AMETÜST

  • 119.50€

Toote detailid

  • Mudel: AMETÜST sõrmus (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


AMETÜST on kristall, mis toob spirituaalset energiat selle Aurasse, kes seda kannab ja sinna keskkonda, kus see eksisteerib lihtsalt kristallina. Ametüst aitab hingel kasvada, areneda ja õppida ning edasi liikuda. Maajumalanna Gaia on andnud maapõue Ametüsti väga palju ja seda sellepärast, et inimesed ei unustaks hinge väärtust, see on ka üks põhilisemaid omadusi, mida Ametüst endaga kannab.


Kui sa seda kristalli sõrmusena kannad, siis läbi konkreetse sõrme tuleb sellest kristallist mõni konkreetne jõud välja ja lisaks Ametüsti üldistele mõjudele annab see siis sellist väge, mis siin allpool kirjas on.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

AMETÜSTI MAAGILINE MÕJU sõrmusena

Kui Ametüsti kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Ametüst teid aitab:

PÖIAL

Vasak - Kanna selles sõrmes, kui sa tunned, et sa soovid näha prohvetlikke unenägusid ja saada nende käest endale vajalikku ning kasulikku informatsiooni.

Parem - Kanna selles sõrmes, kui sa soovid edendada enda oskust näiteks pendliga töötamisel või kristallidega tervendus massaaži teha.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Kanna selles sõrmes, kui soovid enda tööalalist pinget maandada ja ülekoormust vältida. Ametüst aitab sul tööd teha nii, et sa seda naudid ja saad sellest pigem kasu ainult.

Parem - Selles sõrmes on see kasulik neile, kes soovivad enda spirituaalseid andeid suurendada, võimendada ja õppida enda intuitsiooni kuulama.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Ametüst aitab selles sõrmes vabaks lasta mineviku muredest. Pidevalt mineviku peale mõtlemisele ja just nendest asjadest, mis ebameeldivad on.

Parem - Selles sõrmes kantult aitab Ametüst maandada stressi, närvilisust, rahutuse tunnet, ärevust ja seda kantakse ka siis, kui reaalselt soovitakse ärevushäiretele/paanika hoogudele tervendust anda. Selles sõrmes on see väga kasulik emotsionaalsele tervisele.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Aitab sul mõista, kes sa eelmises elus olid, aitab sul aru saada sinu kogutud karmast ja aitab üleüldiselt sul enda elu kohta selgemat pilti saada. Maandab pingeid ja toob hea une. 

Parem - Ka selles sõrmes kantult toob see head und ja rahu hinge. Peale selle võimendab see intuitsiooni ja aitab sul visioone saada.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Ükskõik, millises Merkuuri sõrmes aitab Ametüst puhastada sinu kogu Aura süsteemi. See aitab Aurast välja juhtida energiaid, mis kahjustavad sinu olemust, enesetunnet ja isegi saatust.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab Ametüst mitmeid erinevaid sodiaake. Spirituaalsust ja intuitsiooni annab see KALADELE. Emotsionaalset tasakaalu ja stressile leevendust VEEVALAJATELE. Head und, tervist ja isiklikku jõudu JÄÄRADELEAMBURITELE on see universaalseks õnne ja harmoonia kristalliks.

Ametüst on Kalad-Jäära tasakaalustavaks kristalliks. Ametüst aitab Kalad-Jäära stressi madalal hoida ja ei lase tal kergelt ärrituda. Ametüst aitab hoida positiivsel lainel Kalad-Jäära ja see aitab samas ka tal teistega kompromisse teha. Ametüst toob head õnne ja muudab Kalad-Jäära veelgi intuitiivsemaks.

Mõned kristallid tõepoolest on tähtkujude järgi mitmete sodiaakide kristallid, kuid need töötavad nende kõigiga veidi erinevalt.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Kui soovid, et Ametüst sõrmus töötaks sinuga väga mitmeid aastaid korrapäraselt, siis hoia seda igal öösel Ametüst geoodi peal.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMETÜST, sõrmus, hõbe, hea uni, visioonid, prohvetlikud unenäod, intuitsioon, rahu, stabiislus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja