AKVAMARIIN

  • 11.00€

Toote detailid

  • Mudel: AKVAMARIIN chips käekett
  • Saadavus: Laos


AKVAMARIIN on väga kauni väljanägemisega kristall, sellele on iseloomulikuks helesinine kuni heleroheline toon. Akvamariin on oma nime saanud ladina keelest ja see tähendab "Merevesi". Akvamariin võib olla ka kohati läbipaistev ja väga õrna värvusega. Akvamariini peamisteks leiupaikadeks ja kaevanduskohtadeks on Mehhiko, Brasiilia, India, Keenia, Pakistan ja Afganistaan.

Akvamariini peamiseks omaduseks on julgustada inimest suhtlema ja end avama. See on väga tugevalt seotud Kurgutšakra tervendamisega ja avamisega. Akvamariin annab lootust ja õpetab inimestele seda, et alati on võimalus millegi saavutamiseks.

Akvamariini kristalli kingitakse, kui soovitakse üksteise mõistmist luua või soovitakse kallile inimesele öelda, et alati on võimalus, et elu muutuks paremaks. Akvamariin suurendab lootust ja elutahet.

AKVAMARIINI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Akvamariin on suhtlemise kristall, mis julgustab avameelselt rääkima ja see on kristall, mis aitab sul uusi kontakte luua. Akvamariin võtab ära hirmu, mis on seotud inimeste mitteusaldamisega ja tervendab komplekse, mis on suhtlemisega seotud. Akvamariin aitab lahti saada suhtlemise ajal punastamise ja sõnade kinni jäämisega.

- Sobib neile, kes on iseloomult impulsiivsed, äkilised ja kes ei suuda enda närvilisust ise tagasi hoida. Akvamariin aitab neil inimestel teistega paremini läbi saada ja ennast paremini väljendada.

- Kristall, mis aitab vanadest emotsioonidest vabaks lasta ja vanadel teemadel minna lasta. Akvamariin aitab hingest välja juhtida sidemeid, millest sa ei suuda loobuda aga millest sa peaksid loobuma. Akvamariin on kasulik neile, kes ei suuda reetmise või valu pärast enda eluga edasi minna.

- See on kristall, mis aitab sul loogiliselt mõelda ja asju lahti analüüsida. Akvamariin aitab sul erinevaid teemasid mitme külje alt vaadata, aidates sul olla ka tolerantsem.


- Akvamariin aitab omastada uut informatsiooni, teadmisi ja see aitab neid teadmisi ka läbi analüüsida. Väga kasulik kristall spirituaalsete teadmiste omastamisel. Akvamariini kanna, kui soovid selle kaudu mõista, miks elus üks või teine asi just selline on. Akvamariin aitab sul näha seoseid ja mõista, miks mõni asi lihtsalt juhtub. 


- Akvamariin on "Inglite kristall", sellel kristallil on oskus sinu meeli avada Inglitega kontakteerumiseks ja ka iseenda hinge mõistmiseks. See on kristall, mis avab sind sõnumitele, mida Inglid soovivad sulle saata ja see õpetab sul Inglitega suhtlema. See aitab sul enda mõtteid nendele saata ja kui me õpime nendega rääkima, siis on meil palju suurem võimalus erinevaid vastuseid enda kohta teada saada.

- Kristall, mis aitab elumuudatustega toime tulla, aidates sul alati eluvooluga kaasa minna. Akvamariin õpetab elus pidevalt edasi liikuma ja lõpetab sinu enda kinnisideed, mis sulle halba toovad või sind sinu arengut takistaksid.

- Akvamariin õpetab armastama ja ennekõike iseennast armastama ning aktsepteerima. Akvamariin näitab sulle seda, et kui sa ei armasta iseennast ehk sa ei ole endaga rahul, siis mitte keegi teine ei saa ka sind armastada. Kui me tekitame endale selliseid emotsioone sisse, et me anname enesehävituslikke signaale, siis armastus ei saa ellu tulla.

- See on UUE ARMASTUSE leidmise kristall või suhtesse värskendust toov kristall. Akvamariin annab inimese Auravälja energiat, mis kutsub armastust ligi. Kui sa oled vallaline, siis Akvamariin on sinu kristall. Kui sa oled suhtes ja sa tunned, et suhe on kuidagi "kinni" jäänud, siis Akvamariin aitab värskendada teie tundeid.

- Kanna Akvamariini kristalli koos Larimariga, kui sa soovid enda ellu uut armastust leida. Kui sa oled keskealine, siis Akvamariini kantakse koos Smaragdiga.


- Akvamariin on see kristall, mis suurendab inimese hinge sees olevat loomingulist poolt ja mis õpetab sellel loomingul ka välja sinu seest tulema. Seda kandes või kasutades hakkad sa ise ühel hetkel ideede generaatoriks, kes oskab enda loomingule ka füüsilist kuju luua. 


RAVITSEMINE


Akvamariin töötab tervendamise eesmärgil paremini siis, kui seda kanda ülemiste Tšakrate kohal nagu näiteks talismanina või kõrvaehtena.

- Akne, Kurgutšakra, aju töö, nahahaigused, pearinglus, tasakaalu probleemid, naha peale tekkivad allergiad, hingamisteed, külmetushaigused, silmade nõrkus.

- Akvamariini on kasulik tervendamise eesmärgil kanda, sellel kristallil on oskus inimest ise motiveerida enda ja enda heaoluga tegelema. Aidates selle kandjal ise soovida terveks saada ja tervislikum olla.

- Käe peal kantuna aitab Akvamariin leevendada stressi, ärrituvuse tunnet ja aitab maandada rahutust. Akvamariinil on oskus tuua sinu Auravälja rahu. Akvamariin on kristall, mis koosneb rahu energiast.

SODIAAK


Tähemärgilt mõjutab kõige enam Akvamariin KALASID, aidates nende intuitsiooni tugevdada ja neil Inglitega suhelda. VEEVALAJAID, SKORPIONED ja KAKSIKUID aitab samuti ja kõige enam toob see neile armastust ning rahu. Akvamariin aitab KALADEL kontakteeruda tema Inglitega. Akvamariinil on oskus Kaladel nende sõnumeid Inglitele edastada ja Kaladel endal Inglite poolt saadetud märke tõlgendada.


Akvamariin on Hiina astroloogia järgi PÜHVLITE õnne, armastuse, rahu ja tasakaalu kristall. Kõik, kes on sündinud Pühvli aastal on väga tundlikud Akvamariini väele, võttes väga kergelt selle kristalli energia omaks.


Numeroloogia poolest toetab Akvamariin neid, kes on sündinud elutee number 5 all. Akvamariin aitab neil inimestel tunnetada enda intuitsiooni ja õppida "õigel" ning "valel" sisetundel vahet tegema. See on kasulik kristall intuitsiooni tugevdamiseks.


Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AKVAMARIIN, Ehted, käekett, akvamariin käekett, akvamariin chips käekett, suhtlemine, eluga edasi minemine, unustamine, vanad emotsioonid, inglitega suhtlemine, rahu, nahahaigused, akne, allergia, kalad, veevalaja, kaksikud, skorpion, uus armastus, suhte värskendamine, elutee number 5, pühvel, pühvli aasta, loomingulisus, Aquamarine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja