PUNANE JASPIS

  • 6.00€

Toote detailid

  • Mudel: PUNANE JASPIS auguga
  • Saadavus: Laos


PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võib läbi joosta ka valged-mustad jooned. Punase Jaspise kõige suuremaks jõuks on energia ja elujõu andmine. Punast Jaspist leidub peamiselt Lõuna-Aafrikas, Prantsusmaal, Indias ja Saksamaal. Indiaanlased uskusid, et Punane Jaspis on Maa veri ja jõud ning nad hakkasid seda kristalli tervise tugevdamise jaoks kasutama. Iidsetel aegadel vanad Kreeklased, Egiptlased, Araablased ja teised ühiskonnad kasutasid Punast Jaspist kaitsetalismanina halbade sõnade ja musta maagia eest.

Punane Jaspise punane  toon tuleneb sellest, et selle Jaspise koostises on rauda, mis muudab selle kristalli selliseks. 

Punase Jaspise kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Väga kasulik on Punast Jaspis kanda kevadisel ajal, selle energiat andva omaduse pärast. Punane Jaspis on Oranži Kaltsiidi kõrval teine üks tugevamaid kristalle, mis suudab võidelda kevadväsimuse või pideva kurnatustunde vastu.

- Kanna Punast Jaspist endaga öösel magades kaelas, kuna sellel on oskus soove täide viia, kui sa enne magama minekut mõtled enda ihaldatud unistuse peale. 

- See kristall on kasulik neile, kes pidevalt tunnevad, et nad hõljuvad pilvedel ja ei suuda keskenduda olevikule või oleviku probleemidele. Punane Jaspis aitab sul jääda hetkesse ning tegeleda kõige sellega, mis just hetkel on tähtis. Punane Jaspis õpetab hetke nautima ja sellest maksimum võtta. 

- Kasulik talisman kõigile neile, kes töötavad juriidilises organis, on kohtunikud, juristid või politseid. 

- Punasel Jaspisel on üks väärtuslik omadus veel ja see probleem on väga laialt levinud, küll aga sellest valjusti välja ei räägita. Punane Jaspis aitab lahti saada füüsilise läheduse hirmust ja aitab tõsta madalat libiidot. Punane Jaspis aitab suurendada kirge ja aidata tundeid füüsilisel kujul välja näidata.

- Punane Jaspis on "Elujõu allika kristall", mis tähendab seda, et selles kristallis on väga palju erinevaid energiaid, mida sul läheb vaja elus püsimiseks. See on energia kristall, mis annab sulle soovi elada, edasi pürgida, edasi liikuda, tööd teha, luua ja see on kristall, mis blokeerib igasuguse alla andmise. See kristall on sulle, kui sa otsid jõudu, et elada ja jõudu, et edasi liikuda.

- Punane Jaspis aitab sul taassündida selles samas elus, kus sa elad. Taassündida selles mõttes, et see aitab sul väga suurtest probleemidest välja tulla ja enda elu otsast peale alustada kohast, kus kõik lagunenud on, aidates sul muuta iseennast ja muuda enda teekonda.

- Punane Jaspis pakub sulle turvatunnet, aidates sul olla iseseisev ja leevendades sinu hirmusid. Aidates ka põhjendamatudest hirmudest vabaks lasta, mida sa enda eelmiste elude pärast endaga kaasas kannad. 

RAVITSEMISE EESMÄRGIL 

Punase Jaspise talismani kandke järgmiste probleemide tervendamise jaoks:

- Viljakuse probleemid, naiste või meeste reproduktsiooni organite haigused, vererõhu kõikumine, verega seotud haigused, kehvveresus, epilepsia.

- Lastel soovitan Punast Jaspist kanda, kui lapsel on sünnist saati hingamisteede haigustega probleeme või astmaga. Punane Jaspis aitab sügavale arenenud hingamisprobleeme ja erinevaid allergiaid taandada ning nende tervenemiseks lahendusi leida.

- Punane Jaspis on üks tugevamatest tervendus teraapia kristallidest, kui on vaja tervendada viljakusega seotud probleeme. Punane Jaspis aitab energiat anda Juurtšakrale, mis on viljakuse probleemidega seotud. Kui see on probleemiks, siis on kindlasti Juurtšakra kinni ja seda tuleb tervendama asuda. 

- Peale Juurtšakra tervenemise on Punasel Jaspisel oskus ka Sakraaltšakrat positiivselt mõjutada, aidates toetada neerude funktsioneerimist.

- Bretšastunud Jaspis ja Punane Jaspis on need kaks kristalli, mida kantakse selleks, et ära blokeerida nurisünnituse risk. Need kristallid tervendavad naise keha ja muudavad seda lapse jaoks soodsamaks.

JUURTŠAKRA

Punase Jaspise kristall on väga kasulik tervendaja kõige esimesele ehk Juurtšakrale. Juurtšakrast saab alguse meie Tšakrate süsteem ja kui see Tšakra on paigast ära, siis ei saa ka teised Tšakrad oma tööd korrapäraselt teha. Punane Jaspis aitab seda Tšakrat tervendada ja tänu sellele annab see võimaluse ka ülemistel Tšakratel oma tööd korralikult teha. Punane Jaspis vabastab inimese hinge sees oleva vihatunde või solvumise, mida ta kellegi teise peal hoiab. Need samad emotsioonid lagundavad Juurtšakra kanalit, mis omakorda panevad selle Tšakra kinni.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjub kõige enam Punane Jaspis energiat andvalt JÄÄRADELE ja KALJUKITSEDELE. Armastust toob VÄHKIDELE ja SKORPIONITELE.

Punane Jaspis on JÄÄRADE kristall, mis on kasulik neile nende tervise pärast ehk see on kristall, mis toob Jäärale tugevat füüsilist tervist. Peale selle aitab Punane Jaspis Jääral olla positiivne ja heatahtlik. 

NUMEROLOOGIA "6. kuupäeval sündinutele"


Punane Jaspis suurendab 6. kuupäeval sündinud inimese sees olevat elujõudu ja positiivsust. Kaitstes teiste inimeste poolt tekitatud murepilvede eest. See on kristall, mis aitab rohkem riske võtta ja edukas olla. Aidates enda mugavustsoonist välja tulla siis, kui seda on vaja teha ja kui see on kasulik. Punane Jaspis aitab 6. kuupäeval sündinule ka armastuse õnne tuua. Aidates lahendada erimeelsusi, mis suhtes võib tekkida.


Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PUNANE JASPIS, Ehted, auguga, punane jaspis auguga, viljakus, vererõhk, epilepsia, jäär, kaljukits, skorpion, vähk, juurtšakra, sakraaltšakra, füüsiline lähedus, libiido, kirg, tasakaal, hetkes elamine, kevadväsimus, energia suurendamine, unistuse täitumine, hingamissüsteem, põhjendamatud hirmud, probleemidest vabanemine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja