DALMAATSIA JASPIS

  • 5.90€

Toote detailid

  • Mudel: DALMAATSIA JASPIS poolkuu ripats
  • Saadavus: Laos


Poolkuu sümboliseerib uuendusi, uut algust, uusi võimalusi, värskendavat energiat ja jõu kogumist. Kui nii võimas sümboolika kokku panna mõne konkreetse kristalliga, siis saavad kokku kaks müstilist väge omavat elementi - kuu ja kristall. Poolkuu kristalli ripatsite tähendused on kõik erinevad, kuna kristall, millest on poolkuu valmistatud, annab kuu sümboolikale uute võimaluste jõu aga just selle, mida see kristall endas kannab.


DALMAATSIA JASPIS poolkuu sümboolikaga:

- Poolkuu ja Dalmaatsia Jaspise kombinatsioonis on veidi erilisem vägi, kui teistel kristallidel selle sümboolikaga. Poolkuu avab Dalmaatsia Jaspises ühe erilise omaduse, milleks on kaitsmine õudusunenägude eest, aidates nendel mitte tekkida ja kaitstes õudusunenägusid kogevat inimest selle halva mõju eest.

- Poolkuu Dalmaatsia Jaspise talisman aitab selle kandjal negatiivsetest mõtetest lahti saada, andes selle kandjale positiivseid mõtteid, õnnetunnet, elujõudu ja takistab negatiivsusele kaldumise eest.
Tehniline
Mõõdud ca 2*1,5*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: DALMAATSIA JASPIS, Ehted, ripats, poolkuu, dalmaatsia jaspis poolkuu ripats, dalmaatsia jaspis ripats, õudusunenäod, luupainajad, halb uni, magamatus, hirm, negatiivne mõttemaailm

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja