AMETÜST AURA KVARTS

  • 11.00€

Toote detailid

  • Mudel: AMETÜST AURA KVARTS poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Aura Kvartsid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamise tagajärjel. Kristallid on siiski naturaalsed kuna tegemist on naturaalse Mäekristalli, metalliga ja tule elemendiga. Mäekristalli kuumutamine koos metalliga saavutab igavese värvuse.

Ametüst Aurat tehakse Plaatinast ja Magneesiumist, et saada selline läikiv lilla toon. Pildi peale on raske selle ilusa kristalli välimust saada, mis tähendab seda, et tegelikkuses on see kaunim ja päikesevalguse käes vaadatuna veelgi kaunim.

Ametüst Aura sobib neile, kes tegelevad enda spirituaalse keha tervendamisega, spirituaalsuse avardamisega, enda hinge tundma õppimisega, intuitsiooni tugevdamisega ja enda hinge arendamisega.

PENDLI LAADIMINE

Ametüst Aura edendab ükskõik millist spirituaalset tegevust. Seega võib seda hoida näiteks pendli kotis või pendli laadimise geoodi kõrval, et pendli energiat erguna hoida. Pendli kõrval on kasulik laadimise kristalle hoida, et pendel ei valetaks sulle ja suudaks sinu alateadvusest vastused välja anda ilma selleta, et sa ise mõjutaksid vastust.

Peale Ametüst Aura sobivad ideaalselt ka teisteks universaalseteks pendli laadijateks Aqua Aura, Ingli Aura, Tselestiit, Koobalt Aura, Titaanium Aura ja paljud teised Aura Kvartsid.

HOIA AMETÜST AURAT ENNUSTUS KAARTIDE KARBIS

Ametüst Aura võimendab kõiki ennustusvahendeid, seega on seda hea hoida ka karbis, kus hoitakse ennustamiseks mõeldud kaarte. Ei ole vahet, millised kaardid on, kas need on tavalised Ingli sõnumi kaardid või mõned muud. Ametüst Aura aitab hoida kaartide energiat puhtana ning hoida neid ka töös siis, kui neid ei ole väga ammu kasutatud. Sobib kaartide juurde, mis on juba väga vanad, et need enda energiat ära ei kaotaks.

LISA "INGLITE või UNENÄGUDE KRISTALLI KOMPLEKTI"

Kirjutasin mõni aeg tagasi sellise artikli nagu "Inglite Aurasse ja koju kutsumine", mille leiad SIIT. Ka Ametüst Aura võid sinna komplekti lisada, eriti, kui komplekt on tehtud näiteks lapsele või lapse tuppa. Ametüst Aura aitab vabastada läbi une emotsionaalseid probleeme, mis takistavad rahu enda sees tunda. Ametüst Aura saab läbi Inglite vabastada hirmusid, mis takistavad näiteks õnnelikud olla. Lapse Ingli kristalli komplekti ma soovitan seda sellepärast lisada, et lastel on väga palju põhjendamatuid hirme ning Ametüst Aura just töötabki nende hirmudega, mida me enda jaoks lahti seletada ei oska. Ka täiskasvanute Inglite komplekti sobib Ametüst Aura, see aitab selgemaid unenägusid näha. Selle kristalli võid lisada ka näiteks "Prohvetlike unenägude kristalli komplekti", mille leiad SIIT.

RAVITSEMINE Aura Kvartsidest vee-eliksiire ei valmistata, neid kantakse endaga kaasas ehtena või lisatakse tervise kristallide komplekti.

- Ametüst Aura tervendab ärevushäiret, depressiooni, skisofreeniat, erinevaid vaimseid haiguseid, takistab vaimsetel haigustel tekkida, takistab näiteks spirituaalsusega endale liiga teha ehk aitab neid, kes hakkavad endale vaime ning kurja ette kujutama. Spirituaalsus on positiivne aga aeg-ajalt inimesed loovad endale teistsuguseid ettekujutusi sellest, näiteks hakatakse uskuma, et ollakse selgeltnägija (kuigi see, kas keegi on selgeltnägija, see tuleb juba lapsepõlves välja) või hakatakse endale negatiivseid asju pidevalt ette kujutama. Sellisel juhul sobib seda hoida Ingli kristallide komplektis, kus samuti see aitab sellisesse teekonda mitte kalduda.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMETÜST AURA KVARTS, pendli laadimine, pendeldamine, spirituaalsus, intuitsiooni tugevdamine, inglid, unenäod, põhjendamatud hirmud, vaimsed haigused, ärevushäire, skisofreenia, aura kvarts

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja