AMASONIIT

  • 5.90€

Toote detailid

  • Mudel: AMASONIIT poolkuu ripats
  • Saadavus: Laos


Poolkuu sümboliseerib uuendusi, uut algust, uusi võimalusi, värskendavat energiat ja jõu kogumist. Kui nii võimas sümboolika kokku panna mõne konkreetse kristalliga, siis saavad kokku kaks müstilist väge omavat elementi - kuu ja kristall. Poolkuu kristalli ripatsite tähendused on kõik erinevad, kuna kristall, millest on poolkuu valmistatud, annab kuu sümboolikale uute võimaluste jõu, aga just selle, mida see kristall endas kannab.


AMASONIIT poolkuu sümboolikaga:

Amasoniidil on võimas jõud, mis aitab Kurgutšakrat avada. Amasoniidi poolkuu sümboliseerib juhiseid, mis tulevad Inglitelt, kuna poolkuu aitab uue kuu loomise ja vana kuu tekke ajal kontakti saada. Amasoniit ise aga sümboliseerib teejuhi ja Ingliga kontkati. Kombineerides need kaks võimast sümbolit, aitavad need prohvetlike nägemusi tuua. Kuna Amasoniit avab Kurgutšara, siis aitab see talisman ka nende teadmistega midagi peale hakata või need välja rääkida. Väga hea talisman neile, kes soovivad õppida intuitsiooni arendamist.

- Kurgutšakra tervendamine, suhtlusoskuse suurendamine, iseenda visioonide välja rääkimine, visioonide tõlgendamine.

- Emotsionaalne tervenemine, mineviku unustamine, olevikule ja tulevikule keskendumine.

Amasoniit aitab SKORPIONIL rahu säilitada, iseendaga rahul olla, elu armastada ja stressirohkes eluperioodis tasakaalu säilitada. Amasoniit tugevdab Skorpioni intuitsiooni ja aitab tema suhetel paraneda.

NUMEROLOOGIA


Amasoniit on 27. kuupäeval sündinute õnne, julguse, edu, tööõnne, erialalise edu, enesekindluse ja hea enesetunde kristall. Amasoniit on üks kristallidest, mis võiks alati 27. kuupäeval sündinu elus olla.

Tehniline
Mõõdud ca 2*1,5*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMASONIIT, Ehted, ripats, poolkuu, amasoniit poolkuu ripats, amasoniit ripats, intuitsioon, prohvetlikud nägemused, inglid, kurgutšakra, suhtlemine, visioonide tõlgendamine, 27. kuupäeval sündinud

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja