AMETRIIN

  • 19.00€

Toote detailid

  • Mudel: AMETRIIN button käekett
  • Saadavus: Laos


AMETRIIN on kombinatsiooni kristall, mille Maa ise loob kahte kristalli ühendades. Maapõues lähevad mineraalid ehk kivimid ühest kristallist teisele üle ja selle ülemineku perioodi peal loovad end väga huvitavad ning erilised kristallid. Ametriin on Ametüsti ja Tsitriini kristalli kombinatsioon. Ametriin moodustub sellel hetkel, kui Ametüstist hakkab maapõues Tsitriin end looma. Ametriini põhiliseks värvuseks on lilla ja tuhmkollase või kohati ka pruunika varjundiga väljanägemine. Ametriini lilla osa on Ametüst ja kollakas-pruunikas osa Tsitriin. 

Ametriini peamisteks leiu ja kaevanduse paikadeks on Uruguai, Brasiilia ja Lõuna Aafrika. Ametriin on väga väärtusliku energiaga kristall, selle spirituaalsed omadused on Ametüsti ja Tsitriini ühiste tugevate omaduste väeks.
Ametriinis on olemas kõik Ametüsti ja Tsitriini energiad, küll aga on esiletungivad teatud omadused, mis nendes kristallides mõlemal ühiselt on.

Ennekõike suudab Ametriin sinu jaoks asjad selgeks mõelda ja selgeks teha. Kõik Kvartsilised kristallid suudavad Aurat puhastada, täpselt sama moodi oskab seda ka Ametriin.

AMETRIINI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Kui sa hakkad Ametriini kandma, siis ennekõike asub see kristall sinu Aurat tervendama ja sellest negatiivseid emotsioone välja juhtima. Siis, kui Aura on puhastatud, siis hakkab Ametriin selle kandjale positiivset energiat andma. Ametüst aitab vabastada negatiivsust ja Tsitriin Ametriinis toob optimismi. 

- Kasulik kristall igapäevaseks kandmiseks. Ametriin tugevdab sinu intuitsiooni ja õpetab sind seda kuulama. Ametriin aitab sul igapäevaseid otsuseid ja tegevusi läbi intuitsiooni hinnata ning lasta enda hingel end juhtida. Ametriin aitab sul kiireid otsuseid vastu võtta nii, et need otsused on tulnud sinu intuitsiooni kaudu.

- Kanna Ametriini siis, kui sa soovid intuitiivsemaks muutuda aga sul on väga vähe võimalusi spirituaalsete tegevuste tegemiseks. Ametriin aitab intuitsioonil tugevneda ka siis, kui sa teed päevad läbi tööd ja tegeled materiaalsete teemadega.

- Üheks parimaks intuitsiooni kristalliks neile, kelle töö on materiaalne ja kelle töös puudub spirituaalsus.

- Ametriin on kristall, millel on oskus tööedu ja materiaalset edu läbi töö tegemise tuua. Ametriini kantakse töövestluse ajal endaga kaasas, et suurendada enda võimalust tööle pääsemiseks. Ametriin on kristall ka neile, kes ei ole väga pikalt mitte üheski kohas tööl käinud. Ametriin aitab töömeeleolusse saada ja kiiresti ka uute töökaaslastega sina peale saada.

- Kristallehe, mida kantakse pendeldamise ajal käe peal. Ametriin aitab pendliga kontakti saada ja õigetel vastustel sinu juurde tulla. Kui sul ei ole enda pendliga kontakti, siis Ametriin võib sind aidata selle loomisel. 

- Ametriin leevendab stressi, pinges olekut ja aitab vabastada negatiivsust. Selle omaduse annab Ametriinile Ametüsti kristall. 

- Kanna Ametriini töö tegemise ajal, et läbi töö endale materiaalset õnne ligi kutsuda. Peale õnne toomise aitab Ametriin sul olla pidevalt motiveeritud töö tegemise suhtes. Kui töötegemise motivatsioon tuleb seest poolt, siis on töö alati õige. Kui sul ei ole töö tegemise soovi, siis Ametriin aitab sellel tulla.

- Kanna Ametriini kristalli koos Rohelise Aventuriiniga või Rohelise Kvartsiga, kui sa soovid enda ellu paremat tööd tuua või enda senise töö peal edukam olla. Need kolm kristalli on tööedu kristallid. 

- Kanna Ametriini kristalli koos Draviidiga, kui sa soovid tööalast motivatsiooni üles leida ja tööstressi enda hingest välja juhtida. Ametriin ja Draviit suudavad sind tööle panna ka siis, kui tulemust ei ole näha ning tulemus võib alles hiljem tulla. Need taastavad usku iseenda töösse ja valikusse.

RAVITSEMINE 


Ametriin töötab tervendamise eesmärgil paremini siis, kui seda talismanina või kõrvarõngastena kanda.

- Immuunsus, immuunsüsteemiga seotud tervise hädad, Alzheimer, peavalud, pingest tekkinud peavalu, metabolismi häired ehk seedesüsteemi probleemid, pearinglused.

- Ametriin aitab lahti saada sellistest käitumstest või harjumustest, mis sind ennast hävitavad. Ametriin aitab alateadlikult paremaks inimeseks ja tervemaid harjumusi endale tekitada.

- Ametriin on tervendamise eesmärgil kasulik neile, kes on väga pikka aega haiged olnud või väga raske haiguse küüsis. Ametriin aitab avada haige inimese teadlikkuse iseenda keha suhtes. Aidates mõista "Miks ta haige on" ja "Mis aitaks terveks saada"

SODIAAK 


Tähemärgilt toob  Ametriin materiaalset edu ja õnne KAKSIKUTELE ning KAALUDELE.

Ametriin toob intuitsiooni neile, kes on sündinud elutee number 4-ga. Elutee number 4 kohta saad lugeda SIIT.
Eriliseks õnne kristalliks on see veel neile, kes on sündinud elutee number 4-ga ja on samal ajal Kaksikud või Kaalud.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMETRIIN, Ehted, käekett, button käekett, ametriin button käekett, aura puhastamine, optimism, tööedu, tööisu, motivatsioon, pikaajaline haigusseisund, elutee number 4, kaksikud, kaalud, alzheimer, immuunsus, pendel, intuitsioon

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja