AHHAAT

  • 23.50€

Toote detailid

  • Mudel: AHHAAT power käekett (pärl 8 mm)
  • Saadavus: Laos

AHHAAT on üks enamlevinud kristallide sorte Kvartsiliste kõrval terves maailmas. Tavaline hallikat- valget tooni Ahhaat on enimlevinud tervenduskristall, millel on äärmiselt võimsad kaitse omadused. Ahhaat avastati esmakordselt Itaalias Achetese jõe äärest ja selle koha järgi sai Ahhaat endale ka nimetuse. Ahhaadil on äärmiselt pikk ajalugu just kaitse talismanina ja füüsiliste õnnetuste ära hoidmises.

AHHAADI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):


Ahhaat on Musta Turmaliini kõrval üks tugevamaid kaitse kristalle, millel küll ei ole musta tooni, aga samas selle energeetika on väga võimas, et eemale peletada kurjust. Ahhaat kaitseb nii füüsiliste kui ka vaimsete rünnakute eest. Tugevdab Aurat ja kinnitab Auras olevad energia lekked, mille kaudu positiivsus sinu seest ära kaob või peatuda ei suuda.

Kaitseb reisimise ajal erinevate õnnetuste ja ohtude eest, nagu näiteks varguse ohvriks saamise eest, auto avariide või salakavalate inimeste plaanide eest. 

- Tööedu kristallina on kasulik neile, kes töötavad mitmel rindel ja soovivad lisajõudu nende töökohtade hoidmiseks. Ehk siis Ahhaat aitab edukas olla mitmes kohas korraga ja samas jättes sulle ka energiat elamiseks. 

- Kaitseb telefonist tuleneva elektromagnetkiirguse eest.

- Soovitan kõigile tervendajatele ja massööridele Ahhaati kanda enda sessiooni ajal, kuna sellel on oskus takistada sinu enda energial ära kaduda ning samas töötada nii, et energiad oleksid tasakaalus sinu ja sinu kliendi vahel.

- Ahhaadi kandmine on kasulik neile, kes ei suuda keskenduda ja soovivad enda mälu turgutada. Ahhaat on ka sellesuhtes väga hea abiline, et see aitab õigel ja valel otsusel vahet teha ehk tugevdab ka samal ajal sinu intuitsiooni. Sobib neile, kes ei suuda otsustada või vajavad palju aega otsuste langetamiseks.

- Ahhaat on eriliselt kasulik meestele, kellele meeldib autoga või mõne teise mootorsõidukiga sõita. Ahhaat kaitseb liiklusõnnetuste ja teiste probleemide eest, mis võib teel olles tekkida. Aidates kaitsta mehe Aurat ja aidata tal liikluses rohkem tähelepanelikum olla.

- Ahhaat on hea õnne talisman ja kristall neile, kes on sündinud Kuu esimese veerandi loomise ajal. Ahhaat aitab kaitsta neid inimesi närvilisuse eest, asjatu energia raiskamise eest ja annab neile oskuse enda elus õnne tunda ilma õnne kaugemalt otsides. Ahhaat võiks selle inimese kodus olla või seda võiks talismanina kaasas kanda.

- Ahhaat on kristall, mida ma soovitan kasutada selleks, et sinu unenägudesse ei saabuks valenägemused. Ahhaat aitab eemale hoida halbu hingesid ja isegi deemoneid, kes saadavad sulle teadlikult valesid unenägusid. Selliseid unenägusid, mis hirmutavad sind asjatult ja mis viivad sind eksisteele. Selleks, et Ahhaadi käest seda väge kätte saada, siis kanna seda endaga kaasas või hoia tükikest Ahhaati enda magamistoas. 

Kui soovid end kaitsta väliste ohtude eest, siis kanna seda käeketti paremal käel ja kui enda stressi või ülemõtlemise eest, siis vasaku käe peal.

RAVITSEMINE

Ahhaadi käe peal kandmine aitab tervendada seedimisega või maoga seotud probleeme, Ahhaat aitab eeterkehasse tervendavaid signaale saata, et keha võtaks erinevad tervendused või ka toitumisharjumuste muudatused vastu nii, et need oleksid selle sama probleemi jaoks kasulikud. Ehk Ahhaat aitab kehal tervendust vastu võtta ja vaid mao piirkonnas.

ASTROLOOGIA 

Ahhaat on õnne kristalliks neile, kes on sündinud Sea-aastal. Ahhaat toetab Siga, aitab ja kaitseb. Tugevdades tugevaid iseloomuomadusi ja tasakaalustades nõrku külgi. Ahhaat toob kõikidele Sea-aastal sündinutele õnne.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjub Ahhaat kõige enam KAKSIKUTELEKALJUKITSEDELESKORPIONITELE ja JÄÄRADELE.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.
Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AHHAAT, Ehted, käekett, kaksik, kaljukits, skorpion, jäär, reisimine, kaitse, aura kaitse, energia lekked, avarii, tööedu, mitu töökohta, telefon, magu, seedimine, tervendus, otsustamine, massaaž, ravitsemine, massöör, kuu esimese veerandi loomine, valenägemused, sea-aasta

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja