AMETÜST

  • 12.50€

Toote detailid

  • Mudel: AMETÜST käekett (erikujulised kristallid)
  • Saadavus: Laos


AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kaevatatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates. Ametüsti leidub väga paljudes kohtades ja seda on suurel hulgal ka saadaval. Ametüsti peamiseks leiupaigaks on Brasiilia, India, Mehhiko, Boliivia ja USA ning paljud teised piirkonnad. Ametüst on Kvartsiline, mille peamiseks tooniks on lavendel-lilla kuni mustjas-lilla. Ametüstis võib leiduda ka valgeid või läbipaistvaid kohti, mis on Mäekristalli osa. Ametüst on oma nime saanud Kreeka keelsest sõnast ametusthosmis tähendab "mitte kahjulik" või "toksiinivaba". Seda seetõttu, et Ametüst vabastab hingest viha ja kibestumise ning avab hinge tervenemise poole.

Ametüst on kristall, mis toob spirituaalset energiat selle Aurasse, kes seda kannab ja sinna keskkonda, kus see eksisteerib lihtsalt kristallina. Ametüst aitab hingel kasvada, areneda ja õppinda ning edasi liikuda. Maajumalanna Gaia on andnud maapõue Ametüsti väga palju ja seda sellepärast, et inimesed ei unustaks hinge väärtust, see on ka üks põhilisemaid omadusi, mida Ametüst endaga kannab.

AMETÜSTI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Ametüst loob kontakti energiamaailmaga, aidates sul spirituaalsemaks muutuda, sinu intuitsioonil tugevneda ja see õpetab sulle märkide lugemist. Ametüst võiks üks esimesi intuitsiooni tugevdamise kristalle sinu elus olla lisaks Sodaliidile. Need kaks kristalli on kõige kasulikumad intuitsiooni tugevamaks muutmisel.

- Kanna Ametüsti kristalli, kui sa soovid stressile leevendust anda. Ametüst on üle maailma kõige enim tuntuid ja hinnatuid stressi leevendajaid. Kui sa tunned, et sinu stressitase on kõrge ja sa ei     suuda selle pingega enam toime tulla, mis sinu elus eksisteerib, siis kanna igapäevaselt Ametüsti.

- Ametüst aitab vabaks lasta põhjendamatust närvilisusest ja muudab sind sõna otseses mõttes palju paremaks inimeseks. Ametüst aitab sul end positiivsemalt ja leebemalt väljendada. Eriliselt kasulik on Ametüsti neile, kes ei oska end vaos hoida ja kes teevad põhjendamatult enda kallitele inimestele liiga. 

- Eriliselt kasulik on Ametüst neile, kes tegelevad meditatsiooniga või joogaga. Ametüst aitab mediteerimisele keskenduda, aidates maandada liialt erksaid energiaid. Ametüst on meditatsiooni jaoks vajalik, et mediteerimise ajal sa suudaksid saavutada rahu iseendas.

- Ametüst suurendab spirituaalset energiat ja sellega käib kaasas ka hingede parem tunnetamine. Inimene, kes kannab Ametüsti endaga, see suudab hingedega palju sügavamas kontaktis olla. Ametüsti pikaajalisel kandmisel võid sa ise avastada, kuidas sa kuuled ja näed neid. 

- Kui sa kannad pikema perioodi vältel endaga pidevalt Ametüsti kaasas, siis see tervendab sinu Aurakeha. Ametüst süstib sinu Aurasse spirituaalset tervendust, mis muudab sinu Aura rohkem lillakamat tooni. Mida rohkem on sinu Auras lillat valgust, seda intuitiivsemaks sa muutud.

- Ametüsti kristalli kanna koos Dumortjeriidiga, kui sa soovid kiiremini ja tõhusamalt õppida energiaid tunnetama. Nende kahe kristalli vägi toob märkide nägemist, oskust pendlit kasutada ja oskust iseendale kaartidega ennustada.

- Ametüst sobib koos kandmiseks kõikide teiste kristallidega. See annab teistele kristallidele jõudu juurde, et need üldse suudaksid sinu Auras tööd teha.


- Ametüst tervendab hinge, et hingeni saaks jõuda midagi kaunist ja väärtuslikku. Ametüst teeb eeltöö kõige positiivse jaoks, mida enda ellu soovid saada. Ametüsti on alati kasulik kanda ja kasutada, seda sellepärast, et sinu enda Aura oleks õnne valmis vastu võtma.


- Ametüstil on oskus inimest intuitiivsemaks muuta, mis tähendab seda, et see suunab inimest ennast vastuseid otsima erinevate teemade puhul. Aidates kaasa mõistmisele, mis on õige ja mis on vale. Aidates elimineerida ka vale sisetunde, mis on väga kerge tekkima. Andes suuna kätte, kuidas iseennast ja enda tehtud otsuseid usaldada. Ametüst avardab meelt, suunates pilgud ja mõtted just nendele teemadele, mis vajavad täna sinu tähelepanu kõige enam. 


- Ma soovitan Ametüsti kristalli kanda neil, kes tegelevad ettevõtluse ja äripidamisega. Ametüst aitab kaitsta ebaõnne ja materiaalse laostumise ehk pankroti eest. Ametüst aitab ärilisi otsuseid ja pakkumisi vastu võtta, aidates tugevdada intuitsiooni selle koha pealt, milline otsus toob õnne ja milline ebaõnne.


Ametüsti oleks alati hea puhastada Lavendli viiruki suitsuga ja Ametüstist ehteid laadida Ametüsti geoodi peal.

RAVITSEMINE 


Ametüst töötab tervendamise eesmärgil paremini siis, kui seda talismanina või kõrvarõngastena kanda.

-  Sõltuvushaigustest tervenemiseks on Ametüst üks parimaid kristalle. Kõige enam töötab Ametüst alkoholi sõltuvuse vastu. Kuid võib kanda ka teistest erinevatest sõltuvustest vabaks saamiseks. 

- Ametüst leevendab unehäireid, stressi, ärevushäireid, depressiooni, närvihaiguseid. Ametüsti aitab vabastada melanhooliat ja negatiivseid mõtteid. Ametüst tervendab peavalusid ja aitab kroonilisest peavalust vabaneda. Eriliselt kasulik neile, kellel käivad külas migreenihood. 

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab Ametüst mitmeid erinevaid sodiaake. Spirituaalsust ja intuitsiooni annab see KALADELE. Emotsionaalset tasakaalu ja stressile leevendust VEEVALAJATELE. Head und, tervist ja isiklikku jõudu JÄÄRADELEAMBURITELE on see universaalseks õnne ja harmoonia kristalliks.

Ametüst on Kalad-Jäära tasakaalustavaks kristalliks. Ametüst aitab Kalad-Jäära stressi madalal hoida ja ei lase tal kergelt ärrituda. Ametüst aitab hoida positiivsel lainel Kalad-Jäära ja see aitab samas ka tal teistega kompromisse teha. Ametüst toob head õnne ja muudab Kalad-Jäära veelgi intuitiivsemaks.

Mõned kristallid tõepoolest on tähtkujude järgi mitmete sodiaakide kristallid, kuid need töötavad nende kõigiga veidi erinevalt.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMETÜST, Ehted, käekett, ametüst käekett, unehäired, intuitsioon, selgeltteadmine, stress, kriitika talumine, lahti laskmine, ettevõtte kaitsmine, äri kaitsmine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja