DALMAATSIA JASPIS

  • 7.90€

Toote detailid

  • Mudel: DALMAATSIA JASPIS delfiin (metall)
  • Saadavus: Laos


Delfiin sümboliseerib vabadust, armastust, emotsionaalset heaolu, sõpruse loomist, enda tunnete vabalt jagamist, usaldamist, uuendusi, eluga edasi minekut ja noorust. Delfiini sümbol on hea, kuna see annab igale kristallile jõudu muuta selle kandja tuleviku ja vabastada paigalseisust. 


Dalmaatsia Jaspise delfiini talisman aitab selle kandjal liikuda eluga edasi, aidates paigalseisust väljuda. Dalmaatisa Jaspis aitab lahti saada üleüldisest negatiivsusest, pessimismist ja ka allaandmisest. See kristall õpetab elus võimalusi nägema.

Riputage Dalmaatsia Jaspis unenäopüüdja külge, kui soovite läbi une kaitsta end halbade hingede eest, kes luupainajaid tekitavad.

Loomakese talismane võib peale kaelas kandmise ka riputada unenäopüüdjate külge, jaki või mõne teise eseme külge. Loomakese talismanid sobivad ennekõike lastele kandmiseks, kuna loomade sümbolid tugevdavad kristallide toimet ja kaitset. Seega nendes on eriline vägi koos kaitseomadustega olemas.
Tehniline
Mõõdud ca 2*1,5*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: DALMAATSIA JASPIS, Ehted, ripats, lapsed, delfiin, dalmaatsia jaspis delfiin, eluga edasi minemine, negatiivsus, pessimism, luupainajad, võimaluste nägemine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja