PÜRIIT

  • 9.90€

Toote detailid

  • Mudel: PÜRIIT geood
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


PÜRIIT on kristall, mida tuntakse kui soovide täitjat ja unistuste füüsiliseks muutjat. Püriiti kasutatakse soovmõtlemise võimendamiseks. Püriit on hõbedase läikega kristall, mis on väga tugeva toimega. Püriidi peamisteks leiupaikadeks ja kaevanduspiirkondadeks on Peruu, Tšiili, Itaalia ja Põhja-Ameerika.


Püriiti nimetatakse varakambri hoidjaks. Seda sellepärast, kuna sellel on oskus säilitada kõike seda, mida sa oled loonud ja saavutanud.


Püriit on teada tuntud külluse ja õnne aktiveerija. Omades ise neid energiad, kannab Püriit neid energiad edasi ka inimese enda Auravälja või kodu Auravälja. Kes iganes Püriidiga kokku puutub, see saab otsese kontakti õnne energiaga. Kui Püriiti kasutada, siis see muudab inimese enda Auravälja küllust ligi kutsuvaks. Püriit aitab hoida sinu ümber head õnne, mis omakorda aitab sul enda elus leida häid võimalusi enda elu paremaks muutmiseks. Püriidil on oskus kaitsta ebaõnne eest, mis omakorda suurendab hea õnne väge.


Püriiti soovitan ma kasutada neil, kellel tekib selle kristalliga meeletu side. Püriit ei toimi igaühega, vaid ainult selle inimesega, kellele see kristall meeldib. Püriidi nimi tuleb Kreeka keelsest sõnast "tuli". Püriit sisaldab metalli ja seetõttu ei soovita ma seda kristalli veega kokku viia. Seda selleks, et see kristall säraks kaunilt ja säilitaks enda ilu. Kui soovid Püriiti puhastada, siis kasuta selleks rituaalitaimi.

Aseta Püriit geood enda voodi alla, et see sinu unistusi aitaks täide viia!

Tähelepanu! Kui sa Püriidi enda koju tood ja hakkad seda kasutama, siis ole hea, hoia Püriiti käes ning soovi soov selle sisse. Anna Püriidile eesmärk, mida see täitma saaks hakata. Kui tood külluslikel eesmärkidel, siis soovi küllust ja kui kaitse eesmärgil, siis keskendu sellele, et see kaitseks sind. Alles siis leia sellele oma koht.

"KÜLLUS, EDU, ÄRI, KAGU JA PÕHI"

Püriidi geoodi on soovitatav hoida külluse karbi sees, külluse nurgas ehk Kagu ilmakaares, ärilist edu toovate kristallide keskel või Põhja ilmakaares, kus asub sinu kodu ärilise edu energiakanal. Nendes kohtades aitab Püriit võimendada igasugust külluse energia liikumist, aidates tuua sinu ellu täpselt sellist edu ja küllust, mida sa sellelt kristallilt ootad.


Püriidi geoodi hoia enda kodus olevate külluse kristallide komplektis, et see saaks sinu ellu küllust ligi kutsuda. Aseta vähemalt üks Püriidi geood enda kodus Kagu ilmakaarde ja teine Ida ilmakaarde. Kagus aitab Püriit geood küllust ligi kutsuda, mis ei ole veel sinu elus ja ka neid võimalusi, tänu millele sa saaksid enda elu materiaalsemat poolt parandada. Püriidi geoodi hoida kodu Ida ilmakaares, et see saaks olemasolevat küllust, rikkust ja õnne säilitada, aidates sinu töökohal säilida, ettevõtte edul ja karjäärialalistel saavutustel säilida. See ei lase pankrotil tekkida ja ei lase ligi ka halba õnne, mis rikuks sinu karjääri ära. 

Aseta Püriidi geood enda töölaua peale või kontoriruumi, et muutuda paremaks töötajaks. See on kristall, mis suurendab liidri omadusi ja seda positiivses mõttes. Aidates juhtidel juhtida ja ettevõtte omanikel edukad olla. Püriit geood toob edu sellesse valdkonda, millega sa tööd teed.

"MAAGIAD JA RITUAALID"
 
Kui sa oled enda kodus teinud erinevaid külluse rituaale ja maagiaid, siis Püriit geood on see geood, mis aitab nendel spirituaalsetel maagiatel toimida. Hoia geoodi seal, kus hoiad enda rituaali ja maagia kristalle.

"KODU KAITSE LOOMINE"

Püriit on kristall, mida kasutatakse kodust halva energia/väe, needusliku jõu ja kahjulike inimeste eemale hoidmiseks. Kodu kaitse loomisel asetatakse väga erineval eesmärgil töötavad kaitsekristallid kodu välisukse kõrvale ja need peitu võõra silma eest. Püriit geood asetatakse nende kristallide keskele, et Püriit juhiks nende kaitsva väe kodu ja pereliikmete Aurasse. Püriit geood suudab kaitsta kodu halbade hingede ja ebaõnne eest. Seda kasutatakse nii materiaalse, kui ka emotsionaalse ebaõnne eest kaitsmiseks. Püriit geood on kasulik ka siis, kui perekonnal on vaenlasi, aidates kaitsta nende halbade soovide täitumise eest.

Hoia Püriit geoodi enda kodu Loode ilmakaares, seda selleks, et see geood kaitseks sinu kodu välistegurite eest, mis sulle võivad ebaõnne tuua. Kui sul on välisuks Loodes, siis kindlasti peaks seal Püriit geood olema. Seda sellepärast, et Loode ilmakaare kaudu siseneb majja kõige enam negatiivsust ja kui seal on ka välisuks, siis see välisuks juhib negatiivsust ülikiiresti perekonda.


PÜRIIT GEOODIGA EHETE LAADIMINE:

Geoode kasutatakse "laadimise altarite" loomiseks. Geoodid suudavad ehtekristallide väge taastada ja nendele elujõudu anda selleks, et need sinuga toimiksid.

Püriit geoodi kasutatakse enamjaolt selliste kristallide laadimiseks, mis on seotud külluse, materiaalse õnne, soovide täitumise, unistuste ellu viimise, ärilise edu, tööalase edu, motivatsiooni, kaitse, needmiste/ärasõnumiste eest kaitsvate kristallide jaoks.

Loo endale koju laadimise altar, kus hoiad kristallehteid siis, kui sa neid ei kanna. Seda selleks, et kristallid enda väge ei kaotaks. Soovitan sul lugeda enda ühte artiklit, kus ma räägin ehete laadimisest ja puhastamisest. Selle artikli leiad SIIT.


ASTROLOOGILINE AASTA - METALL "JIN"


Sõltumata looma-aastast on Metalliaastal sündinute õnne kristalliks Püriit. Püriit tugevdab Metalliaasta häid mõjutegureid ja tasakaalustab selle negatiivseid mõjutusi. Püriit toob Metalliaastal sündinutele materiaalselt head õnne.


SODIAAK


Püriit geood on väga kasulik neile, kes on sündinud Lõvina või neile, kes elavad Lõviga ühe katuse all. Püriit geoodi on kasulik hoida Lõvi kodus. Sellel on oskus Lõvi positiivsena hoida, aidates teistel pereliikmetel temaga läbi saada ja ka tal endal perekonnaga häid suhteid hoida. Püriit geoodi sobib hoida kodus ükskõik, kus kohas. Kui Lõvi elab selles kodus, siis Püriit teeb temaga pidevat tööd. Lisaks sellele on Püriit geood Lõvi jaoks üks kõige tugevamaid külluse, hea õnne ja edu toojaid. See kristall võiks kindlasti olla Lõvi külluse nurgas, rahakarbis või küllust ligi kutsuvate kristallide keskel. Lisaks sellele on Püriit geoodi hea hoida Lõvi töölaua peal, et see saaks temale tööalast edu ja õnne ligi kutsuda. Loe minu artiklid Lõvi sodiaagi ja selle kohta, mis sa tema juures kindlasti teadma peaksid SIIT.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PÜRIIT, Kristallid, geoodid, püriit geood, geood, küllus, edu, äri, põhi, kagu, ehete laadimine, kodu kaitse loomine, kaitse, välisuks, needus, ärasõnumine, ebaõnn, loe, metalliaasta, lõvi

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja