AMETÜST

  • 5.00€

Toote detailid

  • Mudel: AMETÜST EMMA SOOVIKIVI
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


EMMA SOOVIKIVID on valmistatud soovide teele saatmiseks, mediteerimiseks, visioonide küsimiseks ja energia juhtimiseks. Emma soovikivi on lihvitud siledaks vaid ühelt poolt ja üldiselt need tehakse ümara kujuliseks. Emma soovikivi siledam ja läikivam pool on see, mille kaudu saadetakse selle kristalli kaudu sõnum teele või puhastatakse inimese hinge energiat.


Emma soovikivid töötavad paremini ja tõhusamalt poleeritud kristallidest selle kuju ning ühe siledaks lihvitud poole pärast. Sellega saab suunata energiaid täpselt sama moodi, nagu seda tehakse püramiidiga, mis on veelgi võimsam.

Kuidas Emma soovikivisid kasutatakse? Soovimise jaoks hoitakse Emma soovikivi käes nii, et siledam külg on suunaga taeva poole. Seda käes hoides soovitakse soov ja keskendutakse sellele soovile senikaua kuni sa tunned, et selleks vajadus on. Emma soovikivi saadab soovi edasi universumisse ja sinu enda Inglitele. Emma soovikivid suudavad soove saata Aurast väljapoole, juhtides soovi õigesse energia kanalisse, mis asub universumis.

Mediteerimise jaoks kasutatakse kahte Emma soovikivi. Üks on ühes käes ja teine teises käes ning leitakse mugav mediteerimise asend. Mediteerimise ajal võid küsida kristallidelt visioone või ka soovida läbi mediteerimise.

Energiate filtreerimise jaoks hoitakse ühte Emma soovikivi enda käes, suletakse silmad ja soovitakse läbi selle mõnest probleemist vabaneda. Niiviisi saadab kristall sinu enda Aurast negatiivse energia või blokaadi välja.

Kõike seda, mida Emma soovikividega teed, tee läbi intuitsiooni ja tunneta, millal peaksid selle soovimise ära lõpetama, usalda enda sisetunnet.

Milliseid soove soovida? Igal erineval Emma soovikivi kristallil on erinevad soovide suunad, mida saab sellega siis soovida.

AMETÜST EMMA SOOVIKIVI ENERGIA

Ametüsti kasutatakse selleks, et soovida soove, mis on seotud spirituaalse arenguga, iseenda üles leidmisega, enda paremaks tunnetamiseks, intuitsiooni tugevdamiseks, visioonide nägemiseks, mis on seotud tulevikuga ja ka näiteks stressist vabaks laskmisega. Ametüst töötab Emma soovikivina niiviisi kõige paremini.

Ametüstiga saadetakse Aura kehast stressi, ärevusetunnet, pinget, kurbust ja negatiivset mõttemaailma välja. Sellega saab parandada ka und.

Kui sa soovid õhtul kiiremini magama jääda või tervendada enda unehäireid, siis kasuta enne magama jäämist Ametüsti Emma soovikivi. Soovi, et uni tuleks, stress läheks ja rahu saabuks. Keskendu sellele, et sinu füüsiline ning vaimne keha saavutaksid harmoonia ning koostöö.

Kui soovid kristalli komplekti seda lisada Emma soovikivid võimendavad teisi kristalle ja neid võib mitte soovimise eesmärgil kasutada, vaid neid võib ka kristalli komplektide energia edasi saatmiseks kasutada. Selleks aseta teiste kristallide keskele see ja see ka jääb sinna oma tööd tegema. Sellisel juhul ei kasutata seda mediteerimiseks või soovimiseks.

Ametüst sobib stressi leevendamise ja hea une kristalli komplektidesse lisamiseks.

Emma soovikive hoitakse eraldi karbi või aluse peal, need on väeesemed, mida tuleks Täiskuu või Noore Kuu loomise ajal energeetiliselt puhastada. Puhastamiseks sobib Salvei, aga Ametüsti puhastatakse ka Lavendli viiruki/õli/küünlaga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMETÜST, Kristallid, emma soovikivi, emma, soovide soovimine, unistuste täitumine, mediteerimine, energiate filtreerimine, soovimine, hea uni, stressist vabaks, hea enesetunne, visioonid.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja