GOLDRIVER

-10%
  • 6.60€
  • 5.94€

Toote detailid

  • Mudel: GOLDRIVER süda ripats
  • Saadavus: Laos


Südame sümboli tähendus 


Südame sümbolil on oma tähendus ning kui seda kombineerida kristalliga, siis tuuakse välja sellel kristallil teatud omadused. Südame kuju sümboliseerib armastust, usaldust, kirge, ühtsust, sensuaalsust, naiselikkust ja külgetõmmet. Nõiad kasutavad südame sümbolit armastuse ja suhete tugevdamise rituaalides ning armastuse ligi tõmbamiseks.

Goldriver südame sümboliga aitab saavutada järgmist


- Goldriver on ülimalt kiiretoimeline kristall, mis aitab meie aura välja tuua tohutut energia laengut ja kui Goldriverit kombineerida südame sümboliga, siis see aitab tuua jõudu ning energiat tundeellu.


- Goldriveri südame kandmine aitab lahti saada suhetes olevatest probleemidest ning annab jõudu nende lahendamiseks.


- Suurendab usku armastusse, paremasse tulevikku ja kiirendab üldist emotsionaalset tervenemist.


- Suurendab energiavarusid, kiirendab mõttetegevust, annab meile jõudu armastusega seotud ambitsioonide poole pürgimiseks.


NUMEROLOOGIA


Goldriver on 4. sünnikuupäeva õnne talisman, mis toob sellel kuupäeval sündinule juurde oskust enda unistuste poole liikuma hakata. Goldriver motiveerib, inspireerib ja julgustab enda unistusi täide viima. Lisaks sellele toetab Goldriver 4. kuupäeva ka positiivsusega ja ei lase sellel kuupäeval sündinul end üle töötata. Õpetades piiri pidama oma töö suhtes ja suunates number 4. enda elu nautima.


Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energia taset. Selleks soovitame paar korda kuus kristall ehet voolava vee all puhastada või korra kuus Täiskuu ajal ning igal öösel ehe viia Kuuvalgele Ametüst või Kvarts geoodi peale laadima.

Tehniline
Mõõdud Südame läbimõõt on ca 20mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: GOLDRIVER, Ehted, ripats, süda, goldriver süda, südame talisman, armastus, suhete muutmine paremaks, energia, isiklik jõud

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja