AZURIIT

  • 9.00€

Toote detailid

  • Mudel: AZURIIT looduslik
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


AZURIIT on väga võimas kristall ja piisab juba väikesest kristalli tükist, et saada selle vägi endasse. Azuriit on väga habras kristall, mida ei tohiks kindlasti veega kokku lasta ega ka väga palju käes hoida, kui soovitakse selle ilusat tekstuuri hoida. Azuriiti leiab Egiptusest, Namiibiast ja väga suurel määral ka Brasiiliast. Azuriidile on omane erksinine või tumesinine tekstuur.

Azuriit kannab kaasas sinist valgust ja kristallimaailmas on see esimesel kohal selle valgustava energia poolest. Sinise valguse kristallid aitavad selgeltnägemist, intuitsiooni ja astraalrännakut kohale tuua. Azuriit avab sellise teekonna kõige kiiremini ja kõige tõhusamalt. Azuriiti kasutatakse erinevates selgeltnägemise kristallide kotis ja minu lemmik koht sellele kristallile on pendli kott. Azuriit aitab pendlil kiiremini tööd teha ja suurendada ka sul endal oskust seda käsitleda.

Azuriit on kristall, mida hoitakse pendliga ühes kotis või pendli laadimise geoodi kõrval. Azuriidil on oskus pendli väga ja jõudu hoida ning säilitada. Aidates pendlil alati tööks valmis olla, kui sul on vaja seda kasutama hakata. Aidates pendlil sinu mõtetele ning küsimustele reageerida. Azuriit aktiveerib pendlit ja ei lase kaua seisma jäänud pendlil energiast tühjast joosta.

Azuriit on olnud au sees juba tuhandeid aastaid, kuna usutakse, et see on tee teistesse dimensioonidesse ja värav nähtamatusse maailma.

- Azuriit aitab suurendada isikliku jõudu, energiavarusid, usku iseendasse, enesekindlust ja aitab vabastada ennasthävitavaid mõtteviise.

- Aitab koondada mõtteid, eemaldada liigmuretsemise ja energia raiskamise. See tähendab seda, et Azuriidil on oskus inimese hinge suunata konkreetsete eesmärkide saavutamisele ja eemaldada "peata oleku" tunde.

- Suurendab oskust Inglite ja teiste erinevate energeetikatega ühenduse saamiseks. Azuriidi tükk võib olla laua peal, kui laotakse endale Oraakli või Ingli kaarte. Samuti võiks see olla sinu lähedal, kui soovid pendli käest vastuseid saada.

- Azuriiti hoitakse või lisatakse astraalrännaku kristallide keskele, et see aitaks teisi planeete näha. Sobib väga hästi kokku Tselestiit geoodiga, kuna need kaks kristalli töötavad samal eesmärgil koos väga hästi.

- Kristall aitab end väljendada täpselt nii, nagu sa oled iseendajaoks seda kõike mõtetes ette kujutanud. Väga tihti on inimestel nii, et nende sõnad ei tule õigel ajal välja ja pärast kahetsetakse, et ei oldud otsekohene.

- Avab telepaatilisi, maagilisi, rituaalidega seotud ja tervendavaid oskusi.

Unenägude selgemaks nägemiseks hoia Azuriidi kristalli enda voodi lähedal või koos teiste unenägusid esile kutsuvate kristallidega koos enda magamistoas. Azuriit aitab selgendada sinu visioone, mida sa läbi une näed. Aidates sul selgemini näha erinevaid objekte, asju, inimesi, värvi toone, numbreid ja emotsioone. Azuriit aitab sul detailselt meenutada, mida sa unes nägid ja kogesid. Seda kõike selleks, et sa suudaksid läbi unenägude täpsemaid vastuseid saada, mis omakorda muudab sinu elu lihtsamaks. Unenäod on täis teateid, mis meile antakse enda elu paremaks muutmise jaoks. Azuriit sobib ideaalselt kokku teiste unenägusi esile kutsuvate kristallidega ja seda sellepärast, kuna sellel on oskus teisi unenägude kristalle aktiivseks muuta. 

FENG SHUI

Azuriidi kristall kannab endas vee-elementi  ja seega sobib kodus kõige Põhjapoolsemasse tuppa selleks, et see aitab headel äriideedel majja tulla. Azuriit aitab lahendada suhtlemisega seotud probleeme väga kiirelt. Võib lisada Põhjapoolsesse tuppa loodud Feng Shui kristallikomplekti.

RAVITSEMINE

Azuriidi kristall aitab tervendada veresoonte haiguseid, neeru probleeme ja aitab kehast mürkidel välja minna. Selleks võib Azuriidi kristalli ehet kanda või tavalist kristalli hoida tervise kristallide komplektis.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AZURIIT, Kristallid, looduslik, selgeltnägemine, sinine valgus, intuitsioon, enesekindlus, pendeldamine, ennustamine, keskendumine, teised dimensioonid, astraalrännak, neerud, otsekohesus, vee-element, põhi

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja