KOOBALT AURA KVARTS

  • 16.50€

Toote detailid

  • Mudel: KOOBALT AURA KVARTS geood (koobas)
  • Saadavus: Laos


Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.

        

KOOBALT AURA KVARTS on üks Aura Kvartsi liikidest. Kõik Aura Kvartsid on saadud Mäekristalli kuumutamisel mõne konkreetse metalliga, et saada veelgi võimsam energia sellele kristallile. Koobalt Aura Kvarts on Mäekristall, mida on kuumutatud Koobaltiga. Kõikidel Aura Kvartsidel on oskus jõudu anda visioonide nägemisele, selgeltnägemisele, ennustamistele ja kõikidele analoogsetele teemadele. Igal Aura Kvartsil on aga ka oma eriline vägi, mida see suudab edasi anda.

Paljud lapsed valivad endale Koobalt Aura Kvartsi kristalli, kuna neil tekib sellega side. Sellisel juhul see tähendab seda, et lapsel on vaja enesekindlust juurde, lisakaitset ja jõudu, et tõlgendada oma öiseid visioone.

KOOBALT AURA KVARTS GEOODI OMAPÄRA (Omapära, mida tavalisel poleeritud Koobalt Aura kristallil ei ole)

Koobalt Aura geood on kristall, millel on väikestest tipulistest kristallidest moodustunud koobas sees. See sama tipuline osa selles kristallis annab väga palju jõudu juurde otse keskkonda, milles see on. Seega geoodilised kristallid toimivad mitmeid kordi võimsamalt, kui tavaliselt poleeritud kristallid. Koobalt Aura geoodi ei ole vaja eraldi puhastada, piisab sellest, et igakuiselt tehakse kodus Salvei rituaalitaime suitsu puhastust.

- Hoia Koobalt Aura Kvarts geoodi enda magamistoas, voodi all, voodi kõrval, selgeltnägemise või ingli kristallide keskel. Seda selleks, et Koobalt Aura saaks avada portaale, läbi mille on võimalik prohvetlike unenägusid näha.

- Kaitseb öösel sind luupainajate ja halbade hingede eest.

- Koobalt Aua Kvarts geoodil on oskus kodu kaitsta needuste eest, selleks aseta see välisukse kõrvale. Seda võib sellel samal eesmärgil hoida ka kodu kaitse kristallide keskel.

SELGELTNÄGEMINE, INTUITSIOON JA ENNUSTAMINE

Aura Kvartsid on peamiselt seotud spirituaalsusega ja selle arendamisega. Koobalt Aurat saab päris paljudes erinevates kristallikomplektides kasutada ja see on üks parimaid kristalle pendli, taro või ingli kaartide energia laadimiseks.

- Hoia Koobalt Aura Kvartsi enda selgeltnägemise/intuitsiooni/inglite või astraalrännaku kristallide komplektis enda voodi lähedal. Seal aitab Koobalt Aura Kvarts avada visioonide nägemist, inglitega kontakteerumist, tugevdada läbi une Kolmanda Silma Tšakra tööd ja avada erinevaid spirituaalseid andeid, mis on sünnipäraselt kaasa antud.

- Koobalt Aura Kvarts sobib pendli energia laadimiseks pendli kotti või alusele, kus pendlit hoitakse (kus on ka geood, millega pendlit laetakse). Koobalt Aura takistab pendli energia kadumist ja aitab tuleviku küsimustele paremaid ning korrektsemaid vastuseid saada pendeldamise ajal.

- Hoidke seda kristalli endaga igapäevaselt kaasas, kui soovite enda intuitsiooni tugevamaks muuta.

KODU AURA PUHASTAMINE Koobalt Aura hoidmine toas kodu Aura paremaks muutmisel aitab see elamises lahti saada närvilisusest, stressist ja rahutusetundest. Selleks sobib kõige paremini Koobalt Aura Kvartsi hoida mõne kodupuhastus kristallikomplekti või geoodi juures. Teised kristallid puhastavad kodu Aurat ja Koobalt Aura nendega koos aitab närvilisuse ja agressiivse energia kodust puhastusprotsessi ajal välja saata.

Teine võimalus on hoida Koobalt Aura Kvartsi kodu "positiivsuse ja heaolu" kristallide komplektis, kuna kui seda koos hoida Tsitriini, Karneooli, Crazy Ahhaadi ja teiste positiivsust toovate kristallidega, siis see võimendab nende tööd.

HOIA TÖÖJUURES Koobalt Aura Kvartsi kristalli enda kontorilaua peal hoides aitab see olla avatud erinevatel teemadel suhtlemisel, ka negatiivsete teemade käsitlemisel. Aitab õppida võõraste inimestega avatult suhtlema nii, et ei tekiks energiavampiirlust. Aitab vältida kollektiivseid pingeid ja sinule suunatud viha.

TÖÖEDU KRISTALL KOKKADELE JA TOITLUSTUSASUTUSTELE Koobalt Aura Kvarts on see kristall, mis aitab läbi söögi tegemise tuua majja rikkust ja jõukust. Peale selle aitab Koobalt Aura suurendada loomingulisust toidu valmistamisel. Hoidke Koobalt Aurat enda kohvikus, restoranis või ka köögis, et see külluse majja tooks.

RAVITSEMINE Ravitsemis eesmärgil hoidke Koobalt Aurat enda madratsi vahel või kandke seda kaasas, et see saaks võimalikult palju teie Auraga tööd teha, kui teil on mõni järgmistest terviseprobleemidest:
- Neerude funktsioneerimisprobleemid, neeruhaigused, närvihaigus, maksakahjustused, maksa haigused.

Koobalt Aura Kvartsist ei valmistata vee-eliksiire ja kui siis, vaid kaudseid ehk hoitakse eraldi klaasi sees vee sees.
Tehniline
Värvus Koobalt annab geoodile põhiliselt sinaka tooni

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KOOBALT AURA KVARTS, Kristall, geood, koobalt aura kvarts geood, kodu puhastamine, närvilisus, selgeltnägemine, visioonid, positiivsus, kokk, loovus, töö, parem läbisaamine, kolmas silm, inglid, visioonid, pendeldamine, kolmas silm, maks, neerud, luupainaja, kodu kaitsmine, aura kvarts

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja