MÄEKRISTALL

  • 42.00€

Toote detailid

  • Mudel: MÄEKRISTALL geood (suur)
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.     

      
Mäekristall geood on üks enim vajaminevaid kristalle, kui tegeletakse kristallidega ja nendest valmistatud ehete kandmisega. Mäekristall geood võiks olla igas majapidamises ja mida rohkem neid on, seda parem on. Mäekristall on maailmas üks enimlevinud ja populaarsemaid kristalle. Mäekristall on üks vajalikumaid Feng Shui elemente ning energiate tervendaja.

Mäekristall geood on Mäekristalli koobas, mille sees on väikesed ja kohati imetillukesed kristalli tipud. Mäekristalli väikesed tipud on need, mis teevad geoodi eriliseks. See on kristallkoobas, mida kasutatakse kristallehete laadimiseks, kodu energia puhastamiseks ja võimendamiseks.

Mäekristall on energiate filtreerija, sellel kristallil on oskus ära puhastada enda ümber olevaid energiaid ja neid õiges suunas liikuma viia.

Mäekristall on Maa peal laialt levinud kristall ja seda on võimalik väga paljudest erinevatest kohtadest kaevandada. Peamisteks leiupaikadeks ja kaevandusaladeks on Brasiilia, Himaalaja mäestik, Madagaskar või näiteks Pakistan.

Mäekristall suudab enda ligi kutsuda kõike head, mis lähedal eksisteerib. See tähendab seda, et sellel kristallil on oskus teisi häid energiaid enda lähedale kutsuda. Selle omaduse tõttu kasutatakse seda geoodi kõikide erinevate kristalli-komplektide täiendamiseks.

"Teiste kristallide võimendamine" Mäekristall geood aitab näiteks armastuse kristallide keskel olles armastuse energiat sinna komplekti tõmmata. Seda selleks, et kiirendada teiste kristallide tööd. Mäekristall geood suudab teiste kristallide energiat õigetesse kohtadesse kohale saata. Näiteks, kui Mäekristall on koos Larimariga, siis aitab see Larimari hingesugulase energiat võimendada ja kiirendada seda protsessi, et hingesugulane sinu ellu saaks saabuda.

"Kodus on hea olla" Kui Mäekristall geood või geoodid on sinu kodus, siis on sul enda kodus parem olla. Sa tunned end paremini, sul ei ole stressi, sa suudad rohkem analüüsida, sul on parem enesetunne ja sinu negatiivsed emotsioonid kaovad kiiremini ära. Mäekristall on igaühele kasulik, kes soovib end tervendada ja enda stressi taset alandada. Väga kasulik on Mäekristall geoode hoida laste toas, et lapsed oleksid rahulikumad ja et nende stressitase oleks madal.

"Kodu välisuks" Hoia Mäekristall geoodi enda kodu välisukse lähedal, seda selleks, et koju ei siseneks sinuga, mõne pereliikmega või tuttavaga halb energia. Kui halb energia, tüli, ebaõnn või haigus soovib koju siseneda, siis Mäekristall saadab selle majapidamisest välja.

"Ebaõnn saadetakse ära ja õnn kutsutakse tuppa" Mäekristall geoodid asetatakse otse välisukse vastasseina koos valge või valgete elevantidega. Mäekristall geood ja valge elevant takistab ebaõnne koju tulekut. Teine asi on see, et need kaks elementi kutsuvad koju head õnne. Seega ebaõnne saadavad ära ja õnne kutsuvad tuppa.


Mäekristallil on üks väga hea omadus olemas ja see annab väga suure põhjuse selle kandmiseks ning kodus hoidmiseks. Mäekristall avab inimese hinge ja meeled erinevatele energiatele, aidates kuulda seda, mida erinevatel hingedel, Inglite, teejuhil, kaitseinglil või paljudel teistel talle öelda on. Mäekristall õpetab seda, kuidas kuulata neid, kes on inimese jaoks nähtamatud, avades sellise oskuse inimese hinge sees.

KODU PUHASTAMINE JA PUHTA ENERGIAGA LAADIMINE

Mäekristall geoodil on oskus taastada energiaid ja taaselustada positiivset väge. Mäekristall geoode kasutatakse kodu energia parandamiseks, tasakaalustamiseks, puhastamiseks ning laadimiseks. Selleks võid sa ükskõik millisesse tuppa ja ükskõik kuhu kohta selle geoodi asetada. See töötab igal pool ideaalselt!

Kui sul ei ole veel Mäekristall geoode kodus või sul on plaanis esimene geood enda koju tuua, siis oleks hea see asetada täpselt kodu keskpaika, et see tervele kodule energiat annaks. Kui sa paned ühte konkreetsesse ruumi selle geoodi, siis see annab just sellele toale energiat ja taastab sealset spirituaalset jõudu.

Aseta Mäekristall geoode enda kodu nurkadesse, et seisev energia saaks kodust välja juhitud. Kodu nurgad hoiavad kinni halba energiat ja blokeerivad igasuguse positiivse energia liikumise. Kui Mäekristall geood on kodus erinevatesse nurkadesse pandud, siis kõikide teiste Feng Shui elementide vägi töötab selles kodus vägagi ideaalselt.

ENERGIATE LIIKUMINE

Mäekristall geoode on sinu koju selleks vaja, et kõikide teiste kristallide energiad liiguksid õiges suunas, õigetesse allikatesse ja et need suudaksid maksimaalselt sind aidata.

Mäekristall geoodid toidavad ka taimi, aidates taimedel olla elujõulised ja nendest kiirgavat energiat sinu Aurasse juhtida.

Mäekristall geoodil on oskus teiste elementide energiaid sinu Aurasse juhtida. Kujuta lihtsalt ette seda, et kui Mäekristall geood on sinu kodus, siis toimub pidev energiate liikumine, vahetamine ning filtreerimine. Mäekristall ei lase seisval energial kodus eksisteerida ja see on kasulik ka selleks, et viirukid ning rituaalitaimed suudaksid oma tööd korralikult teha.

KODU ENERGIATE PUHASTAMINE RITUAALITAIMEDEGA

Mäekristall geood aitab viirukitel, rituaalitaimedel ja küünaldel oma tööd teha. Selleks luuakse konkreetne koduenergiate puhastamise alus. Aluse peale pannakse Mäekristall geood, võid sinna lisada ka teisi kristalle, asetatakse sinna sinule sobilik küünal, suitsev Palo Santo või Salvei ja sinu poolt välja valitud viiruk. Mäekristall aitab kõikidel teistel elementidel kodupuhastus rituaali teha.


KODUS OLEVAD PEEGLID

Asetage Mäekristall geood kodus olevate peeglite ette, seda selleks, et Mäekristall blokeeriks portaale, mis avanevad peeglite kaudu.

Peeglid on väravad teispoolsusega ja nendes võivad avaneda positiivsed või negatiivsed portaalid. Kui Mäekristall asetada peegli ette, siis see avab vaid positiivsuse kanaleid Inglite koju pääsemiseks ja blokeerib deemonlikke väravaid, mille kaudu sisenevad sinu koju halvad hinged.

Positiivsuse kanalid avanevad siis, kui asetad peeglite ette õigeid kristalle ja Mäekristall geoodi. Deemonlikud väravad avanevad siis, kui peeglite ees on riieldud, peeglitega toas on olnud haige inimene, depressioon on perekonnast läbi käinud või peeglite ees on vägivaldseid olukordi olnud.

Kui sa kahtlustad, et sinu kodus võib olla deemonliku väravaga peegel, siis sinna ette asetatakse võimalikult suur Mäekristall geood ja kuu aja jooksul paaril korral lastakse Salveil selle peegli ees suitseda. Lisaks sellele soovitan hoida peegli ees aeg-ajalt meresoola, mille paar päeva pärast hoidmist metsa viid. Peale meresoola soovitan sul seal hoida ka Gagaati, Hüpersteeni ja Girasoli.

EHETE LAADIMINE MÄEKRISTALL GEOODIGA

Mäekristall on universaalne kristallehete laadimise geood, seda võib kasutada ükskõik, millise ehte laadimiseks. Kõikidel teistel geoodidel on konkreetsemad väed ja neid kasutatakse siis, kui sa soovid põhjalikumalt kristallidega tegelda. Mäekristall võiks olla alati olemas ja seda võib kombineerida kokku ka teiste geoodidega.

- Selleks, et laadida ehteid tuleb lihtsalt enda kristallehet geoodi peal või kõrval hoida. Hoiad seda selle geoodi peal senikaua, kuni sa järgmisel korral seda kandma hakkad.

- Laadimise jaoks leia enda kodus spetsiaalne aknalaud või aknale lähedal olev kapp/laud, kus sa saad jäädava "laadimise altari" luua.

- Leia koht, mida sa hakkad aja jooksul täiendama, aastatega võimsamaks muutma ja mõtle sellele, et see on sinu spirituaalne altar, kus energiad liiguvad.

- Mäekristall geood aseta endale sobiliku koha peale ja hakka selle peal hoidma enda kristallehteid. Geood suudab energiaga ära toita nii palju ehteid, et see ehetesse ei mattuks. Väikese geoodi peal saab laadida näiteks ühte sõrmust ja võib-olla kahte käeketti korraga. Kui valid suure Mäekristall geoodi, siis seal kõrval ja peal võib laadida lausa kümmet erinevat ehet korraga.

- Ajapikku võid Mäekristall geoode enda koju juurde tuua ja panna need üksteise kõrvale, niiviisi sa saad suurendada sea välja, kus sa ehteid laed. Mina olen loonud sellise altari enda koju, kus on nii väikeseid, kui ka suuri geoode korraga ja ehted on kõik nende geoodide ümber. Ole loominguline enda isikliku altari loomisel.

- Geoode hooldatakse niiviisi, et Täiskuu või mõne teise kuu faasi ajal, mil sa oled otsustanud, et sa hakkad kodu puhastama, siis puhastad ka enda laadimise alatari Salvei või Palo Santoga ära. Võid aeg-ajal laadimise altari kõrval hoida ka suitsevaid viirukeid. Kui kasutad viirukeid, siis kasuta sellist viirukit, mis aitaks sinu ehteid puhastada. Kui laed seal parasjagu külluslikke ehteid, siis kasuta Aaloe viirukit, kui armastuse ehteid, siis Roosi viirukit.

- Soovitan sul enda ehteid hoida laadimise altaril võimalikult kaua ja kui sa kannad ühte konkreetset ehet iga päev, siis pane see ehe ööseks sinna laadima. Seda selleks, et see kristallehe enda väge ära ei kaotaks.

- Kindlasti puhasta enda laadimise altarilt vähemalt korra kuus!

- Mäekristall geood oskab teiste kristallide väge taastada, taastada seda, mida sina oled selle kristalli seest ära võtnud. Kristallid suudavad taastuda, kui kasutada selleks geoodide laadimist ja rituaalitaimede puhastamist.

PENDEL JA GEOOD

Pendlitel on vaja oma isiklikku geoodi, kui oled suur pendeldaja ja sul on erinevaid pendleid, siis võib ühe geoodi peal ka mitut pendlit korraga laadida. Iga pendli juurde olen ma eraldi kirja pannud, millist geoodi see vajab, küll aga võid ka Mäekristallist alustada. Kõik pendlid leiad SIIT.

Mäekristall geoodid vajavad viirukite ja rituaalitaimede suitsu. Oleks hea, kui sa korra kuus hoiad Palo Santot või mõnda teist suitsevat rituaalitaime selle geoodi kõrval või tavapärase kodu puhastuse rituaali juures käiksid ka Mäekristall geoodi kõrvalt taime suitsuga läbi.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MÄEKRISTALL, Kristallid, geood, mäekristall geood, kodu energia, feng shui, ehete laadimine, laadimine, peeglid, portaalid, pendli laadimine, kristallide võimendamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja