AKTINOLIIT KVARTS

  • 17.50€

Toote detailid

  • Mudel: AKTINOLIIT KVARTS ripats (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


AKTINOLIIT KVARTS on üks huvitavamaid Kvartsi kombinatsioone. On olemas selline kristall, nagu Aktinoliit ja see mineraal on maapõues kombineerinud Mäekristalliga ning sellest on tulnudki Aktinoliit Kvarts. Kristall, mis omad endas kahe kristalli väge. See kristall võib välja näha vägagi läbipaistev kuni tume hallikas-rohekas. Aktinoliidile on omade hallikas ja kohati ka rohekas toon. Aktinoliit Kvarts kristall on väga kirju ja seega iga eraldiseisev kristall võib olla oma nägu. Aktinoliiti Kvarts tuleb peamiselt Sambiast, küll aga on seda paljudes erinevates kohtades leida üle maailma. 

Aktinoliit Kvartsi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Aktinoliidi peamiseks omaduseks on Aurat suurendada ja selle energiat võimsamaks muuta. Mäekristallil ehk Kvartsil on oskus Aurat puhastada ehk elimineerida Aurast kahjulikku energiat. Kui need kaks kristalli on kombineeritult koos, siis sellest moodustub väga tugev ja võimas Aura puhastaja, võimendaja, suurendaja ning tervendaja kristall.

- Sobib neile, kes soovivad elus leida endale eesmärki, mille poole liikuda. Sobib neile, kes on ära kaotanud elus elumõtte või soovi millegi poole liikuda. Aitab kinni jäänud mõttetegevust avada ning seisakust välja tulla.

- Aktinoliit Kvarts aitab sind võimekamaks muuta, aidates ka negatiivsusele luua võimsama kaitseväe, et see sinu Aurasse väga lihtsalt ei ilmneks. Aktinoliit Kvarts aitab sul häid energiaid Aurasse koguda ning teadmisi sul spirituaalsel tasandil kiiremini omandada.

- Kanna Aktinoliit Kvartsi, kui sul on soov tegeleda inimeste tervendamisega või tervendamise õppimisega. Eriti kasulik on Aktinoliit Kvarts neile, kes tegelevad taimedega ning nende väe õppimisega. Aktinoliit Kvartsil on oskus sulle seda informatsiooni rohkem aidata meelde jätta ning see aitab taimedega ning inimestega kontakti saada. Aitab sinu soovil "teda" tervendada kohale jõuda õigesse kohta tema Aurasse.

- Aktinoliit Kvartsi tuleb endaga kanda öösel, kui on soov näha läbi visioonide sul enda eelmisi elusid. Enne, kui magama jääd, siis keskendud küsimusele, mis on seotud sinu eelmise eluga. Esitad näiteks sellise küsimuse: "Näidake palun mulle minu eelmist elu?" või "Näidake palun, milline oli minu eelmise elu anne?" jne. Aktinoliit Kvartsil on oskus sinu hingesügavustes pesitsevat informatsiooni välja tuua läbi unenägude.

- Aktinoliit Kvartsil on üks huvitav omadus, milleks on hingede vaheliste kokkulepete hoidmine. See tähendab seda, kui sa kannad ehtena seda enda lähedal, siis see aitab õigetel hingedel sinu ellu tulla. Aktinoliit Kvarts aitab sul alateadlikult üles leida need õiged inimesed, kellega pead selles elus kohtuma ja see aitab sul ka aru saada, millise hingede vahelise kokkuleppega sul kellegiga tegemist on.

Aktinoliit Kvartsi kanna kaelas samal ajal, kui teed kodus Palo Santo puu või Salvei suitsuga kodu puhastus rituaale. Aktinoliit Kvarts aitab sul tervendavaid mõtteid kiiremini kodu energiasse või kristallide energiasse edasi saata.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL

Kanna Aktinoliit Kvartsi, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
 
- Aktinoliit Kvarts on universaalne tervendaja, aidates kogu Aura süsteemil paika loksuda, puhastuda ning terveks saada. Võib kasutada ükskõik millise haiguse ravimiseks ja ära hoidmiseks. Kui oled terve ja kannad seda kristalli, siis aitab see kõiki haiguseid eemale hoida. See hoiab sinu Aura ümber kaitsekilpi, mis ei lase sul haigeks lihtsalt jääda. Aktinoliit Kvarts on seotud kõikide Tšakrate tervendamisega.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Aktinoliit Kvarts kõiki tähemärke võrdselt.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.


Tehniline
Mõõdud ca 2*1,5*0,7 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AKTINOLIIT KVARTS, Ehted, hõbe, aktinoliit kvarts ripats, aura võimendamine, aura tugevdamine, aura puhastamine, aura kaitse, aktinoliit kvarts, tervendamine, taimedega ravitsemine, taimede õppimine, eelmised elud, hingede vaheline kokkulepe, universaalne tervendaja, seisak

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja