AHHAAT

  • 5.90€

Toote detailid

  • Mudel: AHHAAT poolkuu ripats
  • Saadavus: Laos


Poolkuu sümboliseerib uuendusi, uut algust, uusi võimalusi, värskendavat energiat ja jõu kogumist. Kui nii võimas sümboolika kokku panna mõne konkreetse kristalliga, siis saavad kokku kaks müstilist väge omavat elementi - kuu ja kristall. Poolkuu kristalli ripatsite tähendused on kõik erinevad, kuna kristall, millest poolkuu on valmistatud, annab kuu sümboolikale uute võimaluste jõu, aga just selle, mida see kristall endas kannab.


AHHAAT poolkuu sümboolikaga:

Ahhaadi poolkuud on soovitatav kanda uue kuu loomise ajal, kuna Ahhaat aitab sellesse talismani koguda koos kuu mõjuga palju tugevust, julgust ja pealehakkavat iseloomu, mida see siis hiljem selle kandjale suudab kuni järgmise uue kuu loomiseni edastada. Selleks tuleb kindlast seda talismani igal kuul õigel ajal kanda.

- Suurendab tahtejõudu, energiat, aitab iseenda eest rohkem seista, aitab mõista enda vigu.

- Aitab lahendada enesekindlusega seotud probleeme ja kaitseb teiste pahatahtlikuse eest.

ASTROLOOGIA 

Ahhaat on õnne kristalliks neile, kes on sündinud Sea-aastal. Ahhaat toetab Siga, aitab ja kaitseb, tugevdades tugevaid iseloomuomadusi ja tasakaalustades nõrku külgi. Ahhaat toob kõikidele Sea-aastal sündinutele õnne.
Tehniline
Mõõdud ca 2*1,5*1cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AHHAAT, Ehted, ripatsid, ahhaat ripats, ahhaat poolkuu ripats, enesekindlus, kuu maagia, energia, tahtejõud, pealehakkamine, tugevus, julgus, enda vigade mõistmine, kaitse, kiusamise eest kaitsmine, sea-aasta

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja