AHHAAT DRUZY

  • 21.90€

Toote detailid

  • Mudel: AHHAAT DRUZY auguga
  • Saadavus: Laos


Ahhaat on üks enamlevinud kristallide sorte Kvartsiliste kõrval terves maailmas. Tavaline hallikat- valget tooni Ahhaat on enimlevinud tervenduskristall, millel on äärmiselt võimsad kaitse omadused. Ahhaat avastati esmakordselt Itaalias Achetese jõe äärest ja selle koha järgi sai Ahhaat endale ka nimetuse. Ahhaadil on äärmiselt pikk ajalugu just kaitse talismanina ja füüsiliste õnnetuste ära hoidmises.


DRUZY AHHAADI ERILINE LISAVÄGI

Ahhaati leidub maailmas ka Druzilises vormis, mis tähendab, et selle kristalli sees on imepisikesed tipulised kristallid, mis muudavadki selle Druzyks. Druzy annab kristallile oskuse energiaid mitmeid kordi kiiremini filtreerida, mis omakorda muudab selle kristalli veelgi võimsamaks, kui seda tavaline Ahhaat on. Druzy puhastab Aurakeha kiiremini ja Ahhaadi oma mõju jõuab kiiremini selle kandjale.

Ahhaadi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Ahhaat tugevdab kogu Aura süsteemi kaitse omadusi, aidates piltlikult öeldes Aurale luua topelt kaitse nii erinevate füüsiliste, kui ka emotsionaalsete ohtude eest. Ahhaati on tuhandeid aastaid kasutatud õnnetuste, halva ende, ebaõnne, needuse ja ära sõnumise eest kaitsmiseks. Tänapäeval kasutatakse seda autoavariide ja reisimisel tekkivate ohtude eest kaitsmiseks. Peale selle aitab Ahhaat kaitsta ka raskete haiguste tekke eest.

- Ahhaat aitab enesekindlamaks muutuda, suurendab sisemist jõudu ja pealehakkamist.

- Tööedu kristallina toob Ahhaat head õnne kokkadele, kondiitritele ja inimestele, kes tegelevad või peavad toitlustusasutust. Peale kokakunsti on see heaks tööedu kristalliks ka politseidele või teistele julgeoleku töötajatele.

- Ahhaat sobib ükskõik millise teise kristalliga koos kandmiseks, kuna see hakkab automaatselt teise kristalli omadusi kaitsma ja vastavasse energiakanalisse saatma.

- Kaitse kristall raseduse ajal, aidates nii ema kui ka last tervise rikete või õnnetuste eest kaitsta. Ahhaati on soovitav kuni sünnituseni kanda, kuna see aitab ka sünnitusel lihtsamini kulgeda, kui seda on pikaajaliselt endaga koos kantud.

- Kasulik talisman neile, kes töötavad mitmel rindel korraga, aidates kõikide tööülesannetega hästi toime tulla.

- Ahhaat toetab keskendumist, analüüsioskust, õppimist ja vaimset arengut.

- Ahhaadi kandmine aitab lahti lasta põhjendamatust ja ka suunatud vihast kellegi konkreetse suhtes. Ahhaat õpetab elama ilma vihatundeta ja õpetab ka teisi inimesi mõistma.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kanna Ahhaati, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Probleemid veresoontega, veresoonte lupjumine, veenilaiendid, südame närvid, südame töö, nõrk süda, südame lihaste nõrkus, kõrge palavik ja lihaste nõrkus.

PÄIKESEPÕIMIK Ahhaadi kristall mõjutab kõige enam Päikesepõimikut, aidates sellel tasakaalus olla ja ravida üliemotsionaalsust või pidevaid tujude kõikumisi.
 
SODIAAK Tähemärgilt mõjub Ahhaat kõige enam KAKSIKUTELEKALJUKITSEDELESKORPIONITELE ja JÄÄRADELE. Ahhaat on kristall, mis kaitseb Kaljukitse ebaõnne, õnnetuste ja negatiivse energia eest. Ahhaat aitab Kaljukitsele õnne tuua nii, et see säästab teda ebameeldivate ja kahjulike olukordade eest.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Kõik Ahhaadilised, millel on Druzy kristallid, näevad välja kõik erinevad, seega ka kõik talismanid on samuti ainulaadsed.
Tehniline
Mõõdud ca 3,5*2*1 cm, toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AHHAAT DRUZY, Ehted, auguga, kaitse, aura puhastus, ära sõnumine, halb õnn, füüsilised õnnetused, auto õnnetus, enesekindlus, kokk, kondiiter, toitlustusasutus, politsei, julgeolek, rasedus, sünnitus, päikesepõimik, õppimine, keskendumine, süda, veresooned, veresoonte lupjumine, kaksikud, skorpion, kaljukits, jäär, druzy ahhaat

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja