AKVAMARIIN

  • 20.50€

Toote detailid

  • Mudel: AKVAMARIIN ripats (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


AKVAMARIIN on puhta energiaga kristall, mis avab armastama ja kaitseb hinge kurjuse eest. Akvamariin on romantiline kristall ja kui seda talismanina kaelas kanda, aitab see avada Südametšakra, puhastada seda ning suurendada armastuse tunnet. Akvamariin on aegade algusest peale olnud kaitse talismaniks neile, kes reisivad üle mere. Akvamariin kaitseb kõige selle eest, mida vesi võib meile halba teha. 


Akvamariini kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Puhastab ja tervendab Kurgutšakrat/Südametšakrat.

- Akvamariini kandmine talismanina aitab ligi tuua romantilisi hetki ja aitab suhtesse luua harmooniat ning üksteise mõistmist. Kui sina kannad Akvamariini, siis see aitab parteril paremini mõista sind ja armastust rohkem välja näidata.

- Akvamariin avab suhtlema ja on kasulik neile, kes soovivad ebameeldivates olukordades enda arvamust väljendada nii, et ärevust tekitav olukord ei paneks mõtted lukku.

- Akvamariin on kohtunike, juristide ja advokaatide töö kristall. Akvamariin aitab neil mõistatada lahti keerukaid probleeme, mis on seotud inimsuhetega ja annab jõudu selleks, et see töö vaimselt ära ei kurnaks. Peale selle on Akvamariin ka meremeeste töö kristalliks, mis kaitseb neil merel olles õnnetuste eest.

- Akvamariin aitab omastada uut informatsiooni, teadmisi ja see aitab neid teadmisi ka läbi analüüsida. Väga kasulik kristall spirituaalsete teadmiste omastamisel. Akvamariini kanna, kui soovid selle kaudu mõista, miks elus üks või teine asi just selline on. Akvamariin aitab sul näha seoseid ja mõista, miks mõni asi lihtsalt juhtub. 

- Leevendab vee-, ujumis-, meresõidu ja laeva hirmu. Peale selle leevendab Akvamariin hirmu hambaarstide ees.

- Akvamariin on see kristall, mis suurendab inimese hinge sees olevat loomingulist poolt ja mis õpetab sellel loomingul ka välja sinu seest tulema. Seda kandes või kasutades hakkad sa ise ühel hetkel ideede generaatoriks, kes oskab enda loomingule ka füüsilist kuju luua. 

RAVITSEMISE EESMÄRGIL

Kandke Akvamariini kristalli talismanina, kui soovite kristalliteraapiat anda järgmistele probleemidele: seedehaigused, mao happelisus, refluks, hormonaalsed probleemid, ekseem, nahahaigused, allergiliste reaktsioonide leevendamine, mis on tekkinud toidu talumatusest.  

SODIAAK

Tähemärgilt toob Akvamariin armastust SKORPIONITELE ja intuitsiooni KALADELE. Akvamariin aitab Kaladel kontakteeruda tema Inglitega. Akvamariinil on oskus Kaladel nende sõnumeid Inglitele edastada ja Kaladel endal Inglite poolt saadetud märke tõlgendada.

Akvamariin on Hiina astroloogia järgi PÜHVLITE õnne, armastuse, rahu ja tasakaalu kristall. Kõik, kes on sündinud Pühvli aastal on väga tundlikud Akvamariini väele, võttes väga kergelt selle kristalli energia omaks.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Tehniline
Mõõdud ca 2,5*1,5*0,9 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AKVAMARIIN, Ehted, ripats, hõbe, armastus, reisimine, advokaat, jurist, kohtunik, suhtlemine, meremees, hambaarst, nahk, toidu talumatus, allergia, romantika, suhte tugevdamine, kalad, skorpion, elutee number 5, pühvel, pühvli aasta, loomingulisus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja