VIKERKAARE KUUKIVI

  • 4.00€

Toote detailid

  • Mudel: VIKERKAARE KUUKIVI poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


VIKERKAARE KUUKIVI on valge Kuukivi, millele on iseloomulikuks mustad täpid tekstuuris ja sinakas helendav läige. Kõige helendavamaid kristalle kasutatakse tavaliselt Vikerkaare Kuukivi ehete kristallina. Vikerkaare Kuukivi leidub peamiselt Kanadast, Madagaskarilt, Indiast ja Sri Lankal. Vikerkaare Kuukivil on palju tavalise Kuukivi omadusi, nagu näiteks armastuse ja romantika seotud vägi. Vikerkaare Kuukivist on valmistatud ehteid juba sadu aastaid selleks, et see armastust tooks.


Vikerkaare Kuukivi saab kasutada paljudes armastuse ja soovide täitumise maagiates, kuna sellel on vastav vägi selleks, et sõnumit teele saata. Seega võid leida seda erinevate maagiate retseptidest, mis on armastusega seotud.

Hoia Vikerkaare Kuukivi enda voodi kõrvale või voodi alla loodud intuitsiooni, selgeltnägemise, astraali või inglitega kontakteerumise kristallikomplektis. Eriti kasulik on Vikerkaare Kuukivi naistele, kuna see on nais-energia kristall, seega naistega töötab see kiiremini. Vikerkaare Kuukivi nendes kristalli komplektides aitab Täiskuu ja Noore Kuu loomise ajal avada portaale, läbi mille sa võid öösel visioone näha.

ARMASTUSE KRISTALLIDE KOMPLEKT Vikerkaare Kuukivi kuulub armastuse kristallide komplekti, mille saab enda magamistuppa luua nii suhte tugevdamiseks kui ka uue suhte ellu kutsumiseks. Vikerkaare Kuukivi spetsiaalne mõju teiste armastuse kristallide keskel on see, et see oskab ellu tuua võimalusi läbi mille saaks enda armuelu parandada. Vallalistele toob võimaluse suhte loomiseks ja suhtes olevatele toob võimalusi üksteisele andestada, uut armumist jne. Vikerkaare Kuukivi aitab ka erinevatel armastuse maagiatel toimida, eriti kui neid tuleb hoida armastuse kristallide komplekti juures.

Vikerkaare Kuukivil on oskus suurendada romantika tunnet, seksuaalsust, kirge, armastust ja kui see on sinu lähedal, siis see annab kõike seda edasi. Selle jõudu saab läbi ehte kandmise endale anda või siis armastuse kristallide komplektis hoida magamistoas. Kui inimene magab, siis tema Aura on avatud kristallide teraapiale ja see on üks suurimaid põhjuseid, miks magamistuppa kristalle viia.

LAPSELE VIKERKAARE KUUKIVI Lapsele mõjub Vikerkaare Kuukivi rahustavalt ja see aitab tema ellu positiivseid, heatahtlike ning omakasupüüdmatuid inimesi ehk sõpru tuua. Vikerkaare Kuukivi on kaitsvaks talismaniks lapsele nii kodust väljaspool, kui ka kodus. Näiteks võib Vikerkaare Kuukivi lapse voodi kõrvale panna selleks, et leevendada luupainajaid või pimeduse hirmu.

FENG SHUI Aseta Vikerkaare Kuukivi kodu Edelapoolsemasse tuppa või sinna loodud Feng Shui kristallide komplekti. Kristalle võib Feng Shui tervendusteraapia jaoks hoida ka erinevate taimede potis või mulla peal, et need koduga tööd teeksid. Vikerkaare Kuukivi Edelasse asetamine toob perekonda rahu, vanemate ja laste vahelise suhete paranemist, leevendab pereliigete stressi ja toob üldist armastuse õnne majja.

RAVITSEMINE Vikerkaare Kuukiviga saab tervendada kopse, kopsu haiguseid, hingamisteede nõrkust, närve, rahutuse tunnet, stressi, luupainajate nägemist, hormonaalseid probleeme, viljatusega seotud probleeme.

VEE-ELIKSIIR
Vikerkaare Kuukivist saab vee-eliksiiri teha Kurgutšakra ja Kroontšakra tervendamiseks.

Vee-eliksiiride seadistamise ja kasutamise kohta leiad täpsema juhendi SIIT.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: VIKERKAARE KUUKIVI, Kristall, poleeritud, vikerkaare kuukivi poleeritud, armastus, uus armastus, armastuse maagia, armastuse kristallide komplekt, suhte tugevdamine, suhte parandamine, luupainaja, sõprus, rahu, romantika, kirg, viljatus, kopsud, närvid, kurgutšakra, kroontšakra, edel

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja