AKVAMARIIN

  • 1.00€

Toote detailid

  • Mudel: AKVAMARIIN looduslik
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


AKVAMARIIN on väga kauni väljanägemisega kristall, sellele on iseloomulikuks helesinine kuni heleroheline toon. Akvamariin on oma nime saanud ladina keelest ja see tähendab "Merevesi". Akvamariin võib olla ka kohati läbipaistev ja väga õrna värvusega. Akvamariini peamisteks leiupaikadeks ja kaevandus kohtadeks on Mehhiko, Brasiilia, India, Keenia, Pakistan ja Afganistaan


Akvamariini peamiseks omaduseks on julgustada inimest suhtlema ja end avama. See on väga tugevalt seotud Kurgutšakra tervendamisega ja avamisega. Akvamariin annab lootust ja õpetab inimestele seda, et alati on võimalus millegi saavutamiseks.

Akvamariin kaitseb neid, kes töötavad merel või kes pidevalt sõidavad mere peal. Akvamariin annab oma kaitsekilbi selle inimese peale, et meri teda endale ei võtaks. Peale selle on Akvamariin ka nende tööedu ja materiaalse õnne krsitalliks. Selleks, et Akvamariin niiviisi töötaks, siis võiks seda kontaktis nahaga kanda. Kui on aga olemas enda laev, paat või mõni veesõiduk, siis oleks hea seda kristalli sinna sisse peita.

Akvamariin on tööedu kristalliks ka neile, kes töötavad juriidilises asutuses. Akvamariin aitab tuua tööedu, oskust asju märgata, oskust asju lahendada ja probleeme üles leida.

Akvamariin tervendab hirmu ujumise eest ja vee eest. Akvamariin aitab eelmise elu traumast vabaneda, mis on tavaliselt ka sellise probleemi põhjustajaks.

Akvamariin on see kristall, mis suurendab inimese hinge sees olevat loomingulist poolt ja mis õpetab sellel loomingul ka välja sinu seest tulema. Seda kandes või kasutades hakkad sa ise ühel hetkel ideede generaatoriks, kes oskab enda loomingule ka füüsilist kuju luua. 

"Suhtlemine" Akvamariin on suhtlemise kristall, mis julgustab avameelselt rääkima ja see on kristall, mis aitab sul uusi kontakte luua. Akvamariin võtab ära hirmu, mis on seotud inimeste mitteusaldamisega ja tervendab komplekse, mis on suhtlemisega seotud. Akvamariin aitab lahti saada suhtlemise ajal punastamise ja sõnade kinni jäämisega.

Kui sul on vaja tööalaselt väga palju suhelda ja sa tunned, et sul jäävad sõnad kinni või sul ei jookse jutt väga hästi, siis hoia Akvamariini kristalli enda töölaua peal või kanna seda tööjuures kaasas.

"Vanadest sidemetest vabanemine" Kristall, mis aitab vanadest emotsioonidest vabaks lasta ja vanadel teemadel minna lasta. Akvamariin aitab hingest välja juhtida sidemeid, millest sa ei suuda loobuda aga millest sa peaksid loobuma. Akvamariin on kasulik neile, kes ei suuda reetmise või valu pärast enda eluga edasi minna.

Sellisel juhul võid sa Akvamariini kasutada enda kodu Feng Shui energiate parandamiseks. Kui kodus on palju Akvamariini, siis see tegelikult aitab sul kõikidest vanadest emotsioonidest ja ka inimestest vabaks lasta.

"Inglitega suhtlemine" Akvamariin on "Inglite kristall", sellel kristallil on oskus sinu meeli avada Inglitega kontakteerumiseks ja ka iseenda hinge mõistmiseks. See on kristall, mis avab sind sõnumitele, mida Inglid soovivad sulle saata ja see õpetab sul Inglitega suhtlema. See aitab sul enda mõtteid nendele saata ja kui me õpime nendega rääkima, siis on meil palju suurem võimalus erinevaid vastuseid enda kohta teada saada.

Kui sul on juba olemas Inglite kristallide komplekt või oled mõned endale leidnud, siis lisa nende sisse ka Akvamariini kristall. Sa võid ka endale Inglite kristallikomplekti looma hakata ja seda hoitakse üldiselt magamistoas. Ingli kristallid töötavad meie hingega läbi une kõige paremini. Akvamariin selles kristallikomplektis aitab sul Inglitele teateid saata ja see aitab neil kuulata sinu mõtteid. Võid ka lihtsalt ainult Akvamariini voodi kõrvale panna.

"Armastamine" Akvamariin õpetab armastama ja ennekõike iseennast armastama ning aktsepteerima. Akvamariin näitab sulle seda, et kui sa ei armasta iseennast ehk sa ei ole endaga rahul, siis mitte keegi teine ei saa ka sind armastada. Kui me tekitame endale selliseid emotsioone sisse, et me anname enesehävituslikke signaale, siis armastus ei saa ellu tulla.

See on UUE ARMASTUSE leidmise kristall või suhtesse värskendust toov kristall. Akvamariin annab inimese Auravälja energiat, mis kutsub armastust ligi. Kui sa oled vallaline, siis Akvamariin on sinu kristall. Kui sa oled suhtes ja sa tunned, et suhe on kuidagi "kinni" jäänud, siis Akvamariin aitab värskendada teie tundeid.

Akvamariini kristalli kasuta armastuse kristallide komplekti loomisel. Armastuse kristalle hoitakse magamistoas või kodu Lõuna poolses piirkonnas. Lõuna ilmakaar sümboliseerib armastust ja kui sa tahad enda ellu või suhtesse armastust ligi kutsuda, siis hoia Akvamariini seal piirkonnas. Sa võid luua sinna spetsiaalse armastuse kristallide aluse või mõne taime potti selle panna.

"Lapse hea uni ja lapse rahulik meel" Akvamariin on ideaalne kristall nii väikestele, kui ka suurtele lastele. Akvamariin on äärmiselt rahustava toimega ja sobib lapse stressi leevendamiseks. Lapsed ei mõista, miks nende stress tekib ja nad üldiselt elavad selle nii välja, et täiskasvanud inimene ei saa oma lapse käitumisest aru. Akvamariin aitab leevendada stressi, mida inimene ise ei suuda endale teadvustada.

Väga kasulik on hoida Akvamariini kristalli lastetoas, et lapsel tuleks hea uni, ta oleks päevasel ajal väga tasakaalukas. Akvamariin leevendab üleliigset aktiivsust, mis on sarnane hüperaktiivsusele.

"Feng Shui Edel" Akvamariini on kasulik kodu Edela piirkonnas kasutada ja sinna seda kristalli viia. Akvamariin aitab selles ilmakaares tuua perekonda rahu, harmooniat, perekonna omavahelist läbisaamist, stressi leevendust ja aitab perekonda ühendada.

"ARMASTUSE RITUAAL PILDIGA" Akvamariiniga saab teha armastuse rituaali sinu ja sinu kallimale. Seda kasutatakse selleks, et suhet tugevdada ja armastust võimendada.

Selleks võetakse suhteliselt värskelt tehtud ühine pilt, kus teisi inimesi pildi peal ei ole. See pilt asetatakse laua peale, soovituslikult magamistoa lauale.

Selle peale pannakse kaks Akvamariini kristalli. Akvamariinid pannakse mõlema südame kohale. Need pannakse sinna Noore Kuu loomise päeval ja lastakse seal olla liikumatult kolm kuud, kuni neljanda Noore Kuu loomiseni.

Peale neljandat Noore Kuu loomist võetakse mõlemad Akvamariinid ja asetatakse kokku teiste armastuse kristallidega.

Akvamariinid ammutavad iseendasse teie energiat ja nüüd, kui need armastuse kristallidega kokku viiakse, siis need suunavad teisi armastuse kristalle teie energia ning armastuse jaoks tööle. Need Akvamariinid jätsid teie energia meelde ja nende ühine eesmärk on teid koos hoida ning teie armastust tugevdada.

RAVITSEMINE: Ravitsemise eesmärgil kasutatakse tavaliselt ehteid nahaga kontaktis kandmisel või tehakse poleeritud kristallidest vee-eliksiiri.

- Akne, Kurgutšakra, aju töö, nahahaigused, pearinglus, tasakaalu probleemid, naha peale tekkivad allergiad, hingamisteed, külmetushaigused, silmade nõrkus.

- Akvamariini on kasulik tervendamise eesmärgil kanda, sellel kristallil on oskus inimest ise motiveerida enda ja enda heaoluga tegelema. Aidates selle kandjal ise soovida terveks saada ja tervislikum olla.

- Akvamariin aitab leevendada stressi, ärrituvuse tunnet ja aitab maandada rahutust. Akvamariinil on oskus tuua sinu Auravälja rahu. Akvamariin on kristall, mis koosneb rahu energiast.

Vee-eliksiiri kristallide valmistamise ja nende kristallide hoiustamise kohta saad lugeda
SIIT.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AKVAMARIIN, Kristallid, looduslik, suhtlemine, vanad emotsioonid, inglitega suhtlemine, akvamariin, rahu, akne, külmetus, hingamisteed, silmad, kurgutšakra, armastus, uus armastus, suhte värskendamine, lõuna, feng shui, meremees, meri, meresõit, ujumine, armastuse rituaal, loomingulisus, Aquamarine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja