KANEP

  • 2.00€

Toote detailid

  • Mudel: KANEP viiruk (20 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


Viirukid on valmistatud rituaali taimedest ja nende essentsidest. Viirukid valmistati selleks, et läbi taimede essentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on olnud alati maagiline vahend energiate puhastamiseks või tööle suunamiseks. Kõikidel viirukitel on erinevad toimed, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Viirukite peamiseks eesmärgiks on puhastada nii keskkonna kui ka inimese aurat teatud energiatest.

KANEP on üks vanimaid ravimtaimi, mida inimkond on enda heaks kasutanud. Teadaolevalt kasutati seda juba 10 000 aastat enne meie aja arvamist tervendus tseremooniatel.

- Kanepi viiruki põletamine aitab majast eemale peletada halbu hingesid, kes on majja kinni jäänud või kellegiga kaasa tulnud. Seda tuleb teha selleks, et need hinged ei jääks sinu koju elama ega sinu või pereliikmete energiat varastama ehk tarbima. Seda on soovitav ka sellepärast teha, et need hinged ei jääks inimese Aurasse. Sellised hinged toovad alkoholi-, arvuti- või isegi rahasõltuvust.

- Selle viirukiga saab kodus puhastada Feng Shui järgi Ida poolset tuba ja eriti hea on see siis, kui sinna on loodud kristallide komplekt tervise edendamise jaoks. Kanepi viiruk aitab majja tervist tuua ja puhastada majast ebaõnn, mis on pereliikmete tervist tabanud.

- Põleta seda viirukit ka siis, kui sa ise oled või keegi, kes sinuga koos elab, on muutunud tigedaks, kurjaks ning pahatahtlikuks. Järelikult on Aura katki ja seda on vaja taastada ning see "kurjus" välja ajada sealt.

- Kanepi viirukit kasutatakse kodu puhastamisel, kui seal on eelnevalt keegi teine elanud. Eriti siis, kui see keegi teine on haige olnud või surma saanud.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS:


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et viiruki jaoks on sul vaja spetsiaalset viiruki alust. Enamus viiruki alused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tule leegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla põlevale viirukile juurdepääs väikesel lapsel. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väga edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabastada sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energia laineid, võttes välja negatiivsuse, asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energia tühjaks jooksmise eest. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastus rituaali.
Tehniline
Mõõdud Pikkus ca 23 cm ja põleva osa läbimõõt ca 3 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KANEP, Väeesemed, viiruk, kodu puhastamine, halvad hinged, ida, tervis, aura puhastamine, tervise edendamine, tervise kristallid

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja