AMETÜST

  • 12.60€

Toote detailid

  • Mudel: AMETÜST kuusnurk ripats
  • Saadavus: Laos


KUUSNURGA SÜMBOOLIKA


Kuusnurk sümboliseerib tasakaalu, avatud suhtlemist ja energiate liikumist. Kuusnurk on sümbol, mis aitab sinu enda Auras olevatel energiatel pidevalt liikuvuses olla. Seda sümbolit kasutatakse suhete tugevdamisel, perekonna sidemete hoidmiseks ja erinevatesse suhetesse tasakaalu loomiseks. See on ka põhjus, miks väga tihti kuusnurka kasutatakse kristallidest talismanide valmistamiseks, et just need omadused oleksid kristallis võimsamad.


Kuusnurk aitab sul paremini mõelda, keskenduda, analüüsida, asju näha mitme külje alt ja aitab sul informatsiooni endasse kiiremini vastu võtta, et seda enda kasuks ära rakendada. Kuusnurk neelab endasse energiat, see on ka hea põhjus, miks kristallidest valmistada kuusnurkasid. Seda kõike sellepärast, et see konkreetne kristall, millest kuusnurk valmistatud on, tõmbaks veelgi rohkem seda energiat ligi, mida see niigi enda juurde tõmbab.


Kui kristallidest valmistada ehteid, väeesemeid või teisi esemeid, mis on kuusnurga kujuga, siis kuusnurk toetab oma energiaga seda kristalli. See tähendab seda, et kuusnurk võimendab selle kristalli omadusi täpselt nii, mis energiat see endaga kaasas kannab. Seega kuusnurga kujulised kristallid on äärmiselt võimsad.


Kuusnurga sümbol aitab kristalli energial jõuda erinevatesse Tšakratesse, seega, kui kannad kaelas kuusnurga sümboliga talismani, siis see ei mõju vaid Südame- või Kurgu Tšakra tervendamisele.


Kuusnurga sümboolika kombinatsioonis Ametüstiga ja kandes seda talismanina südametšakra kohal toob sulle järgmist:

- AMETÜSTI KUUSNURK toob spirituaalset arengut, intuitsiooni arenemist ja oskus läbi intuitsiooni tunnetada, mis sinu hingele hea on, mis mitte. Kuusnurk sümboliseerib tasakaalu ja Ametüstiga koos olles aitabki see spirituaalset tasakaalu saavutada.

- Aitab pereliikmete, sõprade ja teiste lähedaste inimestega avatud olla. Ametüsti kuusnurk aitab teiste inimeste tundeid rohkem mõista ja suurendab oskust rääkida oma tundeid nii välja, et need mõtted kellelegi teisele haiget ei teeks.

- Intuitsiooni kristallina aitab see talisman pidevalt selle kandjal areneda ja ei luba teelt kõrvale astuda spirituaalses maailmas.

- Aitab suhtes teadlik olla teise inimese soovidest, vajadustest ja tunnetest. Aitab ära hoida suuremaid tülisid ja lahku kasvamist.

- Ametüst tervendab hinge, et hingeni saaks jõuda midagi kaunist ja väärtuslikku. Ametüst teeb eeltöö kõige positiivse jaoks, mida enda ellu soovid saada. Ametüsti on alati kasulik kanda ja kasutada, seda sellepärast, et sinu enda Aura oleks õnne valmis vastu võtma.

- Ametüstil on oskus inimest intuitiivsemaks muuta, mis tähendab seda, et see suunab inimest ennast vastuseid otsima erinevate teemade puhul. Aidates kaasa mõistmisele, mis on õige ja mis on vale. Aidates elimineerida ka vale sisetunde, mis on väga kerge tekkima. Andes suuna kätte, kuidas iseennast ja enda tehtud otsuseid usaldada. Ametüst avardab meelt, suunates pilgud ja mõtted just nendele teemadele, mis vajavad täna sinu tähelepanu kõige enam. 

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab Ametüst mitmeid erinevaid sodiaake. Spirituaalsust ja intuitsiooni annab see KALADELE. Emotsionaalset tasakaalu ja stressile leevendust VEEVALAJATELE. Head und, tervist ja isiklikku jõudu JÄÄRADELEAMBURITELE on see universaalseks õnne ja harmoonia kristalliks.

Ametüst on Kalad-Jäära tasakaalustavaks kristalliks. Ametüst aitab Kalad-Jäära stressi madalal hoida ja ei lase tal kergelt ärrituda. Ametüst aitab hoida positiivsel lainel Kalad-Jäära ja see aitab samas ka tal teistega kompromisse teha. Ametüst toob head õnne ja muudab Kalad-Jäära veelgi intuitiivsemaks.

Mõned kristallid tõepoolest on tähtkujude järgi mitmete sodiaakide kristallid, kuid need töötavad nende kõigiga veidi erinevalt.

Tähemärgid toimivad hoolimata sellest, kui sa oled selle ehte endale võtnud mõnel teisel eesmärgil. See on nende lisaomadus!
Tehniline
Mõõdud Ripatsi läbimõõt on ca 2,7 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMETÜST, Ehted, ripats, kuusnurk, ametüst ripats, spirituaalsus, spirituaalne tasakaal, intuitsioon, enda avamine, suhtlemine, tunnete jagamine, teiste inimeste mõistmine, kalad, jäär

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja