MOOKAITE

  • 24.40€

Toote detailid

  • Mudel: MOOKAITE massaaži sau
  • Saadavus: Laos


MOOKAITE MASSAAŽI SAU

Kristallidest valmistatakse massaaži sauasid, et nendega tervendusteraapiaid iseendale, enda lähedastele ja ka klientitele pakkuda. Kristallide ühendamine massaaži on väga hea viis energiate muutmiseks ja inimese eeterkeha tervendamiseks. Erinevatel kristallsauadel on oma eriline vägi ja nende kasutamine annab inimesele erinevat tervendust.

Massaaži sauade puhul on oluline see, et neid õieti puhastatakse, laetakse ja ka hoiustatakse. Annan enda poolt kaasa õpetuse, kuidas nendega ümber käia nii, et need töötaksid sinu käes senikaua, kuni kristall vastu peab ja et energia sealt seest kiiresti ära ei kaoks.
Oluline on ka see, et neid puhastatakse vähemalt iga kuu korralikult ja peale igat protseduuri väiksema rituaaliga. Eriti sellisel juhul, kui selle sama kristallsauaga tervendatakse võõraid inimesi ja kasutatakse massaaži salongis või teraapia kabinetis.

IGAKUINE PUHASTUS Igakuist puhastamist võid endal organiseerida ühel konkreetsel päeval, kus sa puhastad kõik enda massaažisauad ja tervenduskristallid ära. Nendeks päevadeks on kõige sobilikum kas siis Täiskuu loomine, noore kuu loomine või Kuu esimese veerandi loomise päev. Sellel päeval puhastad need vee all, lased Salvei suitsuga need üle, hoiad valge küünla kõrval ja jätad ööseks Mäeristall, Tsitriin ning Ametüst geoodi kõrvale aknalauale laadima. Niiviisi käsitle neid iga Kuu ühel konkreetsel päeval, mille sa siis ise neist välja valid.

PUHASTUS PEALE KASUTAMIST
Peale igat massaaži hoia kristallsaua meresoola peal, kus on asetatud ka väike tükk Mäekristall geoodi. Seega soovitan luua selline alus, mis on täidetud meresoolaga ning selle keskele on asetatud geood. Seal peal võid kõiki enda sauasid puhastada teise inimese energeetikast vahetult peale tervendusteraapiat. Hoia seda saua seal peal vähemalt tund aega või ööpäev. Meresoola vaheta vähemalt korra nädalas.

MOOKAITE TERVENDAV VÄGI LÄBI MASSAAŽI

- Mookaite teraapia on hea selleks, et eluga edasi minna, sellel kristallil on oskus Aurasse anda jõudu uueks alguseks ning uuteks ettevõtmisteks.

- Aktiveerib keha taasutma ükskõik millisest haigusseisundist. Mookaite annab vajalikku energiat, et keha hakkaks ise tegutsema.

- Kui on seedimisega probleeme, siis tasub Mookaite massaaži teraapiat ala- ja keskseljale teha. Mookaite kristallil on oskus aktiveerida Päikesepõimikut, mis on seedimise ja ainevahetusega seotud.

- See massaaži sau on väga kasulik tervenduselement, kuna Mookaitel on oskus kehasse energiat juhtida. Seega tervendusteraapia ajal saad sa selle sauaga keha füüsilist ja vaimset energiat tõsta.

- Mookaite on kristall, mis aitab nahal nooreneda, sellele tervendust anda, nii nagu seda teeb ka Roosa Kvartsi massaaži sau. Mookaitel on oskus energiat anda nahale, et see taastuks.

JUURTŠAKRA JA SAKRAALTŠAKRA
Mookaite sauaga saab tervendada neid Tšakraid niiviisi, et sellega tehakse sellele piirkonnale või jalgade peale massaaži (Juurtšakra). Nende Tšakrate tervendamine aitab immuunsust tugevdada, erinevatest meeste-naiste haigustest terveneda ja vihatundest lahti saada.

Ajal, kui massaaži saua ei kasutata ega ka laeta, hoia seda spetsiaalse koha peal, kas karbi sees või mõne riide sees, et energeetika ära ei kaoks. Teine võimalus, mida ma ise armastan, on see, et hoia seda kristallsauadele mõeldud alusel, kuhu oled lisanud Mäekristalli puru ehk chipse, mis hoiab samuti väeeseme energiat.
Tehniline
Mõõdud Saua pikkus on ca 10 cm ja läbimõõt 1,5 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MOOKAITE, Kristallid, massaaži sau, massaaž, teraapia, tervendus, juurtšakra, sakraaltšakra, noorus, nahk, energia, päikesepõimik, seedimine, ainevahetus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja