AMASONIIT

  • 1.30€

Toote detailid

  • Mudel: AMASONIIT looduslik
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


AMASONIIT on vee elemendi kristall, mis aitab perekonda tuua rahu, stabiilsust, aitab leevendada kodu seinte vahele tekkinud pingeid ja stressi. Amasoniidi parim koht kodus on põhjapoolses toas või piirkonnas. Samuti sobib Amasoniit õue viimiseks ja selle võib ka põhjapoolsesse aia nurka panna.

- Amasoniidi tükid aias põõsaste või puude alla maetuna või deokratiivselt lisatuna aitavad perekonnaliikmetel edukad olla tööalaliselt ja Amasoniit aitab paremat karjääri teha.

- Amasoniit elutoa laua peal soodustab mehe ja naise vahelist paremat suhtlemist. Sinna kõrvale võib lisada erinevaid sinakaid ja rohelisi kristalle, mis aitavad sarnast energiat edasi kanda.

- Amasoniit magamistoas sobib kokku kombineerimiseks naturaalse Seleniidi ja Roosa Kvartsiga. Nende paigutus võiks olla võimalikult lähedal magamistoa aknale ning nende toime on järgmine - Need kristallid aitavad leevendada mehe ja naise vahelisi pingeid, eriti kasulik on see neile, kes on sattunud suhterutiini ning kelle elus puudub kirg. Need kristallid ergutavad suhet ja aitavad üksteise vastu avameelsed ning heatahtlikud olla.

- Kui sa oled Lõviga suhtes, siis kindlasti ma soovitan teie ühises kodus hoida tükikest Amasoniidi kristalli. Amasoniit toob head läbisaamist sinu Lõvi kaaslasega. Amasoniit rahustab Lõvi otsekohest meelt ja muudab teda tolerantsemaks. On kasulik hoida Amasoniidi kristalli erinevates tubades või kõige enimkasutatavas toas lausa miteid korraga ja näiteks tehagi spetsiaalne kristallalus suhte edendamise jaoks, kuhu kuuluvad teised suhtlemist soodustavad kristallid. 

Naturaalseid kristalle puhastatakse viirukide, rituaali taimede suitsu ja päikese-kuu valguse käes.

Naturaalseid kristalle kasutatakse üldjuhul Feng Shui elementidena kodus.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMASONIIT, Kristallid, looduslik, stress, head suhted, karjäär, töö, perekond, lõvi

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja