SAMMALAHHAAT

  • 75.00€

Toote detailid

  • Mudel: SAMMALAHHAAT ripats (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


SAMMALAHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, millel on külluslikud omadused ja mis on aednike või taimekasvatajate number üks kristall. Sammalahhaat sobib kõigile neile, kes armastavad taimi, kasvatavad neid või valmistavad alternatiivseid jooke ja taimesegusid tervendamiseks. Sammalahhaat on kirju kristall, mis võib olla samblaroheline, sinakate laikudega ja ka läbikumavalt piimjas valge. Tüüpiline Sammalahhaat on värvuselt kirju kristall. 


Sammalahhaadi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Sammalahhaati on peetud juba sajandeid üheks tõhusamaks tervendus kristalliks, mida on kasutatud ükskõik millisele tervise probleemile lisajõu andmiseks, et sellest välja tulla. Sammalahhaat tugevdab immuunsust ja aitab kiirendada tervenemise protsessi. Mina soovitaksin Sammalahhaati kanda siis, kui tervis enam korda ei lähe ja kui kõike muud on proovitud. Ka siis soovitan, kui soovitakse üleüldist tervist kaitsta suuremate tervise rikete eest.

- Sammalahhaat on hea kristall neile, kes õpivad tantsima. Sammalahhaat aitab kiirendada tantsusammude õppimist ja aitab tuua head õnne võistlustantsus.

- Kandke Sammalahhaati siis, kui valmistate erinevaid taime rituaale või kui rituaalides kasutatakse ka taimi. Sammalahhaadi kandmine aitab rituaali tehes oma mõtted koos taimega teele saata ja seega võimendab kordades rituaali mõju tuleviku jaoks.

- Kandke Sammalahhaati, kui töö on seotud taimetega, lilledega, aiandusega, metsaga või üleüldiselt loodusega ning kui sissetulek sõltub justnimelt loodusandidest. Sammalahhaat toob neile head tööõnne ja küllust läbi taimede.

- Kandke ka siis, kui soovite sügavamat sidet luua enda kasvatatud taimetega või taimi ning alternatiivmeditsiini paremini tundma õppida.

- Sammalahhaat on ka üks külluse kristallidest, mis tõmbab head õnne ja materiaalseid kordaminekuid ligi. Et Sammalahhaat toimiks külluslikul eesmärgil, siis soovitan samaaegselt ka mõnda teist materiaalsel eesmärgil töötavat kristalli kanda. Sammalahhaat sobib kokku kõikide teiste külluse kristallidega, nagu näiteks KrüsopraasiTsitriini või Püriidiga.

- Peale kõige selle toob Sammalahhaat spirituaalset tasakaalu, aidates lahti saada põhjendamatust muretsemisest ja närvilisusest.

Meestel on kasulik Sammalahhaati kanda selleks, et suurendada enda materiaalse edu ja külluse väge. Sammalahhaat suurendab külluslikke võimalusi ja aitab võimalustel mehe ellu tulla. Hea kanda ka üleüldise tervise tugevdamiseks ja erinevate haiguste tervendamiseks.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kandke Sammalahhaati talismanina, kui soovite tervendada järgmiseid probleeme: immuunsust tugevdada, metabolismi kiirendada ehk seedimisega seotud probleeme tervendada, kui on probleeme toidutalumatusega. Sammalahhaat aitab tervendada allergiaid, mis on seotud teatud toiduainete mittetaluvusega. Sammalahhaat tekitab vee isu ja seega on soovitatav neil kanda, kes ei joo piisavalt vett või ei suuda seda teha. Väga paljudel inimestel on probleem vee tarbimisega ja see on üks väheseid kristalle, mis aitab vee tarbimise vajadust suurendada.  

SODIAAK Sammalahhaat on SÕNNI jaoks külluse ja tervenduse kristall mõlemad. Sammalahhaat toob Sõnni ellu edukust, materiaalset küllust, jõukust ja head tööõnne. Lisaks sellele toetab Sammalahhaat Sõnni tervist ja aitab tal püsida tervenda.

HIINA HOROSKOOP Sammalahhaat on üheks tugevamaks külluse kristalliks kõikidele neile, kes on sündinud AHVI aastal, tuues neile küllust ja jõukust ning häid materiaalseid võimalusi.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud. Tähemärgi kristall töötab mitmeid kordi tugevamalt ja jõulisemalt nendele, kelle tähemärgiga kristall kokku läheb.
Tehniline
Mõõdud ca 3,7*2,9*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SAMMALAHHAAT, Ehted, ripats, taimed, küllus, immuunsus, tervis, pikaajaline haigus, aiandus, töö, lilled, vee tarbimine, toidu allergia, allergia, ahv, sõnn, kaksikud, tantsimine, võistlustants, taime rituaalid

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja