SUITSKVARTS JA MÄEKRISTALL

  • 149.00€

Toote detailid

  • Mudel: SUITSKVARTS JA MÄEKRISTALL küünlaalus
  • Saadavus: LaosSUITSKVARTS JA MÄEKRISTALL


Küünlaaluseid on kõige lihtsam kasutada kodu, tubade ja inimese hinge Aura puhastamiseks. Kuna küünlaaluse peale saab lisada tuleelemendi, mida annab küünal ja see omakorda võimendab kristalli või kristalle, millest küünlaalus on valmistatud. See küünlaalus koosneb Suitskvartsist ja Mäekristallist. Suitskvarts on Feng Shui järgi väga hea stressi vabastaja ja seda sama oskab ka Mäekristall teha.

- Sellel väeesemel on oskus kodu energeetikast vabastada energia, mis on sinna tekkinud riidlemise tagajärjel või halbade sõnade väljaütlemise kaudu. Kui kodus räägitakse halbu asju, isegi probleemidest pidevalt, siis kodu energeetika neelab selle informatsiooni endasse. Ajapikku see "lumepall" vaid suureneb ja lõpuks sa ei suudagi enda kodus end hästi tunda, kuna see energia on ära rikutud. Suitskvarts koos Mäekristalliga ja tuleelemendiga ehk küünla valgusega atab vabastada kodust selle sama kahjustava väe. Suitskvarts aitab lahti lõhkuda ükskõik millise negatiivsuse ja Mäekristall saadab selle kodust minema. Seega need kristallid töötavad omavahel väga hästi.

- Sobilik hoida kõige läbikäidavamas toas, kui soovitakse vabastada pidev sõnelemine, riidlemine, nääklemine, kehvade sõnade välja ütlemine ja loomulikult ka tööstressi.

- Suitskvarts aitab vabastada tööga seotud pingeid, tööst tekkinud stressi ja pidevaid muremõtteid, mis koju kaasa võetakse tööjuurest või siis kodus töötaval inimesel laseb see ka elu nautida, mitte vaid ainult tööd teha. Sobib töölaua peal hoidmiseks ja sobib ka kodu Põhja poolsesse tuppa, mis sümboliseerib töö tegemist.

- Samalajal, kui see võimas väeese teeb oma tööd sinu kodus, siis võid ka enda ehteid selle peal laadida, kuna see on geoodiline küünlaalus. Seal peal on hea hoida samal ajal kui küünal selles põleb kõiki kaitse ja tervise ehteid.

Küünlaalust ei pea eraldi laadima ega ka puhastama. Piisab sellest, et aeg-ajalt puhastatakse kogu kodu Salvei suitsuga ära.

Tehniline
Mõõdud Läbimõõt on ca 15 cm ja kõrgus ca 9 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SUITSKVARTS, MÄEKRISTALL, Väeesemed, küünlaalus, kodu puhastamine, kodu aura, stressi eemaldamine, riiud, negatiive energia, tööstress, põhi, feng shui, ehete laadimine, kodu energia puhastamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja