AMETÜST

  • 17.50€

Toote detailid

  • Mudel: AMETÜST ELUPUU ripats (metall hõbetatud)
  • Saadavus: Laos


Elupuu sümbol on võimas ja sellel on väga pikk minevik inimkonna ajaloos. Elupuud on alati peetud tervise, tarkuse ja tervenduse sümboliks. Kõik seepärast, et inimesed on alati teadnud, mis jõud peitub puu või taime sees. Puud on antud maa peale selleks, et nendest jõudu, tervist või elamiseks vajalikku materjali saada. Elupuu sümboolikaga on valmistatud kristallidest ehteid, et kaks võimast jõudu saaksid luua võimsa talismani. Iga kristall annab elupuu sümboolikale oma erilise eesmärgi.

AMETÜST ELUPUU TALISMAN

- Ametüst on hingerahu, stabiilsuse, stressi leevendamise, hea enesetunde, hea une ja hea tervise talisman. Elupuu sümboolikaga sobib Ametüsti energia väga hästi kokku, need täiustavad üksteist ja annavad tervise head energiat edasi.

- Ametüst elupuu talisman on neile, kes soovivad kanda talismani, mis toob tervist ja hoiab sisemist tasakaalu.

Elupuu sümbol toob välja kristalli tervendavad omadused


Ametüsti elupuu talisman aitab tervendust tuua Kroontšakras, aidates uskuda sul paremasse tulevikku ja aidates sellel Tšakral korralikult tööd teha.


SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab Ametüst mitmeid erinevaid sodiaake. Spirituaalsust ja intuitsiooni annab see KALADELE. Emotsionaalset tasakaalu ja stressile leevendust VEEVALAJATELE. Head und, tervist ja isiklikku jõudu JÄÄRADELEAMBURITELE on see universaalseks õnne ja harmoonia kristalliks.

Ametüst on Kalad-Jäära tasakaalustavaks kristalliks. Ametüst aitab Kalad-Jäära stressi madalal hoida ja ei lase tal kergelt ärrituda. Ametüst aitab hoida positiivsel lainel Kalad-Jäära ja see aitab samas ka tal teistega kompromisse teha. Ametüst toob head õnne ja muudab Kalad-Jäära veelgi intuitiivsemaks.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.


Elupuu sümboolika kandmine aitab hoida seda, mis on kord juba loodud ja ei lase ebaõnnel tulla sinna, kus õnn eksisteerib. Kui ebaõnn soovib tulla, siis hoiatab läbi intuitsiooni, et selle talisimani kandja saaks kiiresti hakata probleeme parandama ja õnnetust ära hoidma.


Tehniline
Mõõdud Ripatsi läbimõõt on ca 3 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMETÜST, ELUPUU, ehted, ripats, hõbe, elujõud, eluenergia, kroontšakra, parem tulevik, hea uni, hea tervis, emotsionaalne tasakaal.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja