TITAANIUM AURA KVARTS

  • 16.50€

Toote detailid

  • Mudel: TITAANIUM AURA KVARTS geood (koobas)
  • Saadavus: Laos


Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid ja kristallid on Maa ise loonud.   


TITAANIUM AURA KVARTS on saadud Mäekristalli ja Titaani ning ka vahel kulla kombineerimisel. Sealt tulenebki Titaanium Aura Kvartsi vikerkaarele omane värvus. Minu lemmik nimetus sellele kristallile on "Astraalrännakute kristall", kuna see avab Kolmanda Silma ja Kroontšakra samaaegselt, mis omakorda on vajalik astraali nägemiseks.

Aura Kvartsid on kõik saadud Mäekristallist ehk tavalisest Kvartsist. Erinevaid Aura Kvartse valmistatakse väga kõrgetel temperatuuridel nii, et kuumutatakse Mäekristalli koos hõbeda, kullaga või mõne teise metalliga. Aura Kvartsid on naturaalsed, kuna nendele on lisatud metalle ja kõrgete temperatuuridega on suudetud metall  ühendada Kvartsiga. Sellest valmibki täielikult jääv kristalli toon. Kristalli kuumutamise tagajärjel on nendes peidus tuleelement, mis omakorda muudab need kristallid väga võimsateks.

Põhilised omadused :

- Titaanium Aura Kvarts toob kogu kehale energiat ja aitab igat seisma jäänud Tšakrat taaselustada. Selleks kanna seda kristalli endaga kaasas.

- Aitab suhtesse harmooniat tuua ja on kasulik sellele paarile, kus pidevalt käiakse kokku-lahku või ei suudeta kunagi ühele meelele jõuda. Selleks soovitan Titaanium Aura Kvartsi armastuse kristallide komplekti lisada või ühise pildi ees hoida. Pildid on elavad energiad ja need neelavad informatsiooni. Kui kristall asetada pildi ette, siis see hakkab sellel pildil oleva inimese hingega tööd tegema.

- Titaanium Aura Kvartsi saab kasutada eeterkeha tervendamisel, kui soovitakse mõista enda karmat või eelmiste elude saladusi. Kui näiteks hoiad seda kristalli koos Tselestiidi, Antofülliidi ja Moldaviidiga voodi kõrval, siis avab Titaanium Aura Kvarts mälestusi. Mälestusi, mis on sinu hing talletanud endasse eelmistest eludest ja see võib olla kasulik selleks, et sa mõistaksid miks üks või teine asi on sinu ellu toodud.

- Mina eelistan Titaanium Aura Kvartsi hoida enda selgeltnägemise kristallide komplektis, hoian seda ka enda Musta Turmaliini pendliga ühes kotis, et pendlile jõudu juurde anda. Titaanium Aura Kvartsil on oskus võimendada selgeltnägemisega või intuitsiooni edendamisega seotud kristalle. See aitab neile lisaenergiat töötamiseks anda.

- Toob selget teadmist, aitab mõtteid selgemaks muuta, suurendab oskust iseenda elu üle kontrolli saavutada ja aitab vabastada ebavajalikud hirmud, mis takistavad edukas olla.

- Avab selgeltnägemise ande, avab telepaatilisi oskusi ja suurendab spirituaalset energiat.

- Vabastab blokaadid, mis ei lase Inglitega suhelda, seega sobib Ingli kristallide komplekti lisajõu andmiseks.

TITAANIUM AURA KVARTS GEOODI OMAPÄRA (Omapära, mida tavalisel poleeritud Koobalt Aura kristallil ei ole)

Titaanium Aura geood on kristall, millel on väikestest tipulistest kristallidest moodustunud koobas sees. See sama tipuline osa selles kristallis annab väga palju jõudu juurde otse keskkonda, milles see on. Seega geoodilised kristallid toimivad mitmeid kordi võimsamalt, kui tavaliselt poleeritud kristallid. Titaanium Aura geoodi ei ole vaja eraldi puhastada, piisab sellest, et igakuiselt tehakse kodus Salvei rituaalitaime suitsu puhastust.

- Hoia Titaanium Aura Kvarts geoodi enda magamistoas kristallikomplektis, mis on seotud inglite, selgeltnägemise, telepaatia, astraalrännaku või enda Aura kaitsmisega. Nendesse komplektidesse selle geoodi lisamine on väga hea, kuna see aitab nendel kristallidel võimeneda ja paremini tööd teha sinu Auraga.

- Titaanium Aura Kvarts geood aitab puhastada sinu Aurat blokaadidest, mis takistavad sul spirituaalselt areneda, intuitsioonil tugevamaks muutuda ja ka ennustamisoskusel ei lase areneda.

- Aseta Titaanium Aura Kvarts geood enda kodu välisukse kõrvale, kui soovid, et see aitaks sinu kodust eemale hoida ebaõnne.

RAVITSEMINE Titaanium Aura Kvartsi kasutatakse eeterkeha tervendamisel siis, kui soovitakse karmaatilisi probleeme lahendada või kehale rohkesti lisajõudu juurde anda mõne raskema haigusega võitlemisel. Hoidke Titaanium Aura Kvartsi silmade peal, kui silmad on nõrgad või valutavad.

Titaanium Aura Kvarts sobib väga hästi kokku teiste Aura kvartsidega, kui soovitakse selgeltnägemist edendada. Selleks kogu kokku kõik erinevad Aura Kvartsid ja hoia neid koos pendli või mõne teise ennustusvahendiga. Iga kord, kui pendlilt vastuseid hakkad küsima, muutub pendel võimsamaks ja samuti muutub ka sinu enda võimekus.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TITAANIUM AURA KVARTS, Kristallid, geood, astraalrännak, energia, suhtesse selguse toomine, eelmised elud, selgeltnägemine, kristallide võimendamine, pendel, telepaatia, spirituaalne energia, silmad, ennustamine, kodu kaitse, aura kvarts

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja