KÕRBEROOS

  • 1.00€

Toote detailid

  • Mudel: KÕRBEROOS
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


KÕRBEROOS on enda nime saanud selle kristalli väljanägemise pärast. Kõrberoos meenutab roosinuppu ja selle kauni välimuse on loonud Maa ise. Kõrberoos on pärit enamjaolt Sahara kõrbest, kuid seda leidub ka Mehhiko ja USA Edela piirkonna kõrbeosas. Kõrberoosi leidub vaid kõrbest ja seda leiab maapinna pealmise osa pealt. Kõrberoos tekib tuule ja liiva mõjutusest Seleniidile. Kõrberoos on loodud Seleniidist, mis on maapinna peale kerkinud ja mida tuul koos liivaga on mõjutanud. Tuul ja liiv on loonud sellest Seleniidi kristallist roosi kujutise. Lisaks sellele, et Kõrberoos on Seleniidist, võib seda leida ka Barüüdist. Üldiselt Barüüdist loodud Kõrberoosi leidub USA-s ja selle väljanägemine on pruunikam. Seleniidist Kõrberoosile on iseloomulikult värvuseks heledam ja beežikam toon.


Kõrberoos kuulub geoodide kategooria alla, mis tähendab seda, et Kõrberoosi saab kasutada teiste kristallide võimendamseks, nende energiate edasi suunamiseks ja kristallide laadimiseks. Kui sa soovid, siis lisa Kõrberoos enda ehte laadimise altarile.


Kõrberoos kannab endaga kaasas kõiki Seleniidi omadusi ja lisaks veel enda erilist jõudu. Seleniit on mõtteid selgendav kristall, mille juures valge küünla põletamine aitab lahti saada stressist, ärevusest ja segadustundest. See on väga kasulik kodu Feng Shui energia parandamiseks. Seleniit suudab rahustada maha igasuguse närvilise energia, mis sinu kodus eksisteerib. See on eriliselt kasulik kristall neile, kellel on närvisüsteem nõrgaks kohaks ja kellel on probleeme ülitundlikkusega.

Kõrberoos on Inglite kristall, mille väeks on rahustada maha sellist energiat, mis ei lase sul "õigesti tunnetada". Kõrberoosil on oskus luua enda ümber sellist energiavälja, kus Inglid ja hinged saavad maanduda. Kõrberoosi kaudu saab neid hingi enda lähedale kutsuda, enda koju ja end abistama paluda. Kõrberoosi kasutatakse kõrgemate energiatega kontakteerumiseks.

Kõrberoos toob selgust, aidates sul end ümbritsevaid energiaid paremini tunnetada. Seda on kasulik kodus erinevates ruumides hoida, kui sa soovid enda kodu energiat spirituaalse väega täita. Kui sa elad koos Kõrberoosiga, siis see aitab sul kiiremini enda intuitsiooni ja energiate tunnetust võimendada.

"Kosmilised nägemused ja kogemused"

Hoia Kõrberoosi enda magamistoas, astraalrännaku-, Inglitega kontakteerumise- ja intuitsiooni tugevdamise kristallikomplekti keskel. Kõrberoos suunab nende kristallide energia sinu Aurasse. Kui sa magad, siis sinu Aura on avatud kristallide energiale. Kõrberoos toob läbi une sulle kosmilisi nägemusi ja kogemusi.

"Pidev muretsemine"

Kõrberoos aitab lahti saada pidevast muretsemisest ja see on üks ideaalsemaid kristalle selle inimese koju, kellel on probleeme üleliigse stressi iseendale põhjustamisega. Inimesele, kes pidevalt muretseb, kardab ja reageerib liiga kergelt erinevatele väikestele probleemidele. Kõrberoos maandab pinge tekkimist ja ei lase sul olla närviline.

"Meditatsioon"

See on meditatsiooni kristall, mida kasutatakse meditatsiooni ruumide energiate täiustamiseks. Kõrberoosi hoia enda kõrval, kui sa tegeled meditatsiooniga või hoia seda ruumis, kus sa viid selliseid seansse läbi.

"Kaitseingel ja hinged"

Kõrberoos aitab sul enda kaitseinglitega, teejuhiga ja erinevate hingedega, kes sinuga seotud on, ühendust saada. Kui sa kasutad Kõrberoosi enda kodus, siis sa õpid ka neid hingi kuulama. See on kristall, mis järk-järgult avab sinu meeled sind abistavatele hingedele.

"Arglikkus"

See on kristall, mis aitab lahti saada arglikkusest ja on eriti kasulik neile, kes ei suuda iseendas häid külgi näha. Kõrberoos aitab suurendada enesekindlust ja usku iseendasse.

"Selgeltnägemine"

Kõrberoosi kasutatakse spirituaalsete annete võimendamiseks, seda kasutatakse ka selgeltnägemise ande tugevamaks muutmisel. Kõrberoos on üks minu lemmikutest seansiruumi kristallidest, mida enda lähedal hoian, kui ma inimestega eraseansse korraldan. Kõrberoos aitab mul teise inimese energiat paremini tunnetada, minevikku, olevikku ja tulevikku näha. Kõrberoos on kindel abiline, millest ma enda töö juures ei loobu.

"Pendli laadimine ja võimendamine"

Kõrberoos hoia pendli kasutamisel enda lähedal ja kui sa pendlit ei kasuta, siis hoia pendlit selle peal. Kõrberoos taastab ennustamisvahendite energiat ja aitab neil sulle õigeid vastuseid tuua. Kõrberoos on universaalse toimega pendli laadimise kristall, mis taastab kristalli energiat.

"Kasulik lastele, kes tunnevad hirmu"

Kristall, mis aitab rahustada laste hirmusid. Aseta Kõrberoos lapse voodi kõrvale, kui ta ei julge ilma tuleta magama jääda ja kellel käivad külas halvad unenäod või luupainajad. Kõrberoos aitab minema saata halvad hinged, kes soovivad lapse kaudu ühendust saada. Laste energia on hingedele vastuvõtlikum ja sellepärast laste kaudu üritatakse ühendust luua.

"Surnud hinged majas"

Kasulik kristall koju, kus on eelnevalt keegi ära surnud. Kõrberoos aitab surma energial ära haihtuda, surnud inimeste hingedel rahu leida ja see aitab neil edasi kanalduda uude ellu. Kui sa tead, et sinu kodus on olnud surmasid, siis on hea Kõrberoosi kodus hoida, et vabastada kinni jäänud hingesid.

RAVITSEMINE:

- Kõrberoosi kasutatakse epilepsia hoogude maha rahustamiseks ja epilepsia tervendamiseks.

- Sellel kristallil on oskus seljavalusid tervendada ja eriti kasulik neile, kellel on olnud seljatrauma. Selleks asetada Kõrberoosi kristall täpselt voodi alla selle koha peale, kus valutav kehaosa asub.

Ravitsemise ja tervendamise eesmärgil hoia Kõrberoosi enda või haige inimese voodi all. 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KÕRBEROOS, Kristallid, geood, seleniit, barüüt, inglid, muretsemine, närviline, meditatsioon, hingedega kontakteerumine, selgeltnägemine, luupainaja, pimeduse hirm, surnud hinged, kanaldumine, epilepsia, seljavalu

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja