AKTINOLIIT KVARTS

  • 3.20€

Toote detailid

  • Mudel: AKTINOLIIT KVARTS poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


AKTINOLIIT KVARTS on üks huvitavamaid Kvartsi kombinatsioone. On olemas selline kristall nagu Aktinoliit ja see mineraal on maapõues kombineerinud Mäekristalliga ning sellest on tulnudki Aktinoliit Kvarts. Kristall, mis omab endas kahe kristalli väge. See kristall võib välja näha vägagi läbipaistev kuni tume hallikas-rohekas. Aktinoliidile on omane hallikas ja kohati ka rohekas toon. Aktinoliit Kvarts kristall on väga kirju ja seega iga eraldiseisev kristall võib olla oma nägu. Aktinoliiti Kvarts tuleb peamiselt Sambiast, küll aga on seda paljudes erinevates kohtades leida üle maailma. 

Aktinoliidi peamiseks omaduseks on Aurat suurendada ja selle energiat võimsamaks muuta. Mäekristallil ehk Kvartsil on oskus Aurat puhastada ehk elimineerida Aurast kahjulikku energiat. Kui need kaks kristalli on kombineeritult koos, siis sellest moodustub väga tugev ja võimas Aura puhastaja, võimendaja, suurendaja ning tervendaja kristall.

Aktinoliit Kvartsi hoia taimeteede purkide keskel või selle riiuli peal. Seda selleks, et Aktinoliit Kvarts aitaks säilitada taimede tervendavat väge ning hoida neid aktiivsena, kui sul on vaja ühel päeval neid kasutada enda tervendamise tarbeks.

Aktinoliit Kvartsil on üks huvitav omadus, milleks on hingedevaheliste kokkulepete hoidmine. See tähendab seda, et kui sa tegeled selle kristalliga või kannad seda kristalli talismanina/ehtena enda lähedal, siis see aitab õigetel hingedel sinu ellu tulla. Aktinoliit Kvarts aitab sul alateadlikult üles leida need õiged inimesed, kellega pead selles elus kohtuma ja see aitab sul ka aru saada, millise hingedevahelise kokkuleppega sul kellegiga tegemist on.

KODU KAITSE

Aktinoliit Kvarts sobib kodu kaitse eesmärgiks kodu välisukse juures hoidmiseks. Eriti hea oleks, kui seal oleks olemas juba kodukaitse kristallide komplekt. Aktinoliit Kvarts aitab perekonnast eemale hoida inimesi, kes meelega soovivad kurja perekonnale.

See on kristall, mis kaitseb perekonda ebaõnne eest, needuste peale paneku eest ja vägivaldsete inimeste eest. Eriti kasulik on Aktinoliit Kvartsi hoida kodu välisukse juures siis, kui keegi pereliikmetest, kes seal majas ei ela, soovib halba kellelegi perekonnast. Võib-olla ei sobi mehe emale tema minia või midagi sarnast. Aktinoliit Kvarts aitab toime tulla nende inimestega, keda on raske enda elust eemal hoida.

KODU PUHASTAMINE

Aktinoliit Kvarts sobib kodu puhastuse kristallide keskel hoidmiseks, sobib Mäekristall geoodi kõrval hoidmiseks. Seda kõike selleks, et kodu energiat puhtana hoida. Aktinoliit Kvarts sobib väga hästi koju, et kodu Aurat võimekana hoida. Kui kodu ehitada, siis sobib seda kristalli vundamendi sisse peita, et luua majale võimsa energialaenguga energia. Aktinoliit Kvarts aitab kõikidel teistel energiatel kiiresti liikuda. Aitab kõikidel sinu rituaalidel, kristallidel ja taimedel paremini koostööd teha.

Aktinoliit Kvartsi hoia Palo Santo puu või Salvei rituaalitaimega ühes karbis, selleks, et hoida nende taimede väge. Kui sa kasutad ühte neist rituaalitaime kodu Kuu faasilise puhastuse jaoks, siis tuleb neid väärikalt ka kohelda. Aktinoliit Kvartsil on oskus väetaimi erksana ning võimekana hoida.

VISIOONID EELMISTE ELUDE KOHTA

Aktinoliit Kvarts on kristall, millel on oskus sulle prohvetlikke visioone ja nägemusi tuua, kui sa seda kristalli õieti kasutad. Õige kasutamine on näiteks see, kui sa lisad Aktinoliit Kvartsi kokku teiste nägemusi toovate kristallidega. Ehk lisa seda kristalli enda Astraal-rännaku komplekti. Aktinoliit Kvartsi võiks selles komplektis suhteliselt palju olla, et see suudaks teiste kristallide kaudu just seda energiat sinu Aurasse saata. Aktinoliit Kvarts avab sinu meeled eelmiste elude nägemuste jaoks. Aitab tuua unenägudesse nägemusi sinu isiksuse kohta, mis on olnud sul eelnevalt ja aidates sul enda karmat rohkem mõista.

Kui soovid konkreetseid vastuseid läbi une saada eelmiste elude kohta, siis oleks hea seda sellel samal öösel kanda, kui uinumise ajal keskendud küsimusele. Selleks kanna Aktinoliit Kvartsi talismani öösel endaga kaelas ja enne magama jäämist esita enda hingele küsimus ning vaata, mis ööl sulle näidata on. Aktinoliit Kvartsi talismani leiad SIIT.

RAVITSEMINE
Aktinoliit Kvartsi ravitsemise eesmärgil kasutades tuleb sellest teha vee-eliksiiri või ehtena enda lähedal kanda.

- Aktinoliit Kvarts on universaalne tervendaja, aidates kogu Aura süsteemil paika loksuda, puhastuda ning terveks saada. Võib kasutada ükskõik millise haiguse ravimiseks ja ära hoidmiseks. Kui oled terve ja kannad seda kristalli, siis aitab see kõiki haiguseid eemale hoida. See hoiab sinu Aura ümber kaitsekilpi, mis ei lase sul haigeks lihtsalt jääda. Aktinoliit Kvarts on seotud kõikide Tšakrate tervendamisega.

Vee-eliksiiride valmistamise õpetuse kohta saad lugeda SIIT.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AKTINOLIIT KVARTS, Kristallid, poleeritud, aura tugevdamine, aura kaitse, aura võimendamine, aura, aktinoliit kvarts, taimedega ravitsemine, eelmised elud, universaalne tervendaja, kõikide haiguste tervendaja, kodu kaitse komplekt.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja