DRAVIIT

  • 4.20€

Toote detailid

  • Mudel: DRAVIIT looduslik
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


DRAVIIT on tumepruun Turmaliin ja mida peamiselt leidub Austrias. Draviiti kaevandatakse peale Austria ka Sloveenias ja Brasiilias. Draviit on oma nime saanud selle Austriast pärit avastaja Drave käest. Draviidil on väga tugevad maandamisega seotud oskused, nagu näiteks Juurtšakra ehk inimese eeterkehas oleva esimese Tšakra tervendamis oskus. Draviit suudab maapeale tuua ka kõige suurema unistaja ja näidata talle, mis on väärt unistamist, mis mitte. Ehk see kristall aitab vahet teha reaalsetel unistustel ja ebareaalsetel võimalustel inimese saatuses. Draviidil on oskus inimese hinge siduda Maaga, maa andidega ja loodusega. Seega on see väga hea kristall neile, kelle töö on seotud maaga, et veelgi paremat ühendust sellega saada (nagu näiteks kaevandajad, metsnikud jne.).

Draviidil on oskus inimese hinge puhastada nii, et see aitab lahti saada laiskusest, pidevast jõuetuse tundest ja vaikselt asendades elujõudu inimese eeterkehasse. Draviit on kasulik neile, kes on pikka aega haiged olnud ja ei suuda enda energiat tagasi leida. Selleks soovitan Draviidi kristalli võimalikult lähedal voodile hoida, et see öösel uinudes Auraga tööd teeks. Draviiti võib hoida ka ravimitega ühes karbis, et Draviit saaks kaitsta ravimites olevate mürgiste ainete kehasse jõudmise eest ja lisades kiirendavad energiat tervendamise jaoks.

Draviiti on kasulik hoida kodus sellises kohas, kus on väga palju elektroonilisi seadmeid. Seda seetõttu, et sellel kristallil on oskus blokeerida elektromagnetkiirgusest tekkivat stressi. Eriti heaks tervendajaks kodude jaoks, kus elavad väikesed lapsed, kes on sellele energiale ülitundlikud ja kus on palju elektroonilisi seadmeid.

FENG SHUI

Draviit on ideaalne Feng Shui ehk kodu kristall juba sellepärast, et seda võib ükskõik millistesse kristallikomplektidesse lisada. Draviit aitab maandada ärritunud energiat, aitab rahustada ükskõik millist energialainet, aitab lahti saada stressist ja kaitseb elektromagnetkiirguse eest. Hoidke Draviiti kodu Lõunapoolses toas/kristallide keskel/taimede mullapallil, kui majas on mehe ja naise vahel liialt palju tülitsemist. Hoidge näiteks Draviidi kristalli kodu Põhjapoolses piirkonnas, kui kodus tehakse liialt palju tööd ja ei suudeta eraelu enam elada. Draviit aitab tasakaalustada kõike seda, mida on liialt palju ja jõudu anda sinna, kus energiat ei ole.

TAIMED

Draviit on hea Feng Shui kristall, mis juba annab sellele oskuse taimi tervendada, kuna taimed on osa Feng Shui teraapiast. Draviidi kristalli hoidke Orhideeliste juurte vahel, et Orhideelised liialt palju energiat majaelanikelt ära ei võtaks. Orhideed on teada-tuntud energia varastajad, aga samas kui nende energiad tasakaalu viia ja anda neile kristall, kus nad saaksid energiat, hakkavad Orhideed palju head koduseintevahel tegema.

Asetage Draviidi kristalle Havisaba ehk Ämmakeele mullapallile/poti sisse, et see teie maja kaitseks.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: DRAVIIT, Kristallid, looduslik, juurtšakra, maandamine, unistamine, metsnik, loodus, kaevandaja, elujõud, ravimid, lõuna, põhi, orhidee, taimed, havisaba

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja