GRANAAT

  • 2.00€

Toote detailid

  • Mudel: GRANAAT looduslik
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


GRANAAT on esmalt armastuse, romantika ja kire kristall, aga sellel on ka palju teisi häid omadusi, nagu näiteks hea õnne toomine või hea ärilise õnne tagamine. Granaadid tulevad peamiselt Tšehhist ja Slovakkia piirimailt ning on Tšehhis rahvuslikuks kristalliks, mis sümboliseerib selle riigi head õnne. Granaati peetakse üldiselt punaseks kristalliks, aga sellel on tegelikult päris palju vorme, mis võivad olla süsimustast kuni heleroheliseni välja. See konkreetne Granaat on kõige enimtuntuim, millest lihvitakse välja erkpunaseid ehtekristalle.


- Granaat toob head armastuse ja suhte õnne, mis aitab taaselustada kirge, kui see on maha vaibunud või tuua armastust ellu. Selleks, et lihvimata Granaati kasutada sellel eesmärgil, võib Granaadi armastuse komplektidesse lisada, kodu Lõunapoolsemais toas lauale või lillepotti asetada. Eriti hea oleks, kui see lill sümboliseeriks armastust, nagu seda teeb näiteks mõni Orhideeline. Lõuna on Feng Shui järgi kodu armastuse kanal ja kui sinna Granaati viia, siis see avab selle kanali ning see võib muuta sinu suhet või tuua armastuse majja.

- Granaat magamistoas toob naise ja mehe vahele kirge, sensuaalsust ning üksteise lähedust vajavat energiat.

- Granaat toob ärilist õnne ja seega võib seda hoida tööasjade, dokumentide või isegi raha vahel.

- Kanna seda kristalli kaasas ükskõik millal, kui sa soovid erilist õnne kaasa saada mõne asja ajamiseks või hetke tabamiseks.

- Mida rohkem on Granaadi kristalle sinu lähedal, kodus või ehetena, seda tugevamaks muudab see sinu suhet sinu armastatuga või aitab lahti saada halvast karmast, mis ei taga sulle häid ja edukaid suhteid.

- Hoia Granaadi kristalle kontoriruumis, kus töötavad paljud inimesed koos. See aitab paremat ja edukamat töömeeleolu luua.


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: GRANAAT, Kristallid, looduslikud, äriline edu, äri, töö, õnn, hea õnn, lõuna, feng shui, orhidee, romantika, armastus, kirg, suhe, uus armastus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja