ŠAMPANJA AURA KVARTS

  • 13.00€

Toote detailid

  • Mudel: ŠAMPANJA AURA KVARTS geood
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    


Šampanja Aura Kvarts on valmistatud Mäekristallist, kui Mäekristall on kõrgetel temperatuuridel kokku pandud Kulla ja Indiumi puruga. Selle protsessi tagajärjel tekkib Šampanja värviga kristall. Selline kristalli töötlemine on täiesti tavaline ja muudab kristalli võimsaks, kuna sellele antakse tule element ja naturaalsete metallide müstiline element. Kõik Aura Kvartsid töötavad väga kiirelt ja on väga võimsad väeesemed.

Šampanja Aura Kvarts on Päikesepõimiku Tšakra kristall, seda geoodi hoitakse Päikesepõimiku peal, et sellele Tšakrale energiat anda. Kasutatakse ka Päikesepõimiku aktiveerimiseks.

ŠAMPANJA AURA KVARTS GEOODI OMAPÄRA (Omapära, mida tavalisel poleeritud Šampanja Aura kristallil ei ole)

- Šampanja Aura Kvarts geoodi on väga kasulik hoida ükskõik, millises toas sul enda kodus. See on selline kristall, mis aitab unistustel realiseeruda ja sind motiveerida neid teostama. Kui sa hoiad seda enda koduses keskkonnas, siis see aktiveerib sind tegutsema ja annab sulle head õnne unistuste täitumiseks.

- Kui sa oled loonud endale spirituaalse toa või nurgakese, kus sa saad enda rituaale läbi viia või tegeleda meditatsiooniga, siis lisa sinna ka tükike Šampanja Aura Kvartsi. See on kristall, mis avab sinu hinge arenemisele ja visioonidele.

- Hoia seda enda elutoas, et elujõu energiat sinna ruumi tuua. Elutuba on enamikes kodudes kõige enimläbikäidavaid ruume ja kus ka perekonnaga koos aega veedetakse. Kui see kristall on seal laua peal või selles ruumis, siis see annab sulle seal olles energiat. Šampanja Aura Kvarts toidab sinu kodu energiat positiivsuse ja elujõuga.

- Lisa Šampanja Aura Kvarts geood külluse karpi, raha kogumise karpi, külluse kristallide keskele või oma kodu Kagu poolsesse tuppa. Šampanja Aura Kvarts aitab küllusel sinu ellu tulla ja materiaalsetel unistustel täituda. See on kristall, mis suurendab sinu enda jõudu ja väge, millega sa saaksid enda elu parandada.

Eriti kasulik on seda geoodi hoida seal, kui sa oled eelnevalt teinud materiaalseid rituaale. See on geood, mis aitab rituaalidel kiremini tööle hakata.

- Hoia geoodi enda töölaua peal, kui sul on vaja loomingulist laengut ja inspiratsiooni. Hoia seda kristalli koos Piltjaspisega, et sinu loomingulisus suureneks ja läbi nende kristallide inspiratsioon sinu töösse tuleks.

- Aseta astraalrännaku kristallide keskele ja hoia neid enda voodi all. Seda selleks, et anda lisaväge iseendale, et sa suudaksid astraalrännakut kogeda.

EHETE LAADIMINE

See on geood, millega laetakse selgeltnägemise, intuitsiooni, astraalrännaku, maagia, rituaali ja Inglitega kontakteerumise kristalle. Kui sa oled mõne ehte sellise eesmärgiga endale kandmiseks võtnud, siis oleks hea sul Šampanja Auraga seda laadida. Seda selleks, et sinu väeese enda energiat ära ei kaotaks.

Kristallehete laadimise vajalikkuse kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 5*4*2,5 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ŠAMPANJA AURA KVARTS, Kristallid, geood, kristallide laadimine, unistuste täitumine, päikesepõimik, külluse karp, maagia, küllus, materiaalsus, astraalrännak, aura kvarts

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja