HEMATIIT

  • 18.50€

Toote detailid

  • Mudel: HEMATIIT looduslik
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


HEMATIIT on väga laialt levinud tervendus kristall ja sellel on väga palju häid omadusi, miks üldse seda enda kristallide kollektsiooni lisada. Hematiit on maandava toimega, mis tähendab seda, et sellel on oskus energiaid tasakaalustada ja samal ajal ka sinu Aurat või hoopiski kodu Aurat kaitsta. Hematiit pärineb peamiselt USA-st, Argentiinast, Brasiiliast ja Aafrikast. Hematiidi loomulik ja täiesti naturaalne kuju meenutab kivistunud mulle, aga seda poleerides saadakse hõbedase läikega ilus kristall, mis esmasel pilgul ei pruugi üldse naturaalne välja näha.

Hematiit aitab suurendada enesekindlust ja on väga kasulik nendele naistele, kes tunnevad, et nad ei suuda ega ka julge vastu seista erinevatele olukordadele, mis neile liiga teeb. Samamoodi töötab Hematiit meestega, aga naistele lihtsalt annab Hematiit kiiremini selle konkreetse jõu edasi. Üldiselt on Hematiidis rohkem mees energiat, mis tähendab seda, et see kristall toetab mehi paremini, andes meestele seda energiat, mis neil vaja on, et nad terved oleksid. Aga see kehtib pigem siis, kui Hematiiti mõne ehtena kanda.

KODU KAITSE

Hematiidi kristallide kasutamisel on nii mitmeid erinevaid võimalusi, aga minu kõige lemmikumaks võimaluseks on selle lisamine kodu kaitsvate kristallide hulka või hoida seda lihtsalt kodu välisuksele võimalikult lähedale. Poleeritud kristalle lisaksin ma komplektidesse ja täiesti lihvimata tükke hoiaksin kristalli komplektide keskel. Võimsad lihvimata kristallid Hematiidist panevad majale tõelise kaitsekilbi ümber.

Kui alles ehitad enda kodu, siis loomulikult soovitan igasse maja välisnurka peita üks Hematiidi kristall, et luua kodule kaitsevõrgustik negatiivse energia ja ebaõnne eest. Lisaks sellele soovitan Hematiidi lihvimata tükke vundamendi sisse panna, et kodul oleks võimalikult hea energia ja ebaõnn peegelduks alati sinna, kus see pärit on ehk et keegi teine ei saaks perekonnale liiga teha. Alati, kui kodu ehitama hakatakse, siis soovitan kindlapeale endale kristallidest võrgustike luua erinevatest kristallidest. Selline artikkel on ka olemas, kus saad teiste kristallide kohta lugeda, selle leiad SIIT.

AURA KAITSE

Hematiit on väga hea inimese Aura kaitsja, see on see kristall, mida soovitan lapsele kooli kaasa panna, et keegi teine talle füüsiliselt ega ka vaimselt liiga ei teeks. Hematiit aitab ka õpetajate tagakiusamise eest kaitsta.

Hoia Hematiidi kristalli enda intuitsiooni, selgeltnägemise, inglite või astraal rännaku kristallidega koos, kui soovid öösel enda Aurat kaitsta nähtamatute mustade hingede ehk deemonite kurja mõju eest.

FENG SHUI

Hematiit kannab endas vee-elementi, mis tähendab seda, et see kuulub Feng Shui järgi kodu Põhjapoolsesse tuppa. Kodu Põhja poolne ala sümboliseerib tööd, töö edu, edukust, karjääri ja motivatsiooni. Hoia Hematiidi kristalle selles toas, mis jääb sinu kodu Põhja poole, et tuua head õnne enda karjääri.

HAVISABAGA KODU KAITSMA

Kui sul on olemas kodus selline taim, nagu Havisaba ehk rahvakeeli ämma keel, siis aseta selle mullale või selle taime lähedale Hematiidi kristalle. Niiviisi aitad sa selle taime läbi kodu kaitsta ebameeldivate energeetikate eest. 

TERVENDAMINE

Hematiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Hematiiti kasutatakse üldiselt tervendamisel nii, et seda kantakse keha küljes või tehakse sellest kristallist valmistatud massaaži kristallidega massaaži või Tšakrate tervendust.

Hematiit on üks parimaid tervenduskristalle neile, kellel on kombeks kõikide asjade suhtes viriseda, vinguda ja mitte rahul olla. Hematiit blokeerib iseenda mürgitamise, mis sellise tegevuse käigus tekib. Hematiit aitab sul end vaos hoida ja aitab sul enda sees olevatel  negatiivsetel energiatel lahtuda. Hematiit on üks Juurtšakra tervenduskristallidest. 

Hematiit tervendab järgmiseid tervise probleeme: Verega seotud haigused, hemoglobiini taseme probleemid, depressioon, närvihaigused jne.

Hematiit tervendab kätes olevat valu ja traumasid. Aidates vaikselt välja juhtida haigust haigusekoldest. Aidates käevalu blokeerida ja samal ajal suunates sind intuitiivselt enda käsi tervendama. Tuues sulle mõtteid ja ideid selle kohta, kuidas enda käsi paremini hoida ning samas sind intuitiivselt eemale hoides tegevustest, mis sinu käsi võivad kahjustada. Hematiiti kanna selle käe peal, mis valutab.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: HEMATIIT, Kristallid, looduslik, maandav, kaitse, enesekindlus, julgus, jõud, meesenergia, kodu kaitsmine, kool, lapse kaitsmine, aura kaitse, kodu, deemonid, vee energia, töö edu, töö, põhi, karjäär, havisaba, veri, kasvava kuu faas, vingumine, käevalu

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja