TÜRKIIS

  • 132.00€

Toote detailid

  • Mudel: TÜRKIIS sõrmus (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


TÜRKIISI on kasutatud aastatuhandeid ehtena ja see on üks vanimaid kristalle, mida inimkond on enda heaks ära kasutanud. Türkiisil on väga palju häid omadusi tervise tugevdamise kuni armastuse õnne ja kurja silma eest kaitsmiseni. Igatahes on Türkiis väga väärtuslik ja sellel on igale ühele midagi head anda.


Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

TÜRKIISI MAAGILINE MÕJU sõrmusena

Kui Türkiisi kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Türkiis teid aitab:

PÖIAL

Vasak - Türkiis selles sõrmes aitab kaitsta ebaõnne eest, mis on suunatud "nähtamatu jõu või jõudude" poolt. See aitab eemale tõrjuda needusliku ja ärasõnuvat väge. Peale kaitse aitab see suurendada enesekindlust.
Parem - Toob head ärilist, materiaalset ja külluslikku õnne. Aitab sul endal olla piisavalt positiivne, et seda enda ligi kutsuda.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Abistab enda mõtete väljendamisel, on kasulik erinevatele inimestele, kes töötavad õpetajatena, jutustajatena või kellel on väga palju vaja enda informatsiooni jagada paljude inimestega. Türkiis avab suhtlema selles sõrmes olles.
Parem - Kui seda paremas käes kanda, siis aitab Türkiis tervist tuua hingamissüsteemile, aidates ka Kurgutšakrat tervendada. Sõrmed juhivad energia erinevatesse Tšakratesse ja siinkohal abistab see Kurgutšakrat. 

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Aitab avastada, mida sa oled eelmistes eludes läbi kogenud ja üle elanud. Aitab tuua visioone enda eelmiste elude kohta ja suurendab üleüldist spirituaalset teadlikust.
Parem - Avab intuitsiooni arenemisele ja mõjub kõige enam Kolmanda Silma aktiveerimisele.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Toob head õnne igas eluvaldkonnas, olgu siis selleks armastus või materiaalne pool.
Parem - Toob head õnne igas eluvaldkonnas, olgu siis selleks armastus või materiaalne pool.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak - Türkiis selles sõrmes toob head armastuse õnne, armastust ellu või aitab suhet paremaks muuta.
Parem - Toob head ärilist õnne, oskust iseenda annet rakendada materiaalsuseks ja tulu toovaks.

Türkiisi sõrmust puhasta Sandlipuu õli/viiruki/rituaalitaime/küünla suitsuga ja lae seda kristalli Mäekristall geoodi peal aknalaual igal öösel või hetkel, kus sa ei kanna seda.


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TÜRKIIS, Ehted, hõbe, sõrmus, kurgutšakra, suhtlemine, kaitse, enesekindlus, needus, ära sõnumine, küllus, eelmised elus, intuitsioon, armastuse õnn, äriline edu

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja