TULI TITAANIUM AURA KVARTS

  • 16.50€

Toote detailid

  • Mudel: TULI TITAANIUM AURA KVARTS geood (koobas)
  • Saadavus: Laos


Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid ja kristallid on Maa ise loonud.    


TULI TITAANIUM AURA KVARTS geood on üks Aura Kvartsi liikidest, mis on oma väljanägemiselt vägagi sarnane Titaanium Aurale, kuid selles on rohkem lillakat tooni. Aura Kvartsid tekivad Mäekristalli ja metalli suurtel kuumustel kokku viimistel ning need on New Age kristallid ehk need on väga vähe aega inimeste käes eksisteerinud. Aura Kvartsid on kõik väga tugeva toimelised ja need kannavad endaga kaasas tuleelementi, mis annab neile oskuse kiirelt keskkonnas ja inimese Auras reageerida.


Tuli Titaanium Aura Kvarts tekib siis, kui Mäekristalli kuumutada koos Titaaniumi ja Nioobiumiga. Mäekristalli ja nende metallide kokku sulandumisel tekib selline värvus, mis Tuli Titaaniumil on.


Tuli Titaanium Aura on väga võimas väeese ja eriti veel neile, kellele meeldivad rituaalid, maagiad, meditatsioonid ning kristallidega enda tervendamine. Tuli Titaanium Aura annab lisaväge igasugusele spirituaalsele tööle, mis tähendab seda, et see võimendab näiteks rituaalide tegemist ja maagiate ellu viimist. Piisab vaid sellest, et see kristall oleks seal samas toas, kus rituaali ellu viiakse. Seega võib selle kristalli lihtsalt ka enda koju oma tööd tegema viia.


Kui rituaale ja erinevaid spirituaalseid tegevusi ei tehta, siis senimaani toidab see kristall sinu kodust keskkonda energiaga. Energiaga, mis aitab sul liikuda, motiveerib sind, annab sulle julgust tegutseda, viib sind tegutsema ja aitab sul "madalseisudes" mitte olla.


Aseta see geood enda voodi alla unenägude või Ingli kristallide keskele. See geood avab sinu meeled spirituaalsetele kogemustele, Inglitele, hingedele, astraalrännakule ja müstilistele nägemustele. See avab sind spirituaalselt arenema.


Hoia seda kristalli meditatsiooni ajal enda käes ja kui võimalik siis kasuta meditatsiooni jaoks kahte erinevat kristalli ning hoia neid mõlemas käes. Mediteeri läbi selle võimsa kristalli enda hinge energiat ja motiveeri end midagi tegema. Keskendu sellele, mida sa sooviksid saavutada ja miks sa sooviksid seda saavutada. Läbi selle kristalli annad sa universumisse signaale, et sa soovid end selle eesmärgi poole viia.


Kasuta Tuli Titaanium Aura Kvarts geoodi enda kodu energia parandamiseks, aseta see näiteks kodu Lõunapoolsesse ilmakaarde. Aseta see sinna selleks, et enda kodu energiat ja ennekõike armastuse energiat võimendada. Seda kristalli võib ka armastuse kristallide keskel hoida, et aktiveerida neid sinu heaolu või ka sinu suhte heaolu jaoks töötama.


PENDLI LAADIMINE:


Tuli Titaanium Aura Kvarts geoodi peal võib laadida pendlit, et see pendel suudaks sinuga koostööd teha. Tuli Titaanium Aura on eriliselt kasulik Aura Kvarts pendlite jaoks ja seda võib kasutada ka Tsitriini pendli laadimisel.


Pendleid laetakse nii, et kui sa pendlit ei kasuta, siis sa hoiad seda pendlit geoodi peal. Samal ajal, kui see seal peal on, siis Tuli Titaanium Aura annab enda elujõudu pendlile ja taastab selle energiavälja. Taastab seda sellest, kui see pendel oma töö tegemise ajal on enda energiast sinu aitamiseks loobunud.


EHETE LAADIMINE:


Kõikide geoodidega laetakse ehteid ehk antakse neile lisajõudu töötamiseks. Tuli Titaanium Aura Kvarts geoodi kasutatakse positiivsete kristallide laadimiseks ja nende energia ergutamiseks. See geood sobib ka maagiaehete või rituaaliehete laadimiseks. Tuli Titaaniumi peal lae ka kristalle, mida kannad enda spirituaalse arengu pärast.


Ehteid laetakse nii, et asetatakse kristallehe geoodi peale või geoodi kõrvale.

Tehniline
Mõõdud ca 4,5*4*2 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TULI TITAANIUM AURA KVARTS, Kristallid, geood, ehete laadimine, tuli titaanium aura kvarts geood, tuli titaanium, pendli laadimine, pendel, energia, spirituaalsus, müstilised kogemused, aura kvarts

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja