DUMORTJERIIT

-10%
  • 6.60€
  • 5.94€

Toote detailid

  • Mudel: DUMORTJERIIT süda ripats
  • Saadavus: Laos


DUMORTJERIIT on tumesinine kuni sinine kristall, mille peamiseks leiukohaks on Madagaskar. Seda leidub ka teistest kohtadest, nagu näiteks Sri Lanka ja Namiibia. Madagaskari kristallid on alati teistest maailmajagudest leitut kristallidest mitmeid kordi väärtuslikumad, kuna sealne energia on lihtsalt võimsam. Sealt tulevad kristallid, millele võid juba mitu korda tugevama väe juurde hinnata puhtalt sellest, et need on sealt pärit.


Dumortjeriit on kristall, mis annab sulle selgust mõtetesse. Dumortjeriit eemaldab hirmud ja aitab sinu analüüsivõimet tugevdada. Peale nende omaduste on Dumortjeriit seotud ka hingede ja Inglitega. Sellel on oskus kaitsta hingede eest, kes ei tule meile juurde kõige paremate kavatsustega.

Dumortjeriidil on üks väga hea omadus ja see ka annab suure põhjuse, miks seda võiks kanda. Dumortjeriit aitab olla elu suhtes kannatlik, aidates oodata asju ja hetki nii, et sa kõike kohe-kohe enda juurde ei soovi saada. Vahel läheb elul vaja aega, et sinu juurde ilusaid asju tuua ja vahel tuleb mõned teised asjad enne seda korda saata. Dumortjeriit õpetab olema kannatlik.

DUMORTJERIIT SÜDA


Dumortjeriidi süda kannab kahte väga erilist väge, üheks on Dumorjteriidi kristalli omadused ja teiseks on südame sümboli energiad. Nende kahe energia kokku saamisel annab see talisman sellele kandjale edasi rahulikuks tegevat energiat. See on rahu sümbol, mis toob ellu harmooniat ja tasakaalu. Dumortjeriidi süda on kasulik kanda selleks, et leevendada hinges eksisteerivaid hirmusid. Dumortjeriidi süda aitab pidevatest muremõtetest vabaks saada ja on toetavaks talismaniks sellisel perioodil, kus keegi lähedane on perekonnast lahkunud. Lisaks sellele toetab Dumortjeriit avatud suhtlemist ja julgustab võõrastega suhtlemisel.


Lastel on seda kristalltalismani kasulik kanda selleks, et tõsta tema enesekindlust ja oskust hirmudega silmitsi seista. Dumortjeriidi südame talisman on kasulik õppimiseks, aidates fakte kiiremini meelde jätta, suurendades mälu ja kiirendades ajutegevust. 


Dumortjeriidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kui sa Dumortjeriiti kandma hakkad, siis peagi võid sa tunda, et sa oled rahulikumaks muutunud ja sa ise suudad närvilistest hetkedest kiiremini välja tulla. 

- Dumortjeriidil on oskus leevendada närvilisust, tervendada närvisüsteemi ja muuta selle kandja rahulikumaks. Sellisel eesmärgil on soovitatav kanda Dumortjeriiti isegi lastel, kes on närvilised või puberteedieas noortel, kes ei suuda enda impulsiivsust vaos hoida.

- Dumortjeriit on tööl kandmiseks kasulik, kui sinu töö on väsitav või monotoonse tegevusega. Dumortjeriit annab sulle vastupidavust tegemaks seda tööd, mida sa tegelikult enam ei naudi. 

- Õpilaste kristall on Dumortjeriit ja see sobib ükskõik mis eas inimesele. Dumortjeriit aitab õppida, fakte meelde jätta, tugevdab mälu ja eriti veel faktimälu. 

- Lastele on Dumortjeriit kasulik, kellel on probleeme jäärapäisusega ja pidevate vanematele vastu hakkamistega. Selleks, et Dumortjeriit suudaks enda tööd selle lapsega teha, selleks tuleb kanda seda kristalli endaga talismanina kaelas. 

- Dumortjeriit on kristall, mis aitab lahti saada pimeduse hirmust ja õpetab sul hingedega suhtlema. Dumortjeriit aitab sinu mõtetel hingedeni jõuda ja vastupidi. See on üks kristallidest, mis aitab sul õppida energiaid tunnetama.

- Dumortjeriiti on kasulik neil kanda, kes soovivad endale ennustamist õppida.

- Dumortjeriit on kristall, mis aitab sinu ellu suuri muudatusi tuua. Kui sa tunned, et sa soovid täielikult enda elu muuta, enda suhtumist millesegi muuta ja end uue parema isiksuse poole viia, siis Dumortjeriit aitab sul seda teha. See on muutuste kristall, mis aitab sul paremaks inimeseks saada. 

- Dumortjeriit on telepaatia kristall, millel on oskus avada sinu telepaatilisi meeli. Telepaatiat aitab Dumortjeriit edendada nende hingedega, kellega on meil siin elus väga sügav side. Telepaatia saab üldiselt areneda hingesugulaste ja perekonna liikmete vahel. 

- Dumortjeriidi kristalli kanna koos Ametüstiga, kui sa soovid kiiremini ja tõhusamalt õppida energiaid tunnetama. Nende kahe kristalli vägi toob märkide nägemist, oskust pendlit kasutada ja oskust iseendale kaartidega ennustamist.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL 

Kanna Dumortjeriiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
- Tervendab närvisüsteemi ja on väga kasulik neile talismanina kandmiseks, kellel närvipingest tekivad peavalud või migreeni hood. Dumortjeriit on neile, kellel on epilepsia. Dumortjeriit aitab epilepsiat tervendada ja sellest haigusest vabaks saada.

- Dumortjeriiti kantakse suvel, et end päikesepõletuse ja päikesepiste eest kaitsta. Sobib neile, kellel on pidevalt sellega probleeme.

KURGUTŠAKRA 

Dumortjeriit tervendab Kurgutšakrat, mis on väga oluline selleks, et ülemised Tšakrad avaneksid. Kui Kurgutšakra on terve, siis Dumortjeriit aitab hingedega suhelda ja neile sõnumeid sul edastada ning vastupidi. Dumortjeriit on kristall, mis aitab sügavamat sorti hirme maandada ning järk-järgult sind suhtlemisele avada.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab Dumortjeriit kõige enam intuitiivselt ja spirituaalselt LÕVI.

Dumortjeriit on NEITSI jaoks intuitsiooni arendav kristall. See on kristall, mis aitab spirituaalsemaks muutuda ja Aurat stressist tervendada. Neitsitele meeldib müstika ja hingedega seotud teemad. Dumortjeriit aitab Neitsil iseendas võimeid, oskusi ning tugevusi märgata.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.


NUMEROLOOGIA


Kõik, kes on sündinud 7. kuupäeval, nende õnne talismaniks ehk kristalliks on Dumortjeriit. Dumortjeriit aitab stressi leevendada, pinget maandada, ülemõtlemist pidurdada ja samas on see ülihea kristall analüüsimise ning mõttetegevuse parandamiseks. Aidates ära blokeerida negatiivsed ja hirmuga seotud mõtted. Asendades need väga heade ideede ja avastamistega. See on heaolu kristall kõigile, kes on sündinud ükskõik, millisel kuul 7. kuupäeval. Dumrotjeriit toob head õnne ja oskust enda elu hästi ning edukalt elada.


Dumortjeriit on Koera aastal sündinute õnne talisman. See aitab Koerale omast närvilisust maandada ja aitab tal iseendas selgusele jõuda. Lisaks sellele aitab Dumortjeriit tuua häid ideid ja ka motivatsiooni nende teostamiseks. Dumortjeriit tugevdab Koera intuitsiooni.
Tehniline
Mõõdud Südame läbimõõt on ca 2cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: DUMORTJERIIT, Ehted, auguga, süda, dumortjeriit süda, dumortjeriit süda ripats, südame talisman, lõvi, kurgutšakra, närvilisus, puberteet, närvisüsteem, peavalu, migreen, kannatlikkus, õppimine, mälu tugevdamine, päikesepiste, hingedega suhtlemine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja