AMETÜST

  • 15.00€

Toote detailid

  • Mudel: AMETÜST tipp
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates. Ametüsti leidub väga paljudes kohtades ja seda on suurel hulgal ka saadaval. Ametüsti peamiseks leiupaigaks on Brasiilia, India, Mehhiko, Boliivia ja USA ning paljud teised piirkonnad. Ametüst on Kvartsiline, mille peamiseks tooniks on lavendellilla kuni mustjas lilla. Ametüstis võib leiduda ka valgeid või läbipaistvaid kohti, mis on Mäekristalli osa. Ametüst on oma nime saanud Kreeka keelsest sõnast ametusthos, mis tähendab "mitte kahjulik" või "toksiinivaba". Seda seetõttu, et Ametüst vabastab hingest viha ja kibestumise ning avab hinge tervenemise poole.


Ametüst on kristall, mis toob spirituaalset energiat selle Aurasse, kes seda kannab ja sinna keskkonda, kus see eksisteerib lihtsalt kristallina. Ametüst aitab hingel kasvada, areneda ja õppinda ning edasi liikuda. Maajumalanna Gaia on andnud maapõue Ametüsti väga palju ja seda sellepärast, et inimesed ei unustaks hinge väärtust, see on ka üks põhilisemaid omadusi, mida Ametüst endaga kannab.

Kui oled uus kristallide maailmas, siis Ametüst on üks nendest kristallidest, mida hakatakse esmalt endaga kandma või kasutama enda kodu Aura tervendamisel. Ametüst aitab, nagu ka Mäekristall seda teeb, Aurast eemaldada teatud energiad, mis siis takistavad teistel kristallidel korralikult tööd teha. Ametüst vabastab liigse materiaalsuse ja avab hinge olema avatud kõigele, mis elul talle pakkuda on.

Hoia Ametüsti lastetoas, et lapsele anda hingerahu ning tasakaalustada tema äkilist loomust. Ametüst sobib neile, kes on üliaktiivsed ja ei oska enda energiat kuidagi ära rakendada.

Ametüsti soovitan ma kanda alati siis, kui on olnud nii-öelda "halb päev". Ametüst aitab vabastada negatiivse energia ja peatada negatiivsete asjade peale mõtlemise.

Ametüstil on oskus inimest intuitiivsemaks muuta, mis tähendab seda, et see suunab inimest ennast vastuseid otsima erinevate teemade puhul. Aidates kaasa mõistmisele, mis on õige ja mis on vale. Aidates elimineerida ka vale sisetunde, mis on väga kerge tekkima. Andes suuna kätte, kuidas iseennast ja enda tehtud otsuseid usaldada. Ametüst avardab meelt, suunates pilgud ja mõtted just nendele teemadele, mis vajavad täna sinu tähelepanu kõige enam. 

SPIRITUAALSUS

Ametüsti on kasulik endaga kanda selle spirituaalsuse pärast. Selles on üks väärtuslik vägi, mis aitab sul enda hinge rohkem kuulata ja mõista, mis sinu hing sulle rääkida proovib. Kui me enda hinge ei kuula, siis me ei saa teha õigeid valikuid. Hinge kuulamine on sama, mis intuitsiooni järgi elamine. Ametüst aitab sul kontakti saada enda sisemise väega, mis aitab sind juhtida õigetesse kohtadesse ja õigete asjade poole. Ametüst tugevdab intuitsiooni ja avab selle arengule.

SÕLTUVUSTEST VABAKS

Ametüstil on üks võimas omadus, mis annab inimestele sõltuvustest vabaks laskmise energia Aurasse. Ametüsti saab kasutada kõige enam alkoholi probleemidest vabanemisel. Kui alkoholism on väga sügavale juurdunud, siinkohal pean mina silmas pea kümne aasta pikkust alkoholi tarbimist, siis Ametüstile on kindlasti kõrvale kaaslast vaja. Selleks kaaslaseks sobib ideaalselt Ioliidi kristall. Neid mõlemaid Ametüsti ja Ioliiti tuleks endaga kanda nahaga kontaktis ehk talismanina endaga. Peale selle hoitakse neid kristalle kodus, voodi kõrval ja kasutatakse Feng Shui teraapias, et vabastada ka koju jäänud sõltuvuse energia. Kui sõltuvus on lühem, kui kümme aastat, siis sobib ka ainult Ametüsti kanda.

Kui soovid suitsetamisest vabaks saada, siis kanna Ametüsti koos Dalmaatsia Jaspise ja Suitskvartsiga. Ametüst avab sinu hinge sellisest harjumusest vabaks laskma.

Ametüsti kasutatakse ka narkootikumide, toidu ületarbimise ja rahamängu sõltuvuste korral. Selleks tuleks ka kindlasti Ametüsti endaga kanda ning koju tuua.

HINGE JA KODU TERVENDAJA

Ametüst on tervendajate tervendaja ja sobib kõigile kasutamaks, kuna see jõuab Aurasse kiirelt kohale. Ametüst sobib väga hästi koju, et see vabastaks stressi tekitavad energiat, mis on kodu seinte vahele kinni jäänud. Selleks sobib geoodiliste kristallidega kaunistada enda kodu, kuna need puhastavad ja filtreerivad kiirelt energiaid. Tipulisi kristalle on hea hoida kodus olevate kristalli-komplektide keskel, et neid võimendada ja aktiveerida töösse. Tipulisi kristalle hoitakse lihtsalt kodus, et need lisaksid kodu energiale spirituaalsust ja tervenemist. Tipulisi kristalle on hea hoida taimede peal, et Ametüst juhiks taime väe kodu energiat tervendama. Poleeritud ja lihvimata Ametüsti kasutatakse samamoodi, aga nende vägi on veidi madalam kui seda on geoodil ja tipul.

Ametüst sobib väga hästi kodu Idapoolsesse tuppa perekonna tervise edendamiseks ja Põhjapoolsesse tuppa kodust stressi välja juhtimiseks.

ETTEVÕTTE JA ÄRI KAITSMINE


Ametüst on kristall, mis aitab äriliste ja ettevõttega seotud otsuste langetamisel. Ametüst aitab mõista, millised otsused toovad häid võimalusi ligi ja mis on täis pettumusi ning pettusi. Ametüst kaitseb ettevõtet pankroti ja ebaõnne eest. Ametüsti on kasulik hoida kontoriruumis, äripinnal või ettevõttega seotud dokumentide lähedal. Kui teha spetsiaalne külluse maagia ettevõtte ja äri pidamisele, siis võiks sinna maagiasse hiljem juurde lisada ka tükikese Ametüsti.


AMETÜST UNETUSE VASTU

Ametüsti kristalli kasutatakse stressi leevendamiseks ja hea une tagamiseks. Ametüsti hoitakse magamistoas ja seda viiakse sinna palju, et sa suudaksid lõõgastuda ning uinuda. Sobib unehäirete puhul kasutamiseks ja sobib ka lihtsalt hea ning tasakaaluka une saavutamiseks. Ametüst sobib ka sellepärast magamistuppa, et see aitab vabastada liigsed töömured, mis takistavad unenägude nägemist.

Ametüst kuulub "HARMOONIA KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille artikli leiate SIIT.

RAVITSEMINE Ravitsemise jaoks kasutatakse poleeritud Ametüsti vee-eliksiiride tegemiseks või Ametüst ehteid kantakse kontaktis nahaga.

- Ametüst leevendab unehäireid, stressi, ärevushäireid, alkoholismi, suitsetamist, depressiooni, närvihaiguseid. Ametüsti vee-eliksiir aitab vabastada melanhooliat ja negatiivseid mõtteid. Ametüst tervendab peavalusid ja aitab kroonilisest peavalust vabaneda. Seda vee-eliksiiri kasutatakse ka seedeprobleemide tervendamiseks ja ainevahetuse kiirendamiseks.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMETÜST, Kristallid, looduslik, tipp, ametüst tipp, ametüst looduslik, spirituaalsus, alkoholi sõltuvus, sõltuvus, intuitsioon, sisemise hääle kuulamine, suitsetamine, ida, põhi, stress, kodu energia puhastamine, hea uni, peavalu, ainevahetus, ettevõtte kaitsmine, äri kaitsmine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja