OPAAL, PÄRL, TOPAAS JA IOLIIT

  • 138.00€

Toote detailid

  • Mudel: OPAAL, PÄRL, TOPAAS JA IOLIIT ripats (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


OPAAL, PÄRL, TOPAAS JA IOLIIT

Selle talismani nimeks on "INTUITSIOONI AVAMINE", seda seetõttu, et nende nelja kristalli kombinatsioon toimib ülemistele Tšakratele jõudu andvalt ning Opaal aktiveerub nende kõrval intuitsiooni tugevdavalt.

Talismanis on kõige väärtuslikum kristall Opaal, mis on kõige suurem ja sinaka läikega siin. Selline Opaal on tugeva toimega, millel on oskus võimendada sinu oskusi, andeid ja arendada sinus spirituaalseid pooli.

Ioliit on samuti intuitsiooni kristall, koos Opaaliga aitab Ioliit ära tunnetada negatiivsemaid pooli sinu elus. Ehk, mida sa võiksid teha, mida mitte, keda võiksid usaldada, keda mitte ja palju muud. Ioliit on selles talismanis kõige väiksem sinine kristall.

Pärl on see, kes aitab sinu stressi leevendada ja kes teab intuitsiooni avamise kohta, see teab ka seda, et sellega võib kaasneda stress. Pärl kaitseb selle eest ja ei luba sellel juhtuda. Pärl on kõige ülemine tume kristall selles talismanis.

Topaas, mida on selles talismanis kaks tükki aitab ühendada õige sisetunde visioonidega ehk aitab sul mõista, mis on reaalsus ja aitab vahet teha soovmõtlemisel.

Lae seda ehet Mäekristall või Tselestiit geoodil ja puhasta igakuiselt viirukite või rituaalitaimedega.
Tehniline
Mõõdud ca 2,7*1,6*0,4 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: OPAAL, PÄRL, TOPAAS JA IOLIIT, Ehted, ripats, hõbe, intuitsiooni arendamine, intuitsiooni tugevdamine, visioonid

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja