AGERIIN

  • 10.00€

Toote detailid

  • Mudel: AGERIIN looduslik
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


AGERIIN on minu üks vaieldamatuid lemmikuid, kui me räägime maagiatest ja rituaalidest. Alustades juba sellest, et see on kõrgema astme kristall ning mida kõrgem aste, seda väärtuslikum energeetika. Ageriin kindlasti kõigile ei sobi, aga selle saab siis teada, kui sa jälgid seda kristalli ning teil peab omavahel side tekkima, see peab lummama. Kui see ei lumma, siis selle energia on sinu jaoks veel liiga tugev.


Ageriin on väga tugevatoimeline kaitse kristall, mis sarnaneb päris palju Musta Turmaliini toimetega. Need kristallid on ka omavahel seotud, kuna Ageriini kasutatakse Mustast Turmaliinist ehete võimendamiseks. Ageriin üleüldse aitab kaitse kristalle ja nendest valmistatud väeesemeid, kaasa arvatud kristalli komplekte kaitsta ja võimendada. Seega sobib tükk Ageriini kodukaitse kristallide hulka ja kaasas kandmiseks siis, kui kõige suuremat kaitset on vaja. Ageriin sobib ka autodesse, kuna sellel on metalli elemendiga tugev seos, aidates kaitsta autot lagunemise eest ja kui kombineerida Ageriin Tiigrisilmaga, siis kaitseb autoga seotud õnnetuste eest, nagu näiteks avariid.

Peale selle on Ageriinil väga häid kaitsvaid omadusi, alustades sellest, et Ageriin aitab ära hoida sihiliku tagakiusamise tööjuures või kooli keskkonnas. Selleks aitab juba see, kui sa võtad tüki Ageriini sinna kaasa. Ageriini võib asetada enda töölauale koos stressi leevendavate kristallidega, siis see aitab takistada ülemuse tagakiusamise eest.

Kui aga rääkida maagiatest, siis Ageriini soovitan ma kindlasti oma koduseinte vahele tuua, aidates blokeerida varaste tulekut, ära needmisi, kaitstes kodu suuremate õnnetuste eest ja ka perekonna lahku minekut aitab Ageriin takistada. Mina soovitan Ageriini panna värskelt kasvava Rosmariini poti sisse, aidates Rosmariinil toimida kui kodu kaitse taimena.

ALKOHOLISM Ageriinil on oskus peatada deemonlikke haiguseid, kui need on alles algstaadiumis. Ma nimetan alkoholismi deemonitest pärinevaks, kuna mõelge hetkeks, kui teie lähedane on selle küüsis, siis te ju tegelikult olete märganud, et see ei ole enam tema, kes seal kehas on vaid "keegi" teine. Ageriini võib kasutada ka väga tõsises alkoholi küüsis vaevleva inimese puhul, aga selleks on ka teisi kristalle vaja, nagu näiteks Mäekristalli, Ioliiti, Tšaroiiti. Võimalikult palju Ageriini viige tema "lemmik" napsitamise kohta või magamistuppa voodi alla.

PÕHJENDAMATU TAGAKIUSAMINE Kui keegi on teid sihilikult hakanud kiusama, klatšima ja ta on oma eesmärgiks võtnud teie maine maha tegemise, siis Ageriin kombinatsioonis Musta Ahhaadi, Musta Obsidiaani ja Musta Turmaliingiga aitavad selle vastu. Selleks tuleb need kristallid musta riide sisse koos viie kadaka marja ning salvei lehtetega panna. Selline rituaali kott tuleb Täiskuu ajal Kuuvalgele jätta ning viis päeva järjest musta küünalt õhtuti selle kõrval põletada umbes kolm tundi. Peale seda on kristallid valmis sind kaitsma ja maagia kotti tuleb endaga kaasas kanda senikaua kuni tunnete, et "ta on lõpetanud". Kui nii on, siis kristallid tuleb surnuaia lähedale metsa viia ja jätta need sinna.

Naturaalseid kristalle puhastatakse viirukite, rituaali taimede suitsu ja päikese-kuu valguse käes. 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AGERIIN, Kristallid, looduslikud, alkoholism, maagia, rituaalid, kodu kaitse, töö, autoõnnetused, auto tervis, väeesemete laadimine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja