APATIIT

  • 2.30€

Toote detailid

  • Mudel: APATIIT looduslik
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


APATIIT on keskendumise, visioonide ja toitumisharjumuste muutmise kristall. Seega erinevatesse tubadesse viies, loob sinna erinevad õhkkonnad.

Apatiit söögiruumides - Kööki või söögiruumidesse Apatiidi tükkide viimine aitab nii täiskasvanutel kui ka lastel muuta enda elustiili tervislikumaks. Liigsöömise puhul aitab peatada pideva näljatunde ja pideval näljutamisel loob inimesele hea isu. Viimane on eriti kasulik laste puhul, kes tihti on toidu suhtes väga valivad. Apatiit on tervise edendaja, mis aitab intuitiivselt enda keha jaoks õigeid valikuid teha.

Apatiit lastetoas või töölaual - Suurendab keskendumist, aitab kaasa õppimisele, eriti õnnetoov reaalainetes, nagu näiteks matemaatika. Apatiit toob head õnne ka infotehnoloogia valdkonnas või mõnel teisel keerulisel tööalal, kiirendades analüüsivõimet.

Apatiit massaaži toas või arsti kabinetis - Aitab intuitiivselt leida probleemidele lahendusi ja märgata neid. Aitab arstidel kiiremini oma patsiendile abi anda ja avastada õige haigusseisund. Massööridel aitab Apatiit keskenduda kliendile ning kiiremini meditatsiooni seisundisse jõuda.

Naturaalseid kristalle puhastatakse viirukite, rituaali taimede suitsu ja päikese-kuu valguse käes.    

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: APATIIT, Kristallid, looduslikud, sinine apatiit, arstid, söömisharjumused, dieet, õppimine, infotehnoloogia, matemaatika

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja