GIRASOL

  • 1.80€

Toote detailid

  • Mudel: GIRASOL looduslik
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


GIRASOL on üks Mäekristalli liikidest, mida peamiselt on saada Madagaskarilt ja see teeb juba sellest kristallivormist väärtusliku kristalli. Kõik kristallid, mis pärinevad Madagaskarilt omavad tugevamaid energia väärtusi, kui kusagilt mujalt maailmast. Madagaskari energia ei ole võrdväärne teiste piirkondadega, kui me räägime spirituaalsusest.


- Girasolile on omane piimjas läbikumav toon ja tihtipeale võib selle tavalise Mäekristalliga segamini ajada. Girasol on tekkinud Mäekristalli ja vee ühildumise tagajärjel, maapõues jooksevad vee kanalid ning Mäekristalli koha pealt on need läbi käinud. Vesi muudab Mäekristalli Girasoliks.

- Girasoli peamiseks omaduseks on Aurat puhastada, nii nagu seda teeb ka tavaline Mäekristall. Girasolis on väga paljud Mäekristalli omadused olemas aga sellel on ka oma lisaväärtusi.

- Girasol on kristall, mis aitab puhastada inimese kogu Aura süsteemi, Girasol teeb seda vähe teisiti, kui seda teeb Mäekristall. Girasol aitab ennekõike maandada Auras olevaid pingeid, stressi, ärrituvust, ülereageerimist, närvilisust ja seejärel hakkab see ülejäänud energiatega tegelema. Seega Girasol puhastab kõige enam stressi sinu Aurast.

- Kuidas Girasoli kristalli kasutada? Kuna see on ideaalne Aura puhastaja, siis seda saab väga hästi ära rakendada kodu energia paremaks muutmisel. Kasuta poleeritud või lihvimata kristalle igal pool terves majapidamises. Aseta lillede peale ja kuhu iganes sinu loovus selle suudab panna. Girasol on kasulik ja mida rohkem seda sinu kodus on, seda puhtam on sinu kodu energia.

- Kodu energiat tuleb puhastada ja kristallid on selleks hea võimalus, Girasol aitab energiatel liikuda. Girasoli võib kõikidesse erinevatesse kristallide komplektidesse lisada, et võimendada nende tööd. Eriti kasulik on Girasol rahu, stressi maandamise ja hea une kristallide komplektides. Girasol on seotud stressi maandamisega ja nendes komplektides aitab see teiste kristallide väel kiiremini sinu Aurasse üle kanduda.

- Aseta Girasol "Prohvetlike unenägude" kristallide komplekti, selle kohta olen teinud ka artikli, mille leiad SIIT. Miks? Girasol aitab unenägudel tulla ja sulle prohvetlike nägemusi läbi selle anda. Unenäod on inimestele antud selleks, et me saaksime vihjeid enda elude kohta, Girasolil on oskus sinu Kolmanda Silma Tšakrat avada unenägude nägemisele. Girasol avab sinu alateadvuse sulle endale märke andma nii, et sa ka mäletaksid unenägusid. Girasoli võiks olla komplektis rohkem kui üks, seda sellepärast, et see aitab teisi kristalle aktiveerida paremale tööle, mis on samuti unenägude nägemisega seotud.

- Sobib ärilise ja tööedu kristallide sekka lisamiseks. Sobib ka töölaua peal hoidmiseks, Girasolil on oskus loomingulisi ideid tuua, mida saab äris või oma ettevõtmises ära kasutada. Sobib neile, kes teevad tööd, mis on seotud nende loomingulise andega.

- Girasol on kasulik lastele ja laste tuppa asetamiseks. Girasol aitab lapse närvilisusest ja üliaktiivsusest lahti saada. Selleks hoia seda lapse toas või võimalikult lähedal lapse voodile.

- Girasol aitab hingest vabastada soola liigtarbimise vajaduse, aidates mõistuse piires soolast süüa ja anda hingele seda energiat, mida sa soolast ise otsid. Andes julgust tulevikuga silmitsi seista ja probleemidega võidelda. 

RAVITSEMINE
Poleeritud Girasoliga on soovitatav teha vee-eliksiiri tervendamise eesmärgil, lihvimata Girasoli tükke on hea kasutada kristallide komplektides, kõige enam annab jõudu tervendamisel aga ehete kandmine või kristalliteraapiate tegemine.

- Girasol on väga kasulik diabeedi ehk suhkruhaiguse tervendamiseks. Aitab pidurdada selle terviseprobleemi ägenemist ja aitab järk-järgult taandada seda. Eriti kasulik on see siis, kui antakse vastalt ka teisi alternatiivseid teraapiaid nagu näiteks luuakse konkreetne toitumisharjumuste muudatus elustiili.
 
- Aitab lahti saada pidevast väsimuse ja kurnatuse tundest, taasaelustab sinu energia varusid. Taaselustab nii emotsionaalset energiat, kui ka füüsilist energiat.

- Tugevdab immuunsust ja ainevahetust.

Vee-eliksiiride valmistamise kohta saad lugeda minu ühest vanemast artiklist SIIT.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: GIRASOL, Kristallid, looduslik, stressi maandamine, aura puhastamine, kodu energia puhastamine, unenäod, prohvetlikud unenäod, suhkruhaigus, immuunsus, ainevahetus, soola liigtarbimine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja