AHHAAT

  • 6.90€

Toote detailid

  • Mudel: AHHAAT auguga
  • Saadavus: Laos


AHHAAT on üks vanimaid ja enimlevinud kristalle terves maailmas, millel on inimkonnas ajalugu antud. Ahhaati on algusest peale kantud kaitse eesmärgil. Ahhaat kaitseb kurja silma, ebaõnne, haiguste ja füüsiliste õnnetuste eest. Ahhaat on selline kristall, mis hakkab koheselt töötama inimese Auras, kui sul tekib sellega silmside ja see paneb end sinu jaoks lummama. Ahhaat on võimas väeese ja üks vähestest kaitse kristallidest, mis ei ole musta värvi.

Ahhaat hakkab tavaliselt lummama neid inimesi, kelle elus hakkavad väga suured muudatused ja ümberkorraldused toimima. Tavaliselt see hakkab sind lummama siis, kui need muudatused veel ei ole toiminud, andes sulle ettekuulutust, et sa peaksid olema valvel. Ahhaat toetab sind suurte elumuudatuste ajal.

AHHAADI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Ahhaat kaitseb autoõnnetustesse sattumise eest. Soovitatav on kanda neil, kes on pidevas liikumises ja sõidavad päevas väga palju autode või ühistranspordiga.

- Kaitseb ebaõnne energia tekke eest, mis võib Aurasse kinni jääda ja elu rikkuma hakata. Samas aitab ebaõnne ka Aurast välja saata.

- Ahhaat on kristall, mis aitab sinu intellektuaalsust suurendada. See on kasulik õpingute ajal endaga kaasas kanda ja üleüldse enda lähedal hoida. See aitab kaitsta sinu teadmisi ja õpetab sul neid kasutama.

- Kanna Ahhaati koos Sodaliidi või Dumortjeriidiga, kui sa soovid enda faktipõhist mälu võimendada. Nende kolme kristalli vägi aitavad sul asju meelde jätta ja kiiremini teadmisi omastada. Need kristallid on kasulikud nii täiskasvanutele, kui ka lastele.

- Annab tugeva kaitse kurjuse ette ja ei lase selle kandja Aurat ära sõnuda. Ahhaadil on oskus selle kandja ümber luua tugeva kaitsekilbi selle eest, et keegi teine ei saaks sekkuda selle inimese saatusesse. Ahhaat ei saa ära hoida karmat, see saab ära hoida teise inimese kurjust ja äraneedvat energiat.

- Kanna Ahhaati endaga kaasas, kui sul on vaja langetada suuri otsuseid. Ahhaat aitab sul enda jaoks kasulikke liigutusi teha ja peatab sind eksimast. Ahhaadil on oskus aidata sul keskenduda ja enda jaoks lahti analüüsida, mis on sinu jaoks õige ning mis on sinu elu jaoks vale.

- See on kristall, mis takistab sul impulsiivseid sõnu välja öelda ja see takistab sul vales kohas oma suud avada. Seda kõike selleks, et sind kaitsta asjatute intriigide ja ennast hävitava tegevuse eest.

- Ahhaati kanna selleks, et eemale hoida halba und ja halbu unenägusid. Ahhaat on neile, kes ei suuda magama jääda ärevusest või ülemõtlemise pärast. Ahhaadil on oskus sinu hinge kaitsta luupainajate eest. Luupainajate kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

- Kui sa lähed reisile, siis kindlasti võta endaga kaasa ka Ahhaat, see kaitseb sind reisimise ajal.

- Kanna Ahhaati koos Tiigrisilma või Malahhiidiga, kui sa lähed reisile. Need kolm kristalli oskavad sind kaitsta reisil tekkiva ohu eest. Nendel kristallidel on oskus sind kaitsta nii füüsiliste õnnetuste kui ka vaimse trauma eest.


- Ahhaat on eriliselt kasulik meestele, kellele meeldib autoga või mõne teise mootorsõidukiga sõita. Ahhaat kaitseb liiklusõnnetuste ja teiste probleemide eest, mis võib teel olles tekkida. Aidates kaitsta mehe Aurat ja aidata tal liikluses rohkem tähelepanelikum olla. 


- Ahhaat on hea õnne talisman ja kristall neile, kes on sündinud Kuu esimese veerandi loomise ajal. Ahhaat aitab kaitsta neid inimesi närvilisuse eest, asjatu energia raiskamise eest ja annab neile oskuse enda elus õnne tunda ilma õnne kaugemalt otsides. Ahhaat võiks selle inimese kodus olla või seda võiks talismanina kaasas kanda.


- Ahhaat on kristall, mida ma soovitan kasutada selleks, et sinu unenägudesse ei saabuks valenägemused. Ahhaat aitab eemale hoida halbu hingesid ja isegi deemoneid, kes saadavad sulle teadlikult valesid unenägusid. Selliseid unenägusid, mis hirmutavad sind asjatult ja mis viivad sind eksisteele. Selleks, et Ahhaadi käest seda väge kätte saada, siis kanna seda endaga kaasas või hoia tükikest Ahhaati enda magamistoas. 

Ahhaat on see kristall, mida ma soovitan ka lastele kandmiseks, see on üks tõhusamaid ja paremaid universaalse kaitseenergiaga kristalle. Kui soovid oma last ohtude eest kaitsta, siis vali selleks kindlasti Ahhaat.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL


Kanna Ahhaati, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
 
- Ahhaat on kasulik neile, kellel on probleeme keskendumisega ja kuulmisega. Ahhaat on tervise kaitse kristall, mida võiks ka siis kanda, kui ollakse terve. Ahhaat tervendab veresooni ja aitab verel korralikult kehas liikuda. Kanna Ahhaati ka siis, kui on maoga probleeme.

- Ahhaat aitab tervendada unehäireid, eriti nendel, kes on selle probleemiga juba pikki aastaid võidelnud. Nendel ma soovitan Ahhaati ehtena kanda ja magamistuppa voodi kõrvale Ametüst geoodi panna.

PÄIKESEPÕIMIK


Ahhaat aitab Päikesepõimikut tasakaalustada, aidates emotsioone positiivsena hoida. Kui Päikesepõimik on terve, siis inimesel ei ole seedehäireid, maovalusid ja sellel inimesel läheb materiaalselt hästi.
 
ASTROLOOGIA 

Ahhaat on õnne kristalliks neile, kes on sündinud Sea-aastal. Ahhaat toetab Siga, aitab ja kaitseb. Tugevdades tugevaid iseloomuomadusi ja tasakaalustades nõrku külgi. Ahhaat toob kõikidele Sea-aastal sündinutele õnne.


SODIAAK


Tähemärgilt toob kõige enam õnne Ahhaat KAKSIKUTELE, KALJUKITSEDELE, JÄÄRADELE ja SKORPIONITELE.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Ahhaadi talismane on kõige parem ja kasulikum laadida Ahhaadi geoodi peal. Ahhaadile sobib kõige enam Salvei suits, kui soovitakse seda puhastada.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AHHAAT, Ehted, auguga, kaksik, kaljukits, jäär, skorpion, halb uni, hea uni, päikesepõimik, otsuste langetamine, autoõnnetus, kaitse, ära sõnumine, reisimine, magu, tervise kaitse, luupainaja, õppimine, unehäire, kuu esimese veerandi loomine, valenägemused, sea-aasta

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja