõige paremini toimivad need kristallid kase puu juurte vahel. Musta Obsidiaani kasutavad nõiad ja ravitsejad enda seansi ruumide kaitsmiseks ning selleks peidetakse need kristallid toa ukse kõrvale.


Must Obsidiaan on nende inimeste õnne kristall, kes on sündinud Noore Kuu loomise faasil. See on kristall, mis aitab sellel inimesel enda energiat, ideid ja andeid õigesti ära kasutada. Must Obsidiaan aitab sellel inimesel enda elus vaid õnne toovaid tegevusi teha ja nendesse enda energiat suunata.


RAVITSEMINE Musta Obsidiaani kasutatakse ravitsemise eesmärgil mao häirete, liigse maohappelisuse korral, aitab maohaigustest kiiremini üle saada, mis on bakteriaalsed või viirusest põhjustatud.

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA


Intuitsiooni kaitsmine - Intuitsiooni tuleb kaitsta energia vampiiride eest, et see meie seest ära ei kaoks või, et keegi ei suunaks meile valet informatsiooni. Selleks kantakse Musta Obsidiaani ja Ametüsti talismanina.


Tõe välja selgitamine - Kombineerige Must Obsidiaan Musta Kuukiviga ning hoidke neid padja all, uinudes mõelge probleemile või müsteeriumile, millele olete pead vaevanud ning küsige iseenda käest küsimus "näidake mulle tõde?" ning läbi une saate vajalikud vastused kätte.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MUST OBSIDIAAN, Kristallid, poleeritud, kaitse energiavampiirluse eest, kaitse kritiseerimise eest, aura tugevdamine, kaitse vägivalla eest, noore kuu loomise faas

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja