VALGE HAULIIT

  • 16.70€

Toote detailid

  • Mudel: VALGE HAULIIT pendel
  • Saadavus: Laos


VALGE HAULIIT on tavapäraselt valget kuni beežikat tooni kristall, millest jooksevad hallikad-mustad jooned läbi. Valge Hauliit on üks parimaid kristalle, kui me räägime rahu ja stressi leevendavatest kristallidest. Valgel Hauliidil on oskus maandada kõiki üleliigseid energiaid ja pinget tekitavaid emotsioone nii inimese sees kui ka keskkonnas, kus Valge Hauliit parasjagu on.


Valge Hauliidi pendlit soovitan ma sulle, kui sa tunned, et sa ise võid enda pendli vastuseid mõjutada. Valge Hauliit on kristall, mi ei lase väga end mõjutada ja seega sobib väga hästi ka esimeseks pendliks, kus alles õpid pendliga kontakti looma. Valge Hauliit suudab sinu alateadvusest vastused kätte saada ja ära blokeerida sinu enda poolt teadlikke signaale. See aitab vältida valede vastuste saamist.

Sobib ka sellisele inimesele, kes ise on emotsionaalselt haavatav ja kes on väga tundlik end ümbritsevatele energiatele. Selle pendliga tööd tehes inimese Aura vabastab stressi ja see aitab ka rahu leida. 

RAVITSEMINE

Valge Hauliidiga saab aktiveerida Kroontšakrat. Sellega saab vaadata sellel Tšakral olevaid energia blokaade. Kui asetada pendel Tšakrale ja seal on blokaad, siis see hakkab ebaselgelt vibreerima. Kui on terve, siis teeb ringe ja kui on haigusi, mis võivad ka füüsilisse kehasse ilmuda, siis hakkab edasi-tagasi pendeldama.

- Valge Hauliidiga keha kohal pendeldades saab avada Tšakraid tervenemisele.
Selle kristallpendliga on võimalik kehast stressi välja suunata ja rahutunnet selle asemele suunata.

- Sobilik kasutada enne tervendusteraapia alustamist.

- Aitab vabastada närvide valu, selleks tuleb valulikul kohal pendeldada.

PROHVETLIKKUS

Valge Hauliidi pendel sobib algajatele, professionaalidele, selgeltnägijatele, ravitsejatele ja massööridele.

- Valge Hauliidiga saab universaalseid küsimusi esitada, aga see on seetõttu väga hea kristallpendel, et sellel on oskus suunatud vastuseid ära takistada ehk sobilik neile, kes pendli vastust ise mõjutavad.

- Ülimalt hea kristallpendel tervise teemadele vastuste saamiseks.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Valge Hauliidi pendlit oleks hea laadida Tselestiit või Mäekristall geoodil koos valge või mõne maagia küünlaga. Maagia küünlaks sobib kõige enam Piibelehe küünal.

ENERGIA KRISTALLID PENDLI KOTTI VÕI KARBI SISSE

Energia kristallideks on Valgel Hauliidil vaja tema pendli kotti lisada kindlasti Roosat Kvartsi. Sobib ka universaalsete energia kristallide peal laadimiseks, aga sellel pendlil võiks olla eraldi energia kristallid.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.
Tehniline
Mõõdud Pendel on ca 3 cm pikk

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: VALGE HAULIIT, Väeesemed, pendel, valge hauliit pendel, kroontšakra, tšakrad, närvilisus, kehast stressi vabastamine, tervendamine, teraapia, pendel, pendeldamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja