SALVEI

  • 2.40€

Toote detailid

  • Mudel: SALVEI viiruk (20 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja nende essentsidest. Viirukid valmistati selleks, et läbi taimede essentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on olnud alati maagiline vahend energiate puhastamiseks või tööle suunamiseks. Kõikidel viirukitel on erinevad toimed, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Viirukite peamiseks eesmärgiks on puhastada nii keskkonna kui ka inimese aurat teatud energiatest.


SALVEI on rituaalitaim, mida ennekõike on kasutatud selleks, et eemale tõrjuda halbasid hingesid ja halba energiat. Salvei on üks tõhusamaid puhastus taimi, mida saab kasutada väeesemete, kristallide, inimeste, keskkonna ja kodu puhastamiseks.

- Salvei viiruk on universaalse toimega viiruk, mida võib põletada enda kodus ükskõik, millal ja kõikidel erinevatel Kuu faasidel. See on tõhus Aurapuhastaja sinu kodule, kristallidele ja ka sinule endale.

- Kodu energia puhastamine, Feng Shui Chi energia liikuma viimine. Kristallide, väeesemete ja maagia esemete puhastamine.

- Maja puhastamine halvast aurast. Soovitatav puhastada igakuiselt või kui tunned, et kodus ei ole enam hea olla.

- Salvei viirukit kasutatakse siis, kui kolitakse uude kohta, olgu siis selleks uus või vana maja. Salvei aitab eelmiste omanike või maja ehitanud tööliste energial kodust lahkuda.

- Kasutage Salvei viirukit, kui tunnete, et keegi on teie suhtes kasutanud energiavampiirlust. Salvei viirukit hoidke enda lähedal, et see puhastaks energia lekked. Samuti soovitan seda kasutada ka siis, kui teil on külas käinud keegi, kes on tulnud halbade uudistega, majja riiuga või väga halva tujuga. Salvei viiruki suits takistab nendel mõtetel majja kinni jäämast.

- Salvei viirukile sobiv küünal on VALGE, kui soovitakse puhastusrituaali teha ja MUST, kui soovitakse halbasid hingesid majast välja peletada.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et viiruki jaoks on sul vaja spetsiaalset viiruki alust. Enamus viiruki alused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tule leegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla põlevale viirukile juurdepääs väikesel lapsel. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väga edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabastada sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energia laineid, võttes välja negatiivsus, asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastus rituaali.
Tehniline
Mõõdud Pikkus ca 23 cm ja põleva osa läbimõõt ca 3 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SALVEI, Väeesemed, viiruk, salvei viiruk, kodu puhastamine, kristallide puhastamine, väeesemete puhastamine, kuu maagia, mõtete selgeks tegemine, halvad hinged, energia blokaad, valge küünal, must küünal, ära sõnumine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja